Voertuig selecteren
Op kenteken zoeken
Onderdelen cataloog

ALCO FILTER Brandstoffilter

Beoordelingen (0)
Brandstoffilter FF-010 (Voor fabrikant: universal | Aansluittechniek: 6,0 / 8,0) koop goedkope preview

1,96

incl. 21% BTW, Verzending
In voorraad
Levering binnen 2-3 werkdagen
  • Art. Nr.: FF-010
  • Producenten: ALCO FILTER
  • Type:
- +
Dit artikel is aan uw winkelmand toegevoegd.
ALCO FILTER Brandstoffilter
Brandstoffilter Details
  • Filter type:   Pijpfilter 
  • Hoogte (mm):   109,0 
  • Diameter (mm):   36,0 
  • Voor fabrikant:   universal 
  • Aansluittechniek:   6,0 / 8,0 
  • Conditie: Geheel nieuw
OEM-referentienummer(s):
Auto-onderdeel maker OE-NUMMER
BMW 13321277481
BMW 13321278272
BOMAG 05821214
CITROËN 5429192
CITROËN 5481874
CITROËN 5490862
CITROËN 95534485
CITROËN 95534486
CITROËN GX0330201A
CITROËN GX0330202A
CITROËN GX0330301A
CITROËN GX5429192A
CITROËN SRV000503
EATON 8121918050900
MAN 81125030045
MAN 81125030056
MAN 81125030057
MAN 81125030058
PUCH 7002080492
VAG 803201511E
Verdere geschikte producten voor het ingevoerde OEM-NUMMER:
MAHLE ORIGINAL
KL 15
MANN-FILTER
WK 31/2 (100)
MANN-FILTER
WK 42/1
BOSCH
0 450 904 058
BOSCH
0 450 904 060
BOSCH
0 450 904 149
BOSCH
0 450 904 162
BOSCH
0 986 450 012
PURFLUX
CS157A
HERTH+BUSS JAKOPARTS
J1338025
HENGST FILTER
H100WK
HENGST FILTER
H101WK
HENGST FILTER
H102WK
HENGST FILTER
H104WK
DELPHI
HDF901
MAGNETI MARELLI
152071760791
MAGNETI MARELLI
152071760840
MAGNETI MARELLI
152071760841
FEBI BILSTEIN
26822
MAPCO
62222
MAPCO
62223
MEYLE
100 201 0001
JAPANPARTS
FC-000S
VAICO
V10-0338
VAICO
V20-0630
MAHLE ORIGINAL
KL 13 OF
COOPERSFIAAM FILTERS
FT4648
COOPERSFIAAM FILTERS
FT4874
MANN-FILTER
WK 31/4 (10)
MANN-FILTER
WK 31/2 (10)
MANN-FILTER
WK 32 (10)
VALEO
587000
VALEO
587524
VALEO
587011
VALEO
587013
VALEO
587005
JC PREMIUM
B3F016PR
JC PREMIUM
B3F005PR
UFI
31.001.00
UFI
31.009.00
UFI
31.012.00
MAHLE ORIGINAL
KL 15 OF
KNECHT
KL 13 OF
KNECHT
KL 13 SB
KNECHT
KL 15 OF
BOSCH
F 026 403 005
MAHLE ORIGINAL
KL 13
MAHLE ORIGINAL
KL 11 OF
KNECHT
KL 11 OF
KNECHT
KL 13
KNECHT
KL 15
SOFIMA
S 1012 B
SOFIMA
S 9000 B
MANN-FILTER
WK 31/2
MANN-FILTER
WK 31/4
MANN-FILTER
WK 32
DENCKERMANN
A130003
SOFIMA
S 7000 B
MEAT & DORIA
4015 EC
CHAMPION
CFF100101
KAMOKA
F300901
PURFLUX
EP103
PURFLUX
EP58
STARK
SKFF-0870013
RIDEX
9F0014
OPTIMAL
FF-01485
MEAT & DORIA
4030
MEAT & DORIA
4068
HOFFER
4015 EC
HOFFER
4030
HOFFER
4068
JP GROUP
1118700700
COOPERSFIAAM FILTERS
FT4788
ALCO FILTER
FF-014
ALCO FILTER
FF-009
ALCO FILTER
FF-010
MEYLE
314 323 0003
JP GROUP
8118700600
DENCKERMANN
A130002
DENCKERMANN
A130006
DENCKERMANN
A130007
FRAM
C1191PL
CLEAN FILTER
DN 220
MULLER FILTER
FB007
MULLER FILTER
FB11
FRAM
G12-1
FRAM
G4164
DONALDSON
P550012
DONALDSON
P550094
SCT Germany
ST 337
WIX FILTERS
WF8126
WIX FILTERS
WF8127
WIX FILTERS
WF8130
JP GROUP
1118705300
FILTRON
PS 821
FILTRON
PS 822
FILTRON
PS 842
DENCKERMANN
A130112
ALFASUD ALFETTA GTV1008090A 111021500-20001600 GTE93-serie5-serieBX500600CINQUECENTO FIORINOPANDACAPRIESCORTFIESTAGRANADAORIONSCORPIO SIERRA TAUNUSTRANSIT125PPOLONEZMININIVABE UP818Stufenheck ASCONACORSAKADETTMANTA OLYMPIAGT REKORD VECTRA205 J7 6ESTAFETTEMASTER2000-3500 Hatchback95 Stationwagen96 124127128131 132133600 D FURAIBIZA MALAGAMARBELLARITMO RONDA TERRA1307-1510HORIZONMATRA BAGHEERARANCHOSAMBASIMCA1.1411/412CADDYDERBYGOLFJETTAKEVERKARMANN GHIAPASSATPOLO181SANTANASCIROCCOTRANSPORTER353
Brandstoffilter geschikt voor de volgende automodellen
Producent/typeBouwjaarPKCilinderinhoudCil.Motorcode
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.501.19801021490 ccm4AR 30146
ALFA ROMEO ALFETTA (116) 2.0 (116.55G, 116.56G)03.19771211962 ccm4AR 01623
ALFA ROMEO GTV (116) 2.0 Turbodelta01.19781501962 ccm4AR 11642
AUDI 100 (43, C2) 1.608.1976851588 ccm4YV
AUDI 100 (43, C2) 1.908.19801001921 ccm5WH
AUDI 100 (43, C2) 2.006.19761151984 ccm4WA
AUDI 100 (C1) 1.601.1975851588 ccm4YM
AUDI 100 (C1) 1.811.1968801716 ccm4ZV
AUDI 100 (C1) 1.809.1971851760 ccm4ZU
AUDI 100 (C1) 1.811.1968901760 ccm4ZX
AUDI 100 (C1) 1.810.19701001760 ccm4ZZ
AUDI 100 (C1) 1.909.19711121871 ccm4ZJ
AUDI 100 Avant (43, C2) 1.607.1977851588 ccm4YV
AUDI 100 Avant (43, C2) 2.008.19771151984 ccm4WA
AUDI 100 Avant (43, C2) 2.107.19771152144 ccm5WE
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 1.808.1982751781 ccm4RS
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 1.802.1986881781 ccm4SH
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 1.808.1983901781 ccm4DS
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 1.8 quattro08.1986881781 ccm4SH
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 1.8 quattro10.1984901781 ccm4JW
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 1.902.19831001921 ccm5WH
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.009.19861131994 ccm5SL
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.210.19841152226 ccm5KZ
AUDI 100 Coupé (C1) 1.908.19711121871 ccm4ZJ
AUDI 100 Coupé (C1) 1.907.19701151871 ccm4ZP
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 1.808.1982751781 ccm4RS
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 1.808.1983901781 ccm4DS
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 1.8 quattro08.1986881781 ccm4SH
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 1.8 quattro10.1984901781 ccm4JW
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 1.908.19821001921 ccm5WH
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 2.008.19861131994 ccm5SL
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 2.008.19841151994 ccm5KP
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.305.1972551297 ccm4ZA
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.305.1972601297 ccm4ZF
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.505.1972751471 ccm4ZB
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.505.1972851471 ccm4ZC
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.609.1975751588 ccm4YN
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.609.1975851588 ccm4YP
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.309.1978551272 ccm4FY
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.309.1978601297 ccm4EP
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.309.1978601272 ccm4FZ
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.608.1978701588 ccm4YY
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.602.1986731595 ccm4SA
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.608.1978751595 ccm4DT
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.608.1978751588 ccm4WY
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.608.1978851588 ccm4YP
AUDI SUPER 90 1.809.1966901770 ccm421
AUTOBIANCHI A111 Sedan 1.408.1969701438 ccm4124 BLC.000
BMW 02 (E10) 150201.1975751573 ccm4M10 B16 (16A)
BMW 02 (E10) 1600 Ti09.19671051573 ccm4M10 B16 (16A)
BMW 02 (E10) 1600/212.1967851573 ccm4M10 B16 (16A)
BMW 02 (E10) 160204.1971851573 ccm4M10 B16 (16A)
BMW 02 (E10) 180205.1971901766 ccm4M10 B18
BMW 02 (E10) 200202.19681001990 ccm4M10 B20 A
BMW 02 (E10) 2002 Ti06.19681201990 ccm4M10 B20
BMW 02 Cabriolet (E10) 1600-212.1967861573 ccm4M10 B16 (16A)
BMW 02 Cabriolet (E10) 200205.19711001990 ccm4M10 B20
BMW 02 Touring (E6) 160005.1971851573 ccm4M10 B16 (16A)
BMW 02 Touring (E6) 180205.1971901766 ccm4M10 B18
BMW 02 Touring (E6) 200205.19711001990 ccm4M10 B20
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 150010.1962801499 ccm4M10 B15
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 150009.1963801573 ccm4M10 B16 (16A)
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 160004.1964831573 ccm4M10 B16 (16A)
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 180008.1963901773 ccm4M118
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 180007.1969901766 ccm4M10 B18
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 1800 Ti10.19631101773 ccm4M118
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 200001.1970901766 ccm4M10 B18
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 200009.19681001990 ccm4M10 B20
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 2000 Ti / Tilux01.19661201990 ccm4M10 B20
BMW 1600 GT Coupé 1.610.19671051573 ccm4M10 B16 (16A)
BMW 2000-3200 (E9) Coupe 2000 C/CA10.19651011990 ccm4M10 B20
BMW 2000-3200 (E9) Coupe 2000 CS10.19651201990 ccm4M10 B20
BMW 3 Sedan (E21) 31503.1981751573 ccm4M10 B16 (164VB)
BMW 3 Sedan (E21) 31608.1975901573 ccm4M10 B16 (164VA)
BMW 3 Sedan (E21) 31609.1980901766 ccm4M10 B18 (184VC)
BMW 3 Sedan (E21) 31808.1975981766 ccm4M10 B18 (184VA)
BMW 3 Sedan (E21) 32008.19751091990 ccm4M10 B20
BMW 3 Sedan (E30) 31509.1982751573 ccm4M10 B16 (16A)
BMW 3 Sedan (E30) 31609.1982901766 ccm4M10 B18 (184VD)
BMW 3 Sedan (E30) 316 (Ecotronic)09.1983901766 ccm4M10 B18 (184VD)
BMW 5 Sedan (E12) 51807.1974901766 ccm4M10 B18 (184VB)
BMW 5 Sedan (E12) 52508.19761502494 ccm6M30 B25 (256VA)
BMW 5 Sedan (E12) 52801.19751652788 ccm6M30 B28
BMW 5 Sedan (E12) 52801.19751702788 ccm6M30 B28
BMW 5 Sedan (E28) 51806.1981901766 ccm4M10 B18 (184VD)
CITROËN BX (XB-_) 14 E09.1985671360 ccm4150F
FIAT 500 Stationwagen 0.501.196015499 ccm2120.000
FIAT 600 Sedan 0.603.195520 ccm
FIAT 600 Sedan 0.8 (D)10.196023767 ccm4100DF0
FIAT CINQUECENTO (170) 0.7 i (170AD)07.199430704 ccm2170 A.046
FIAT FIORINO Bestelwagen (146) 60 1.105.1988541116 ccm4146 A9.000
FIAT Fiorino Pick-up (147_) 1.012.1986561049 ccm4156 A.000
FIAT Panda Hatchback (141_) 75001.198634770 ccm4156 A4.000
FIAT PANDA Van (141_) 75001.198634769 ccm4141 B.000
SEAT Panda (141A) 0.910.198042903 ccm4100 GL 3000
FORD Capri (ECJ) 130012.1968501305 ccm4EV 13 L
FORD Capri (ECJ) 130001.1969521298 ccm4KL 13 L
FORD Capri (ECJ) 130001.1971531305 ccm4EV 13 H
FORD Capri (ECJ) 130001.1971541298 ccm4KL 13 L
FORD Capri (ECJ) 130010.1972551297 ccm4JA
FORD Capri (ECJ) 130001.1971571298 ccm4KL 13 L
FORD Capri (ECJ) 130001.1973591297 ccm4JA
FORD Capri (ECJ) 130001.1972721298 ccm4KL 13 HC
FORD Capri (ECJ) 150012.1968601498 ccm4EX
FORD Capri (ECJ) 150012.1968651488 ccm4EV 15 H
FORD Capri (ECJ) 160008.1972721593 ccm4OHC TL 16 H
FORD Capri (ECJ) 160008.1972881593 ccm4LE
FORD Capri (ECJ) 1600 GT01.196982 ccm
FORD Capri (ECJ) 170012.1968751699 ccm4TV 17 H
FORD Capri (ECJ) 200002.1969861998 ccm6NX
FORD Capri (ECJ) 200002.1969901998 ccm6NY
FORD Capri (ECJ) 230002.19691082293 ccm6TV 23 H
FORD Capri (ECJ) 230008.19691252294 ccm6YY
FORD Capri (ECJ) 260008.19701252550 ccm6UY
FORD Capri (ECJ) 2600 RS08.19701502638 ccm6OZ
FORD Capri (ECJ) 300001.19701282994 ccm6TV30LY
FORD Capri (ECJ) 300001.1972138 ccm
FORD CAPRI II (GECP) 1.302.1974541298 ccm4J1E
FORD CAPRI II (GECP) 1.302.1974571298 ccm4J1E
FORD CAPRI II (GECP) 1.609.1974681593 ccm4LAC
FORD CAPRI II (GECP) 1.602.1974721593 ccm4LCE
FORD CAPRI II (GECP) 1.602.1974881593 ccm4LEC
FORD CAPRI II (GECP) 2.004.1976901999 ccm6NWN
FORD CAPRI II (GECP) 2.004.1974981993 ccm4OHC TL 20 H
FORD CAPRI II (GECP) 2.302.19741082294 ccm6YYE
FORD CAPRI II (GECP) 3.002.19741382993 ccm6HYF
FORD CAPRI III (GECP) 1.301.1978541298 ccm4J1E
FORD CAPRI III (GECP) 1.601.1978731593 ccm4LCN
FORD CAPRI III (GECP) 2.001.197887 ccm
FORD CAPRI III (GECP) 2.001.1978901999 ccm6NYL
FORD CAPRI III (GECP) 2.001.19781011993 ccm4OHC TL 20 H
FORD CAPRI III (GECP) 2.3 Super06.19791142294 ccm6YYN
FORD ESCORT '81 Express (AVA) 1.103.1981501117 ccm4GLB
FORD ESCORT '81 Express (AVA) 1.303.1981691296 ccm4JPA
FORD ESCORT '81 Express (AVA) 1.603.198184 ccm
FORD ESCORT '86 Express (AVF) 1.105.1986501117 ccm4GSG
FORD ESCORT '86 Express (AVF) 1.302.1986601297 ccm4JBB
FORD ESCORT '86 Express (AVF) 1.307.1988631297 ccm4JBA
FORD ESCORT '86 Express (AVF) 1.602.1986811597 ccm4LUC
FORD ESCORT I (AFH, ATH) 110006.1968401098 ccm4KL11
FORD ESCORT I (AFH, ATH) 110001.1968451098 ccm4G1
FORD ESCORT I (AFH, ATH) 110006.1968451098 ccm4G1
FORD ESCORT I (AFH, ATH) 110006.1970481098 ccm4G2
FORD ESCORT I (AFH, ATH) 130006.1968481298 ccm4KL 13 L
FORD ESCORT I (AFH, ATH) 130006.1968521298 ccm4J2
FORD ESCORT I (AFH, ATH) 130009.1973541298 ccm4J1F
FORD ESCORT I (AFH, ATH) 130006.1970571298 ccm4J2
FORD ESCORT I (AFH, ATH) 130006.1970721298 ccm4J3D
FORD ESCORT I (AFH, ATH) 1300 GT06.1968641298 ccm4KL 13 H
FORD ESCORT I (AFH, ATH) 95008.196834 ccm
FORD ESCORT I (AFH, ATH) 95008.196836 ccm
FORD ESCORT I Break (ADH) 110006.1968401098 ccm4KL11
FORD ESCORT I Break (ADH) 110006.1970441098 ccm4G1
FORD ESCORT I Break (ADH) 110006.1970481098 ccm4G2
FORD ESCORT I Break (ADH) 130006.1970571298 ccm4J2
FORD ESCORT II (ATH) 1.112.1974451098 ccm4G1
FORD ESCORT II (ATH) 1.106.1975461098 ccm4G1
FORD ESCORT II (ATH) 1.112.1974481098 ccm4G2
FORD ESCORT II (ATH) 1.312.1974541298 ccm4J1F
FORD ESCORT II (ATH) 1.312.1974571298 ccm4J2
FORD ESCORT II (ATH) 1.303.1979601298 ccm4J2
FORD ESCORT II (ATH) 1.312.1974701298 ccm4J3
FORD ESCORT II Break 1.104.1975441098 ccm4G1
FORD ESCORT II Break 1.104.1975481098 ccm4G2
FORD ESCORT II Break 1.304.1975571298 ccm4J2
FORD ESCORT II Break 1.3 (BADR)08.197654 ccm
FORD ESCORT II Break 1.3 (CADR)04.1975541298 ccm4KL 13 H
FORD ESCORT III (GAA) 1.108.1983501117 ccm4GSE
FORD ESCORT III (GAA) 1.109.1980551117 ccm4GLB
FORD ESCORT III (GAA) 1.109.1980591117 ccm4GPA
FORD ESCORT III (GAA) 1.309.1980691296 ccm4JPA
FORD ESCORT III (GAA) 1.609.1980791597 ccm4LPA
FORD ESCORT III (GAA) 1.609.1980971597 ccm4LUA
FORD ESCORT III Break (AWA) 1.108.1983501117 ccm4GSE
FORD ESCORT III Break (AWA) 1.109.1980541117 ccm4GLB
FORD ESCORT III Break (AWA) 1.303.1981691296 ccm4JPA
FORD ESCORT III Break (AWA) 1.609.1980791597 ccm4LPA
FORD ESCORT III Cabriolet (ALD) 1.309.1983691296 ccm4JPA
FORD ESCORT III Cabriolet (ALD) 1.609.1983791597 ccm4LPA
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.112.1985501117 ccm4GSG
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.301.1986601297 ccm4JBB
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.311.1986691296 ccm4JPA
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.410.1985701392 ccm4FUAA
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.401.1986731392 ccm4F6D
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.401.1986751392 ccm4FUA
FORD ESCORT IV Break (AWF, AVF) 1.110.1985501117 ccm4GSG
FORD ESCORT IV Break (AWF, AVF) 1.301.1986601297 ccm4JBB
FORD ESCORT IV Break (AWF, AVF) 1.311.1986691296 ccm4JPA
FORD ESCORT IV Break (AWF, AVF) 1.410.1985701392 ccm4FUAA
FORD ESCORT IV Break (AWF, AVF) 1.401.1986731392 ccm4F6D
FORD ESCORT IV Break (AWF, AVF) 1.401.1986751392 ccm4FUA
FORD ESCORT IV Cabriolet (ALF) 1.401.1986751392 ccm4FUA
FORD ESCORT V Cabriolet (ALL) 1.407.1990711392 ccm4F6G
FORD ESCORT V Cabriolet (ALL) 1.607.19901051598 ccm4LJF
FORD Escort V Hatchback (AAL, ABL) 1.407.1990711392 ccm4F6G
FORD Escort V Hatchback (AAL, ABL) 1.607.1990901598 ccm4LUK
FORD Escort V Hatchback (AAL, ABL) 1.607.19901051598 ccm4LJF
FORD Escort V Station wagon (ANL) 1.407.1990711392 ccm4F6G
FORD Escort V Station wagon (ANL) 1.607.1990901598 ccm4LUK
FORD FIESTA Bestelwagen (FVD) 1.008.198345957 ccm4TKB
FORD FIESTA Bestelwagen (WFVT) 1.0 (WFVT)10.197740957 ccm4TKA
FORD FIESTA Bestelwagen (WFVT) 1.1 (WFVT)10.1977531117 ccm4GLA
FORD FIESTA I (GFBT) 0.905.197640957 ccm4TKA
FORD FIESTA I (GFBT) 0.905.197645957 ccm4TLA
FORD FIESTA I (GFBT) 1.105.1976531117 ccm4GLA
FORD FIESTA I (GFBT) 1.1 (WFBT)02.1981551117 ccm4GLW
FORD FIESTA I (GFBT) 1.308.1977661297 ccm4J3E
FORD FIESTA II (FBD) 1.0 (FBD)09.198345957 ccm4TKB
FORD FIESTA II (FBD) 1.1 (FBD)05.1986491117 ccm4GSH
FORD FIESTA II (FBD) 1.1 (FBD)09.1983501117 ccm4GLC
FORD FIESTA II (FBD) 1.3 (FBD)09.1983691297 ccm4JPC
FORD FIESTA II (FBD) 1.4 (FBD)10.1985751392 ccm4FUB
FORD FIESTA III (GFJ) 1.103.1989501119 ccm4G6A
FORD FIESTA III (GFJ) 1.103.1989551119 ccm4GUE
FORD GRANADA (GGTL, GGFL) 1.703.1972651699 ccm4TV 17 HC
FORD GRANADA (GGTL, GGFL) 1.712.1974701699 ccm4MWB
FORD GRANADA (GGTL, GGFL) 1.703.1972751699 ccm4TV 17 H
FORD GRANADA (GGTL, GGFL) 2.001.1976871994 ccm4OHC LC
FORD GRANADA (GGTL, GGFL) 2.001.1975901998 ccm6NY
FORD GRANADA (GGTL, GGFL) 2.001.1976951994 ccm4TL 20 LC
FORD GRANADA (GGTL, GGFL) 2.001.1975991994 ccm4TL 20 LC
FORD GRANADA (GGTL, GGFL) 2.301.19751082294 ccm6YYH
FORD GRANADA (GGTL, GGFL) 2.301.19721082294 ccm6YY
FORD GRANADA (GGTL, GGFL) 2.612.19751072551 ccm6TV 26 L
FORD GRANADA (GGTL, GGFL) 2.601.19721252550 ccm6UY
FORD GRANADA (GGTL, GGFL) 3.001.19721382994 ccm6EV 30 H
FORD GRANADA (GU) 1.607.1981751593 ccm4LCK
FORD GRANADA (GU) 1.708.1977701699 ccm4TV 17 LC
FORD GRANADA (GU) 1.708.1977731699 ccm4MY
FORD GRANADA (GU) 2.008.1977871994 ccm4TL 20 LC
FORD GRANADA (GU) 2.008.1977901998 ccm6NYP
FORD GRANADA (GU) 2.008.19791011993 ccm4NEP
FORD GRANADA (GU) 2.008.19811051993 ccm4NEK
FORD GRANADA (GU) 2.308.19771072294 ccm6YYH
FORD GRANADA (GU) 2.306.19811122294 ccm6YYU
FORD GRANADA Coupé (GGCL) 2.301.19721082294 ccm6YY
FORD Granada Station wagon (GGNL) 1.703.1972651699 ccm4TV 17 HC
FORD Granada Station wagon (GGNL) 1.712.1974701699 ccm4MWB
FORD Granada Station wagon (GGNL) 2.001.1975901998 ccm6NY
FORD Granada Station wagon (GGNL) 2.001.1976951994 ccm4TL 20 LC
FORD Granada Station wagon (GGNL) 2.001.1975991994 ccm4TL 20 LC
FORD Granada Station wagon (GGNL) 2.301.19721082294 ccm6YY
FORD Granada Station wagon (GGNL) 2.601.19761072551 ccm6TV 26 L
FORD Granada Station wagon (GGNL) 2.601.19721252550 ccm6UY
FORD Granada Station wagon (GGNL) 3.001.19721382994 ccm6EV 30 H
FORD Granada Station wagon (GNU) 1.708.1977741699 ccm4MYE
FORD Granada Station wagon (GNU) 2.008.1977871994 ccm4OHC LC
FORD Granada Station wagon (GNU) 2.008.1977901998 ccm6NYP
FORD Granada Station wagon (GNU) 2.008.19791011993 ccm4NEP
FORD Granada Station wagon (GNU) 2.008.19811051993 ccm4NEK
FORD Granada Station wagon (GNU) 2.308.19771072294 ccm6YYH
FORD Granada Station wagon (GNU) 2.306.19811112294 ccm6YYU
FORD Granada Station wagon (GNU) 2.306.19791142294 ccm6YYP
FORD Granada Station wagon (GNU) 2.806.19811322792 ccm6PYU
FORD Granada Station wagon (GNU) 2.808.19771352792 ccm6PYA
FORD ORION I (AFD) 1.307.1983691296 ccm4JPA
FORD ORION I (AFD) 1.607.1983791597 ccm4LPA
FORD ORION II (AFF) 1.311.1986691296 ccm4JPA
FORD ORION II (AFF) 1.401.1986731392 ccm4FUC
FORD ORION II (AFF) 1.412.1985751392 ccm4FUA
FORD ORION II (AFF) 1.612.1985901597 ccm4LUC
FORD ORION III (GAL) 1.307.1990601299 ccm4J4B
FORD ORION III (GAL) 1.407.1990731392 ccm4FUH
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 1.804.1985901796 ccm4REC
FORD SIERRA (GBG, GB4) 1.601.1988721597 ccm4LSF
FORD SIERRA (GBG, GB4) 1.601.1987751597 ccm4LSE
FORD SIERRA (GBG, GB4) 1.810.1987801796 ccm4RED
FORD SIERRA (GBG, GB4) 1.805.1988871769 ccm4R6A
FORD SIERRA (GBG, GB4) 1.801.1987901796 ccm4RED
FORD SIERRA (GBG, GB4) 2.001.19871051993 ccm4N8C
FORD SIERRA Break (BNC) 1.608.1982751597 ccm4LSD
FORD SIERRA Break (BNC) 1.810.1984901796 ccm4REB
FORD SIERRA Break (BNC) 2.008.1982901999 ccm6NYT
FORD SIERRA Break (BNC) 2.010.19851001993 ccm4NRD
FORD SIERRA Break (BNC) 2.008.19821051993 ccm4NET
FORD SIERRA Hatchback (GBC) 1.308.1982601294 ccm4JCT
FORD SIERRA Hatchback (GBC) 1.608.1982751597 ccm4LSD
FORD SIERRA Hatchback (GBC) 1.608.1984791597 ccm4LSD
FORD SIERRA Hatchback (GBC) 1.810.1984901796 ccm4REB
FORD SIERRA Hatchback (GBC) 2.008.1982901999 ccm6NYT
FORD SIERRA Hatchback (GBC) 2.010.19851001993 ccm4NRD
FORD SIERRA Hatchback (GBC) 2.008.19821051993 ccm4NET
FORD SIERRA Hatchback (GBC, GBG) 1.601.1988721597 ccm4LSF
FORD SIERRA Hatchback (GBC, GBG) 1.601.1987751597 ccm4LSE
FORD SIERRA Hatchback (GBC, GBG) 1.810.1987801796 ccm4RED
FORD SIERRA Hatchback (GBC, GBG) 1.805.1988871769 ccm4R6A
FORD SIERRA Hatchback (GBC, GBG) 1.801.1987901796 ccm4RED
FORD SIERRA Hatchback (GBC, GBG) 2.001.19871051993 ccm4N8C
FORD SIERRA Hatchback (GBC, GBG) 2.0 i01.19871001993 ccm4NEJ
FORD SIERRA Stationwagen (BNG) 1.601.1988721597 ccm4LSF
FORD SIERRA Stationwagen (BNG) 1.601.1987751597 ccm4LSE
FORD SIERRA Stationwagen (BNG) 1.805.1988871769 ccm4R6A
FORD SIERRA Stationwagen (BNG) 1.801.1987901796 ccm4RED
FORD SIERRA Stationwagen (BNG) 2.001.19871051993 ccm4N8C
FORD Taunus '80 (GBS, GBNS) 1.307.1979581294 ccm4JCC
FORD Taunus '80 (GBS, GBNS) 1.607.1979691593 ccm4LAR
FORD Taunus '80 (GBS, GBNS) 1.607.1979731593 ccm4LCJ
FORD Taunus '80 (GBS, GBNS) 1.607.1979881593 ccm4LE
FORD Taunus '80 (GBS, GBNS) 2.007.1979901999 ccm6NWR
FORD Taunus '80 (GBS, GBNS) 2.007.19791001993 ccm4NER
FORD Taunus '80 (GBS, GBNS) 2.307.19791142294 ccm6YYR
FORD Taunus (GBFK) 130008.1970541297 ccm4JA
FORD Taunus (GBFK) 160001.1974681593 ccm4LAD
FORD Taunus (GBFK) 160008.1970721593 ccm4LCJ
FORD Taunus (GBFK) 160008.1970881593 ccm4LE
FORD Taunus (GBFK) 2000 V608.1970901998 ccm6NY
FORD Taunus (GBTK) 130001.1970551297 ccm4JAC
FORD Taunus (GBTK) 160001.1974681593 ccm4LAD
FORD Taunus (GBTK) 160001.1970721593 ccm4LCJ
FORD Taunus (GBTK) 200008.1973981993 ccm4NEG
FORD Taunus (GBTS, GBFS, CBTS) 1.305.1975551297 ccm4JAC
FORD Taunus (GBTS, GBFS, CBTS) 1.3 (CBTS)09.1976541297 ccm4JAC
FORD Taunus (GBTS, GBFS, CBTS) 1.605.1975681593 ccm4LAD
FORD Taunus (GBTS, GBFS, CBTS) 1.605.1975721593 ccm4LCJ
FORD Taunus (GBTS, GBFS, CBTS) 1.608.1976881593 ccm4LE
FORD Taunus (GBTS, GBFS, CBTS) 2.012.1975871994 ccm4OHC LC
FORD Taunus (GBTS, GBFS, CBTS) 2.005.1975901999 ccm6NYR
FORD Taunus (GBTS, GBFS, CBTS) 2.305.19751072294 ccm6YYF
FORD TAUNUS 12M (11G) 1.308.1966501305 ccm4TV 13 L
FORD TAUNUS 12M (12G) 1.308.1966501298 ccm4KL 13 L
FORD TAUNUS 20M (41F) 2.007.1967901998 ccm6NY
FORD TAUNUS 20M (42F) 2.007.1967901998 ccm6NY
FORD TAUNUS 20M Turnier (46F) 2.007.1967901998 ccm6NY
FORD TAUNUS 20M XL (51F) 2.007.1967901998 ccm6NY
FORD TAUNUS 20M XL (52F) 2.007.1967901998 ccm6NY
FORD TAUNUS 20M XL Coupé (53F) 2.007.1967901998 ccm6NY
FORD Taunus Coupe (GBCK) 130008.1970541297 ccm4JA
FORD Taunus Coupe (GBCK) 160008.1970721593 ccm4LA
FORD Taunus Coupe (GBCK) 160008.1970881593 ccm4LE
FORD Taunus Coupe (GBCK) 200008.1973981993 ccm4NEE
FORD Taunus Coupe (GBCK) 2000 V608.1970901998 ccm6NY
FORD Taunus Coupe (GBCK) 2300 V608.19711072294 ccm6YY
FORD Taunus Turnier (GBNK) 130008.1970541297 ccm4JA
FORD Taunus Turnier (GBNK) 160001.1974681593 ccm4LAD
FORD Taunus Turnier (GBNK) 160008.1970721593 ccm4LCJ
FORD Taunus Turnier (GBNS) 1.312.1975541297 ccm4JAC
FORD Taunus Turnier (GBNS) 1.305.1975581297 ccm4JAC
FORD Taunus Turnier (GBNS) 1.605.1975681593 ccm4LAD
FORD Taunus Turnier (GBNS) 1.605.1975721593 ccm4LCJ
FORD Taunus Turnier (GBNS) 2.012.1975871994 ccm4OHC LC
FORD Taunus Turnier (GBNS) 2.005.1975901999 ccm6NYR
FORD Taunus Turnier (GBNS) 2.008.1976951993 ccm4OHC TL 20 H
FORD Taunus Turnier (GBNS) 2.305.19751072294 ccm6YYF
FORD Taunus ´80 Turnier (GBNS) 1.307.197963 ccm
FORD Taunus ´80 Turnier (GBNS) 1.607.1979691593 ccm4LAR
FORD Taunus ´80 Turnier (GBNS) 1.607.1979731593 ccm4LCJ
FORD Taunus ´80 Turnier (GBNS) 2.007.1979901999 ccm6NWR
FORD Taunus ´80 Turnier (GBNS) 2.007.19791001993 ccm4NER
FORD Taunus ´80 Turnier (GBNS) 2.307.19791142294 ccm6YYR
FORD TRANSIT Bestelwagen (T_ _) 1.6 (TAS)09.1985631593 ccm4LAT
FORD TRANSIT Bestelwagen (T_ _) 2.0 (TAL, TAS, TGL, TWS)09.1985781994 ccm4NAT
FORD TRANSIT Bestelwagen (V_ _) 1.6 (WS)11.1977651593 ccm44RB
FORD TRANSIT Bestelwagen (V_ _) 2.0 (VHL, VVS)11.1977781993 ccm44RC
FORD TRANSIT Bestelwagen (V_ _) 2.0 (VVL)11.1977751993 ccm44RC
FORD TRANSIT Bestelwagen (V_ _) 2.0 (VVS)11.1977591993 ccm44RC
FORD TRANSIT Bus (T_ _) 1.6 (TBL, TES)12.1985631593 ccm4LAT
FORD TRANSIT Bus (T_ _) 2.0 (TBS, TCL, TCS, TEL, TES)11.1985781994 ccm4NAT
FORD TRANSIT Bus (T_ _) 2.0 Cat (TBS, TCL, TCS)12.1985781993 ccm4N6T
FORD TRANSIT Bus (V_ _) 1.6 (VAS, VLS, VZS)12.1977651593 ccm44RB
FORD TRANSIT Bus (V_ _) 2.0 (VAS, VIL, VLS, VUL, VZS)11.1977781993 ccm44RC
FORD TRANSIT Bus (V_ _) 2.0 (VAS, VLS, VZS)11.1977751993 ccm44RC
FORD TRANSIT Open laadbak/ Chassis (T_ _) 2.0 Cat (TUL)11.1985781993 ccm4N6T
FORD TRANSIT Open laadbak/ Chassis (V_ _) 1.6 (VCS, VDS)11.1977651593 ccm4B
FORD TRANSIT Open laadbak/ Chassis (V_ _) 2.0 (VGL, VSL, VTL)11.1977591993 ccm44RC
FORD TRANSIT Open laadbak/ Chassis (V_ _) 2.0 (VGL, VSL, VTL, VCS, VDS)11.1977781993 ccm44RC
FSO 125P Sedan 1.3 130010.1967641295 ccm4116 C 076
FSO 125P Sedan 1.5 150010.1967751481 ccm4115 C 076
FSO 125P Station wagon 1.510.1967751481 ccm4115 C 076
FSO Polonez I 1.510.1977751481 ccm4AA
FSO Polonez I 1.501.1978821481 ccm4115 C.074
INNOCENTI Mini Hatchback 1.005.197453998 ccm499 H
LADA Niva (2121, 2131) 1700 i06.1996801690 ccm421214
LIGIER Be Up Hatchback 0.508.200219505 ccm2LGW523
MAZDA 818 Station wagon 1.601.1977751586 ccm4NA
MERCEDES-BENZ Saloon (W123) 20002.1976841988 ccm4M 115.939
MERCEDES-BENZ Saloon (W123) 20006.19801011997 ccm4M 102.939
OPEL ASCONA A (81_, 86_, 87_, 88_) 1.2 S04.1972601196 ccm412 S
OPEL ASCONA A (81_, 86_, 87_, 88_) 1.6 N03.1975601584 ccm416 N
OPEL ASCONA A (81_, 86_, 87_, 88_) 1.6 N10.1970681584 ccm416 N
OPEL ASCONA A (81_, 86_, 87_, 88_) 1.6 S03.1975751584 ccm416 S
OPEL ASCONA A (81_, 86_, 87_, 88_) 1.6 S10.1970801584 ccm416 S
OPEL ASCONA A (81_, 86_, 87_, 88_) 1.9 SR03.1975881897 ccm419 S
OPEL ASCONA A (81_, 86_, 87_, 88_) 1.9 SR03.1971901897 ccm419 S
OPEL Ascona A Caravan (84_, 89_) 1.6 N10.1970681584 ccm416 N
OPEL Ascona A Caravan (84_, 89_) 1.6 S03.1975751584 ccm416 S
OPEL Ascona A Caravan (84_, 89_) 1.6 S10.1970801584 ccm416 S
OPEL Ascona A Caravan (84_, 89_) 1.9 SR03.1975881897 ccm419 S
OPEL Ascona A Caravan (84_, 89_) 1.9 SR10.1970901897 ccm419 S
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.208.1976551196 ccm412 N
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.2 S09.1975601196 ccm412 S
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.3 N03.1979601297 ccm413 N
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.3 S08.1979751297 ccm413 S
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.6 N09.1975601584 ccm416 N
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.6 S09.1975751584 ccm416 S
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.9 N08.1976751897 ccm419 N
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.9 S09.1975901897 ccm419 S
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 2.0 N08.1977901979 ccm420 N
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 2.0 S08.19771001979 ccm420 S
OPEL Ascona C CC (J82) 1.3 N (F68, M68)09.1981601297 ccm413 N
OPEL Ascona C CC (J82) 1.3 S (F68, M68)09.1981751297 ccm413 S
OPEL Ascona C CC (J82) 1.6 (F68, M68)09.1981751598 ccm416 N
OPEL Ascona C CC (J82) 1.6 (F68, M68)09.1986821598 ccm416 SV
OPEL Ascona C CC (J82) 1.6 S (F68, M68)09.1981901598 ccm416 SH
OPEL Ascona C Sedan (J82) 1.3 N (F11, M11, F69, M69)09.1981601297 ccm413 N
OPEL Ascona C Sedan (J82) 1.3 S (F11, M11, F68, M68)09.1981751297 ccm413 S
OPEL Ascona C Sedan (J82) 1.6 (F11, F68, M11, M68)09.1986821598 ccm416 SV
OPEL Ascona C Sedan (J82) 1.6 (F11, M11, F68, M68)09.1981751598 ccm416 N
OPEL Ascona C Sedan (J82) 1.6 i (F11, M11, F68, M68)09.1987751598 ccm4E 16 NZ
OPEL Ascona C Sedan (J82) 1.6 S (F11, M11, F68, M68)09.1981901598 ccm416 SH
OPEL Corsa A CC (S83) 1.0 (F08, M08, F68, M68)09.198245993 ccm410 S
OPEL Corsa A CC (S83) 1.2 (F08, M08, F68, M68)09.1982451196 ccm412 NC
OPEL Corsa A CC (S83) 1.2 (F08, M08, F68, M68)09.1982601196 ccm412 S
OPEL Corsa A CC (S83) 1.2 S (F08, M08, F68, M68)09.1982551196 ccm412 ST
OPEL Corsa A CC (S83) 1.3 (F08, M08, F68, M68)09.1985601297 ccm413 NB
OPEL Corsa A CC (S83) 1.3 S (F08, M08, F68, M68)09.1982701297 ccm413 SB
OPEL Corsa A TR (S83) 1.0 (F11, M11, F19, M19)09.198245993 ccm410 S
OPEL Corsa A TR (S83) 1.2 N (F11, M11, F19, M19)01.1985451196 ccm412 NC
OPEL Corsa A TR (S83) 1.2 S (F11, M11, F19, M19)09.1982581196 ccm412 S
OPEL Corsa A TR (S83) 1.2 S (F11, M11, M19, F19)09.1982551196 ccm412 ST
OPEL Corsa A TR (S83) 1.3 (F11, F19, M11, M19)09.1985601297 ccm4C 13 N
OPEL Corsa A TR (S83) 1.3 S (F11, M11, F19, M19)09.1982701297 ccm413 SB
OPEL Corsa A Van (S83) 1.0 (F08, W5L)02.198645993 ccm410 S
OPEL Corsa A Van (S83) 1.2 (F08, W5L)02.1986451196 ccm412 NC
OPEL Corsa A Van (S83) 1.2 (F08, W5L)02.1986541196 ccm412 ST
OPEL Corsa A Van (S83) 1.2 (F08, W5L)02.1986601196 ccm412 S
OPEL Corsa A Van (S83) 1.3 (F08, W5L)02.1986601297 ccm413 NB
OPEL Corsa A Van (S83) 1.3 (F08, W5L)02.1986691297 ccm413 SB
OPEL KADETT B 1.109.1965451078 ccm411 N
OPEL KADETT B 1.108.1971501078 ccm411 N
OPEL KADETT B 1.1 S09.1965551078 ccm411 S
OPEL KADETT B 1.1 SR11.1966601078 ccm411 SR
OPEL KADETT B 1.2 S08.1971601196 ccm412 S
OPEL KADETT B 1.708.1967751698 ccm417 S
OPEL KADETT B Coupé 1.109.1965451078 ccm411 N
OPEL KADETT B Coupé 1.108.1971501078 ccm411 N
OPEL KADETT B Coupé 1.109.1965551078 ccm411 S
OPEL KADETT B Coupé 1.111.1966601078 ccm411 SR
OPEL KADETT B Coupé 1.208.1971601196 ccm412 S
OPEL KADETT B Coupé 1.908.1967901897 ccm419 S
OPEL KADETT B Stationwagen 1.109.1965451078 ccm411 N
OPEL KADETT B Stationwagen 1.108.1971501078 ccm411 N
OPEL KADETT B Stationwagen 1.109.1965551078 ccm411 S
OPEL KADETT B Stationwagen 1.208.1971601196 ccm412 S
OPEL KADETT C 1.001.197440993 ccm410 N
OPEL KADETT C 1.208.1973521196 ccm412 N
OPEL KADETT C 1.208.1973551196 ccm412 N
OPEL KADETT C 1.2 S08.1973601196 ccm412 S
OPEL KADETT C 1.6 S09.1976751584 ccm416 S
OPEL Kadett C CC 1.005.197540993 ccm410 N
OPEL Kadett C CC 1.205.1975521196 ccm412 N
OPEL Kadett C CC 1.207.1976541196 ccm412 N
OPEL Kadett C CC 1.2 S08.1973601196 ccm412 S
OPEL Kadett C CC 1.6 S05.1977751584 ccm416 S
OPEL KADETT C Coupé 1.001.197440993 ccm410 N
OPEL KADETT C Coupé 1.208.1973521196 ccm412 N
OPEL KADETT C Coupé 1.208.1973541196 ccm412 N
OPEL KADETT C Coupé 1.2 S08.1973601196 ccm412 S
OPEL KADETT C Coupé 1.6 S05.1977751584 ccm416 S
OPEL KADETT C Stationwagen 1.001.197440993 ccm410 N
OPEL KADETT C Stationwagen 1.208.1973521196 ccm412 N
OPEL KADETT C Stationwagen 1.208.1973541196 ccm412 N
OPEL KADETT C Stationwagen 1.2 S08.1973601196 ccm412 S
OPEL KADETT C Stationwagen 1.6 S05.1977751584 ccm416 S
OPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.208.1979531196 ccm412 N
OPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.208.1982551196 ccm412 ST
OPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.2 S08.1979601196 ccm412 S
OPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.3 N08.1979601297 ccm413 N
OPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.3 S08.1979751297 ccm413 S
OPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.6 S09.1981901598 ccm416 SH
OPEL KADETT D (32_,37_,39, _42) 1.2 S08.1979601196 ccm412 S
OPEL KADETT D (32_,37_,39, _42) 1.3 N08.1979601297 ccm4C 13 N
OPEL KADETT D (32_,37_,39, _42) 1.3 S08.1979751297 ccm413 S
OPEL KADETT D Stationwagen (35_, 36_, 45_, 46_) 1.208.1979531196 ccm412 N
OPEL KADETT D Stationwagen (35_, 36_, 45_, 46_) 1.2 S08.1979601196 ccm412 S
OPEL KADETT D Stationwagen (35_, 36_, 45_, 46_) 1.3 N08.1979601297 ccm413 N
OPEL KADETT D Stationwagen (35_, 36_, 45_, 46_) 1.3 S08.1979751297 ccm413 S
OPEL KADETT D Stationwagen (35_, 36_, 45_, 46_) 1.6 S09.1981901598 ccm416 SH
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.2 (C15, C35, D15, D35)09.1984551196 ccm412 SC
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.3 N (C15, C35, D15, D35)09.1984601297 ccm413 N
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.3 S (C15, C35, D15, D35)09.1984751297 ccm413 S
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.6 S (C15, C35, D35, D15)09.1984901598 ccm416 SH
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.8 S (C15, C35, D15, D35)09.1987841796 ccm4E 18 NV
OPEL Kadett E CC (T85) 1.2 (C08, C48, D08, D48)09.1984551196 ccm412 SC
OPEL Kadett E CC (T85) 1.3 N (C08, C48, D08, D48)09.1984601297 ccm413 NB
OPEL Kadett E CC (T85) 1.3 S (C08, C48, D08, D48)09.1984751297 ccm413 S
OPEL Kadett E CC (T85) 1.6 S (C08, C48, D08, D48)09.1986821598 ccm416 SV
OPEL Kadett E CC (T85) 1.6 S (C08, D08, C48, D48)09.1984901598 ccm416 SH
OPEL Kadett E CC (T85) 1.8 S (C08, C48, D08, D48)09.1987841796 ccm4E 18 NV
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.2 (C19, D19)09.1984551196 ccm412 SC
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.3 N (C19, D19)09.1984601297 ccm413 NB
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.3 S (C19, D19)09.1984751297 ccm413 S
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.6 S (C19, D19)09.1986821598 ccm416 SV
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.6 S (C19, D19)09.1984901598 ccm416 SH
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.8 S (C19, D19)09.1987841796 ccm4E 18 NV
OPEL Kadett E Van (T85) 1.2 (C70, D70)09.1984551196 ccm412 SC
OPEL Kadett E Van (T85) 1.3 N (C70, D70)09.1984601297 ccm413 NB
OPEL MANTA A (58_, 59_) 1.204.1972601196 ccm412 S
OPEL MANTA A (58_, 59_) 1.602.1975601584 ccm416 N
OPEL MANTA A (58_, 59_) 1.609.1970681584 ccm416 N
OPEL MANTA A (58_, 59_) 1.602.1975751584 ccm416 S
OPEL MANTA A (58_, 59_) 1.6 S09.1970801584 ccm416 S
OPEL MANTA A (58_, 59_) 1.9 S09.1970881897 ccm419 S
OPEL MANTA A (58_, 59_) 1.9 S09.1970901897 ccm419 S
OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.2 N08.1976551196 ccm412 N
OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.2 S09.1975601196 ccm412 S
OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.3 N03.1979601297 ccm413 N
OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.3 S08.1981751297 ccm413 S
OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.6 N09.1975601584 ccm416 N
OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.6 S09.1975751584 ccm416 S
OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.8 S07.1982901796 ccm418 S
OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.9 N08.1976751897 ccm419 N
OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.9 S09.1975901897 ccm419 S
OPEL MANTA B (58_, 59_) 2.008.1977901979 ccm420 N
OPEL MANTA B (58_, 59_) 2.0 S08.19771001979 ccm420 S
OPEL MANTA B CC (53_, 55_) 1.3 N03.1979601297 ccm413 N
OPEL MANTA B CC (53_, 55_) 1.3 S08.1979751297 ccm413 S
OPEL MANTA B CC (53_, 55_) 1.6 N09.1975601584 ccm416 N
OPEL MANTA B CC (53_, 55_) 1.8 S07.1982901796 ccm418 S
OPEL MANTA B CC (53_, 55_) 1.9 N08.1976751897 ccm419 N
OPEL MANTA B CC (53_, 55_) 2.008.1977901979 ccm420 N
OPEL MANTA B CC (53_, 55_) 2.0 S08.19771001979 ccm420 S
OPEL OLYMPIA A 1.708.1967751698 ccm417 S
OPEL OLYMPIA A Coupé 1.008.1967601078 ccm411 SR
OPEL OLYMPIA A Coupé 1.908.1967901897 ccm419 S
OPEL OPEL 1.109.1968601078 ccm411 SR
OPEL OPEL 1.909.1968901897 ccm419 S
OPEL REKORD A 1500 (R3)02.1963541488 ccm415 B
OPEL REKORD A 1700 (R3)02.1963601668 ccm417 A
OPEL REKORD A 1700 (R3)02.1963671668 ccm417 NA
OPEL REKORD A Coupé 170001.1963671668 ccm417 NA
OPEL REKORD B 1.708.1965751698 ccm417 S
OPEL REKORD B 1.908.1965901897 ccm419 S
OPEL REKORD B Coupé 1.908.1965901897 ccm419 S
OPEL REKORD B Stationwagen 1.508.1965601492 ccm415 NB
OPEL REKORD B Stationwagen 1.708.1965751698 ccm417 N
OPEL REKORD C 1.508.1966581492 ccm415 NB
OPEL REKORD C 1.502.1968601492 ccm415 NB
OPEL REKORD C 1.708.1966601698 ccm417 N
OPEL REKORD C 1.702.1968661698 ccm417 N
OPEL REKORD C 1.7 S08.1966751698 ccm417 S
OPEL REKORD C 1.908.1966901897 ccm419 S
OPEL REKORD C 1.9 Sprint08.19671061897 ccm419 SH
OPEL REKORD C Coupé 1.7 S08.1966751698 ccm417 S
OPEL REKORD C Coupé 1.908.1966901897 ccm419 S
OPEL REKORD C Coupé 1.9 Sprint08.19671061897 ccm419 SH
OPEL REKORD C Coupé 2.208.1966952239 ccm622 N
OPEL REKORD C Stationwagen 1.508.1966581492 ccm415 NB
OPEL REKORD C Stationwagen 1.708.1966601698 ccm417 N
OPEL REKORD C Stationwagen 1.702.1968661698 ccm417 N
OPEL REKORD C Stationwagen 1.7 S08.1966751698 ccm417 S
OPEL REKORD C Stationwagen 1.908.1966901897 ccm419 S
OPEL REKORD D 1.703.1975601698 ccm417 N
OPEL REKORD D 1.701.1972661698 ccm417 N
OPEL REKORD D 1.7 S01.1972831698 ccm417 S
OPEL REKORD D 1.903.1975751897 ccm419 N
OPEL REKORD D 1.903.1975901897 ccm419 SH
OPEL REKORD D 1.9 S01.1972971897 ccm419 SH
OPEL REKORD D 2.009.19751001979 ccm420 S
OPEL REKORD D Coupé 1.7 S01.1972831698 ccm417 S
OPEL REKORD D Coupé 1.903.1975751897 ccm419 N
OPEL REKORD D Coupé 1.903.1975901897 ccm419 SH
OPEL REKORD D Coupé 1.9 S01.1972971897 ccm419 SH
OPEL REKORD D Coupé 2.009.19751001979 ccm420 S
OPEL REKORD D Stationwagen 1.701.1972671698 ccm417 N
OPEL REKORD D Stationwagen 1.903.1975901897 ccm419 SH
OPEL REKORD D Stationwagen 1.9 S01.1972971897 ccm419 SH
OPEL REKORD D Stationwagen 2.0 S09.19751001979 ccm420 S
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 1.709.1977601698 ccm417 N
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 1.811.1982751796 ccm418 N
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 1.8 S11.1982901796 ccm418 S
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 2.009.1977901979 ccm420 N
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 2.0 S08.19771001979 ccm420 S
OPEL REKORD E Stationwagen (61_, 66_, 67_) 1.709.1977601698 ccm417 N
OPEL REKORD E Stationwagen (61_, 66_, 67_) 1.8 S11.1982901796 ccm418 S
OPEL REKORD E Stationwagen (61_, 66_, 67_) 1.909.1977751897 ccm419 N
OPEL REKORD E Stationwagen (61_, 66_, 67_) 2.009.1977901979 ccm420 N
OPEL REKORD E Stationwagen (61_, 66_, 67_) 2.0 S08.19771001979 ccm420 S
OPEL Vectra A CC (J89) 1.4 S (F68, M68)04.1988751389 ccm414 NV
OPEL Vectra A CC (J89) 1.6 S09.1988821598 ccm416 SV
OPEL Vectra A CC (J89) 1.8 S (F68, M68)09.1988881796 ccm4E 18 NVR
OPEL Vectra A CC (J89) 2.0 (F68, M68)04.19881001998 ccm4C 20 NEF
OPEL Vectra A Sedan (J89) 1.4 S (F19, M19)09.1988751389 ccm414 NV
OPEL Vectra A Sedan (J89) 1.6 (F19, M19)09.1988821598 ccm416 SV
OPEL Vectra A Sedan (J89) 1.8 S (F19, M19)09.1988881796 ccm4E 18 NVR
OPEL Vectra A Sedan (J89) 1.8 S (F19, M19)09.1989901796 ccm418 SV
OPEL Vectra A Sedan (J89) 2.0 (F19, M19)09.19881001998 ccm4C 20 NEF
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.201.1987641204 ccm4F1
PEUGEOT J7 Bestelwagen 1.608.1968601618 ccm4XC7P
PEUGEOT J7 Bestelwagen 1.608.1968681618 ccm4XC5P
PEUGEOT J7 Bestelwagen 1.807.1970651796 ccm4XM7P
PEUGEOT J7 Bus 1.607.1970601618 ccm4XC7P
PEUGEOT J7 Bus 1.608.1968681618 ccm4XC5P
PEUGEOT J7 Bus 1.807.1970651796 ccm4XM7P
PEUGEOT J7 Open laadbak/ Chassis 1.607.1970601618 ccm4XC7P
PEUGEOT J7 Open laadbak/ Chassis 1.608.1968681618 ccm4XC5P
PEUGEOT J7 Open laadbak/ Chassis 1.807.1970651796 ccm4XM7P
RENAULT 6 (118_) 1.108.1970451108 ccm4688.10
RENAULT ESTAFETTE (213_) 1.102.1962391108 ccm4688.01
RENAULT ESTAFETTE (213_) 1.308.1969391289 ccm4810.01
RENAULT MASTER I Bestelwagen (T__) 28-35 2.010.1986791995 ccm4J5R 718
RENAULT MASTER I Bestelwagen (T__) 28-35 2.008.1980801995 ccm4829 731
RENAULT MASTER I Open laadbak/ Chassis (P__) 28-35 2.010.1986791995 ccm4J5R 728
RENAULT MASTER I Open laadbak/ Chassis (P__) 28-35 2.010.1982801995 ccm4829 730
ROVER 2000-3500 Hatchback (SD1) 3500 Vitesse10.19821933528 ccm830 A
SAAB 95 Station Wagon 1.5 V401.1976631498 ccm4Ford V4
SAAB 95 Station Wagon 1.5 V410.1965651498 ccm4Ford V4
SAAB 95 Station Wagon 1.5 V409.1977681498 ccm4Ford V4
SAAB 96 1.5 V411.1975631498 ccm4Ford V4
SAAB 96 1.5 V410.1965651498 ccm4Ford V4
SEAT 124 Sedan 143001.1970751438 ccm4FA14
SEAT 124 Sedan LS120001.1968651197 ccm4FA12
SEAT 124 Stationwagen LS120001.1970651197 ccm4124 A.000
SEAT 127 (127A) 0.904.197245903 ccm4A112 A5.000
SEAT 127 (127A) 1.004.1972521010 ccm4110F00
SEAT 128 Sedan 1.201.1976671197 ccm4124 A.000
SEAT 128 Sedan 1.401.1976771438 ccm4124 B2.000
SEAT 131 1.503.1982751438 ccm4138 A00
SEAT 131 1.603.1982971592 ccm4132 BB OA O
SEAT 131 2.006.19781161995 ccm4131 C4.000
SEAT 132 Sedan 1.605.1973981592 ccm4132B0000
SEAT 132 Sedan 1.805.1973105 ccm
SEAT 133 Hatchback 0.805.197434837 ccm4DG
SEAT 600 D Sedan 0.809.196323767 ccm4126G106
SEAT Fura (025A) 0.903.198440903 ccm4100 GL 7000
SEAT Fura (025A) 0.901.198243903 ccm4HB 90
SEAT Fura (025A) 0.901.198245903 ccm4100 GL 3000
SEAT Fura (025A) 1.401.1982751438 ccm4127 B.7000
SEAT IBIZA I (021A) 0.908.199040903 ccm409 NCA
SEAT IBIZA I (021A) 0.908.198644903 ccm4146 A 000
SEAT IBIZA I (021A) 1.211.1984601193 ccm4021 A 1000
SEAT IBIZA I (021A) 1.211.1984641193 ccm4021 A 1000
SEAT IBIZA I (021A) 1.511.1984851461 ccm4021 A 2000
SEAT MALAGA (023A) 1.205.1985601193 ccm4021 A 1000
SEAT MALAGA (023A) 1.211.1984641193 ccm4021 A 1000
SEAT MALAGA (023A) 1.505.1985851461 ccm4021 A 2000
SEAT MARBELLA (28) 0.808.198634843 ccm408 NCA
SEAT MARBELLA (28) 0.901.198740903 ccm4100 GL 7000
SEAT MARBELLA (28) 0.9 Cat01.199040903 ccm4100 GL 7000
SEAT MARBELLA Bestelwagen (028A) 0.801.198734843 ccm408 NCA
SEAT MARBELLA Bestelwagen (028A) 0.901.198740903 ccm409 NCA
SEAT MARBELLA Bestelwagen (028A) 0.9 Cat01.198740903 ccm409 NCB
SEAT Ritmo (138) 1.407.1978771438 ccm415G
SEAT Ronda (022A) 1.210.1984601193 ccm4021 A 1000
SEAT Ronda (022A) 1.208.1983641197 ccm4124 B6.000
SEAT Ronda (022A) 1.406.1982731438 ccm4124 B7.000
SEAT Ronda (022A) 1.509.1984851461 ccm4021 A 2000
SEAT Ronda (022A) 1.608.1983921592 ccm4022 A 000
SEAT TERRA Bestelwagen (024A) 0.901.198740903 ccm409 NCA
SEAT TERRA Bestelwagen (024A) 0.9 Cat01.199040903 ccm409 NCB
SEAT Terra Station wagon (24) 0.902.198740903 ccm409 NCA
SEAT Terra Station wagon (24) 0.9 Cat02.199240903 ccm409 NCB
TALBOT 1307-1510 Hatchback Simca 1307 1.301.1978541294 ccm46G1D
TALBOT 1307-1510 Hatchback Simca 1307 1.309.197560 ccm
TALBOT 1307-1510 Hatchback Simca 1307 1.307.197568 ccm
TALBOT 1307-1510 Hatchback Simca 1307 1.3S07.197582 ccm
TALBOT 1307-1510 Hatchback Simca 1308 1.411.1978751424 ccm46Y2D
TALBOT 1307-1510 Hatchback Simca 1308 1.411.1978861424 ccm46Y2
TALBOT 1307-1510 Hatchback Simca 1510 1.401.1980751424 ccm46Y2D
TALBOT 1307-1510 Hatchback Simca 1510 1.401.1980861424 ccm46Y2
TALBOT 1307-1510 Hatchback Simca 1510 1.4 (6G1)01.1980691424 ccm46G1
TALBOT 1307-1510 Hatchback Simca 1510 1.611.1980731592 ccm46J1
TALBOT 1307-1510 Hatchback Simca 1510 1.610.1978881577 ccm46J2
TALBOT Horizon Hatchback 1.101.1979541118 ccm4E1B
TALBOT Horizon Hatchback 1.101.1979581118 ccm42E1A
TALBOT Horizon Hatchback 1.309.1981541294 ccm42G1-BTC
TALBOT Horizon Hatchback 1.309.1978581294 ccm42G1-BTC
TALBOT Horizon Hatchback 1.302.1978681294 ccm42G1
TALBOT Horizon Hatchback 1.402.1982651424 ccm42Y1B
TALBOT Horizon Hatchback 1.407.1979691442 ccm42Y1
TALBOT Horizon Hatchback 1.407.1979831424 ccm42Y2
TALBOT Horizon Hatchback 1.607.1982901592 ccm4J2A
TALBOT Matra Bagheera (X) 1.3 (X3550)01.1974841294 ccm43G4
TALBOT Matra Bagheera (X) 1.4 (X6)11.1979841442 ccm4Y2
TALBOT Matra Bagheera (X) 1.4 (X6)11.1979901442 ccm46Y4
TALBOT Matra Bagheera (X) 1.4 (X6550)12.1975901442 ccm46Y4
TALBOT Rancho SUV 1.401.1977801442 ccm4X3Y2
TALBOT SAMBA (51A) 0.901.198142947 ccm45C1(XV8)
TALBOT SAMBA (51A) 1.101.1981501124 ccm4XW7
TALBOT SAMBA (51A) 1.2 Rallye01.1983881210 ccm4129 D
TALBOT SAMBA (51A) 1.406.1983601351 ccm4150 D
TALBOT SAMBA (51A) 1.401.1981721361 ccm4XY8
TALBOT SAMBA (51A) 1.4 Rallye01.1983791361 ccm4XY8
TALBOT SAMBA Cabriolet (51E) 1.401.1981791361 ccm4XY8
TALBOT Simca 1000 0.910.196139944 ccm41D1
TALBOT Simca 1000 0.9 GL,GLS10.196144944 ccm4349/S
TALBOT Simca 1000 0.9 LS,GL10.197044944 ccm4349/S
TALBOT Simca 1000 1.1 Rallye10.1970531118 ccm4351
TALBOT Simca 1000 1.1 Spezial10.196853 ccm
TALBOT Simca 1000 1.3 Rallye 110.1972601294 ccm41G1
TALBOT Simca 1000 1.3 Rallye 209.1972821294 ccm41G4
TALBOT Simca 1000 1.3 Rallye 210.1976861294 ccm41G4
TALBOT Simca 1000 1.3 Spezial08.1974601294 ccm41G1
TALBOT Simca 1000 1005 LS,GLS10.197639944 ccm41D1
TALBOT Simca 1000 1006 SR,GLS10.1976541118 ccm43E1
TALBOT Simca 1100 Hatchback 1.1 LE,LX,GLS,ES10.1976501118 ccm43E1
TALBOT Simca 1100 Hatchback 1.1 LE,LX,GLS,ES10.1976581118 ccm43E1A
TALBOT Simca 1100 Hatchback 1.1 LS,GLS11.1973541118 ccm4E1/BTC
TALBOT Simca 1100 Hatchback 1.1 LS,GLS10.196856 ccm
TALBOT Simca 1100 Hatchback 1.1 LS,GLS10.196860 ccm
TALBOT Simca 1100 Hatchback 1.3 Spezial TI10.1972821294 ccm43G4
TALBOT Simca 1100 Station wagon / Tourisme 1.110.1976501118 ccm4E1/BTC
TALBOT Simca 1100 Station wagon / Tourisme 1.110.197060 ccm
TALBOT Simca 1100 Station wagon / Tourisme 1.110.1976601118 ccm43E1A
TALBOT Simca 1100 Station wagon / Tourisme 1.3 Spezial07.197475 ccm
TRABANT 1.1 Sedan 1.105.1990411043 ccm44VO5,9 / 7,5GRF
TRABANT 1.1 Tramp 1.105.1990411043 ccm44VO5,9 / 7,5GRF
TRABANT 1.1 Universal 1.112.1990411043 ccm44VO5,9 / 7,5GRF
VW 411,412 1.707.1968681679 ccm4Z
VW 411,412 1.709.1969801679 ccm4W
VW 411,412 1.807.1973751795 ccm4AT
VW 411,412 1.807.1973861795 ccm4AN
VW Caddy I Pick-up (14) 1.610.1982751588 ccm4EM
VW DERBY (86) 0.902.197740895 ccm4HA
VW DERBY (86) 1.102.1977501093 ccm4HB
VW DERBY (86) 1.302.1977581272 ccm4HJ
VW DERBY (86) 1.302.1977601272 ccm4HH
VW Derby (86C, 80) 1.010.1981401043 ccm4GL
VW Derby (86C, 80) 1.110.1981501093 ccm4HB
VW Derby (86C, 80) 1.308.1983551272 ccm4HK
VW Derby (86C, 80) 1.308.1981601272 ccm4HH
VW Derby (86C, 80) 1.309.1982751272 ccm4GK
VW GOLF I (17) 1.104.1974501093 ccm4GG
VW GOLF I (17) 1.108.1976521093 ccm4FJ
VW GOLF I (17) 1.308.1979601272 ccm4GF
VW GOLF I (17) 1.508.1977701457 ccm4JB
VW GOLF I (17) 1.504.1974701471 ccm4FH
VW GOLF I (17) 1.608.1975751588 ccm4FP
VW GOLF I (17) 1.6 GTI08.19761101588 ccm4EG
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.501.1979701457 ccm4JB
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.604.1986721595 ccm4RE
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.608.1983751595 ccm4HN
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.808.1983901781 ccm4EX
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.011.1983451043 ccm4GN
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.008.1985501043 ccm4HZ
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.308.1985501272 ccm4NU
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.308.1983581272 ccm4GT
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.610.1986701595 ccm4PN
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.602.1986721595 ccm4RF
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.608.1983751595 ccm4ABN
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.808.1986841781 ccm4RH
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.808.1984901781 ccm4GU
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 Syncro02.1986901781 ccm4GU
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 Syncro08.1988981781 ccm41P
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.301.1984551272 ccm4HK
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.301.1984581272 ccm4GT
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.603.1986721595 ccm4RF
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.601.1984751595 ccm4ABN
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.808.1986841781 ccm4RH
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.808.1984901781 ccm4GU
VW Jetta Mk1 (16) 1.108.1979501093 ccm4GG
VW Jetta Mk1 (16) 1.308.1979601272 ccm4GF
VW Jetta Mk1 (16) 1.508.1978701457 ccm4JB
VW Jetta Mk1 (16) 1.608.1978851588 ccm4FR
VW KAEFER 1.1 (Brezel)12.1947241131 ccm4M5
VW KAEFER 1.2 (42005)01.1954301192 ccm4M51
VW KAEFER 1200 1.2 (11)01.1960341192 ccm4D
VW KAEFER 1300 1.308.1965371285 ccm4E
VW KAEFER 1300 1.3 (11)01.1965401285 ccm4F
VW KAEFER 1300 1.3 (11)01.1970441285 ccm4AB
VW KAEFER 1302 1.2 (11)08.1969341192 ccm4D
VW KAEFER 1302 1.308.1970391285 ccm4AC
VW KAEFER 1302 1.3 (11)08.1970441285 ccm4AB
VW KAEFER 1302 1.607.1971481584 ccm4AK
VW KAEFER 1302 1.6 (11)01.1970501584 ccm4AD
VW KAEFER 1303 1.2 (13)07.1972341192 ccm4D
VW KAEFER 1303 1.3 (13)08.1972441285 ccm4AR
VW KAEFER 1303 1.6 (13)08.1972481584 ccm4AD
VW KAEFER 1303 LS,S 1.6 (13)08.1972501584 ccm4AS
VW KAEFER 1500 1.5 (11)08.1966441493 ccm4H
VW KAEFER 1500 1.607.1970501584 ccm4AD
VW Kaefer Cabrio (15) 1302 1.308.1970391285 ccm4AC
VW Kaefer Cabrio (15) 1302 1.608.1970461584 ccm4AF
VW Kaefer Cabrio (15) 1302,1303 1.607.1970501584 ccm4AD
VW Kaefer Cabrio (15) 1303 1.204.1975341192 ccm4D
VW Kaefer Cabrio (15) 1303 1.307.1970441285 ccm4AB
VW Kaefer Cabrio (15) 1303 1.608.1970481584 ccm4AK
VW Kaefer Cabrio (15) 1500 1.501.1966441493 ccm4H
VW Kaefer Cabrio (15) 1500 1.607.1969481584 ccm4B
VW Kaefer Cabrio (15) Karmann 1.307.1964401285 ccm4F
VW KARMANN GHIA Cabriolet (14, 34) 120009.1957341192 ccm4D
VW KARMANN GHIA Cabriolet (14, 34) 150007.1964391285 ccm4F
VW KARMANN GHIA Cabriolet (14, 34) 150001.1966451493 ccm4H
VW KARMANN GHIA Coupé (14, 34) 130007.1970441285 ccm4AB
VW KARMANN GHIA Coupé (14, 34) 150001.1966441493 ccm4H
VW KARMANN GHIA Coupé (14, 34) 150008.196154 ccm
VW KARMANN GHIA Coupé (14, 34) 160007.1971481584 ccm4AL
VW KARMANN GHIA Coupé (14, 34) 160001.1970501584 ccm4AD
VW PASSAT (32) 1.305.1973551272 ccm4FY
VW PASSAT (32) 1.305.1973551297 ccm4ZA
VW PASSAT (32) 1.305.1973601297 ccm4ZF
VW PASSAT (32) 1.507.1973751471 ccm4ZB
VW PASSAT (32) 1.505.1973861471 ccm4ZC
VW PASSAT (32) 1.608.1975721588 ccm4FS
VW PASSAT (32) 1.608.1975851588 ccm4YP
VW PASSAT (32B) 1.308.1980551272 ccm4FY
VW PASSAT (32B) 1.608.1987701595 ccm4PP
VW PASSAT (32B) 1.602.1986721595 ccm4RL
VW PASSAT (32B) 1.608.1980751588 ccm4YN
VW PASSAT (32B) 1.608.1980751595 ccm4DT
VW PASSAT (32B) 1.601.1981851588 ccm4YP
VW PASSAT (32B) 1.805.1986871781 ccm4RM
VW PASSAT (32B) 1.801.1983901781 ccm4JV
VW PASSAT (32B) 1.901.19811151921 ccm5WN
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.604.1988721595 ccm41F
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.604.1988751595 ccm4ABN
VW PASSAT Saloon (32B) 1.608.1987691595 ccm4PP
VW PASSAT Saloon (32B) 1.601.1985721595 ccm4RL
VW PASSAT Saloon (32B) 1.601.1985751595 ccm4DT
VW PASSAT Saloon (32B) 1.801.1985901781 ccm4JN
VW PASSAT Variant (33) 1.305.1973551272 ccm4FY
VW PASSAT Variant (33) 1.310.1973601297 ccm4ZF
VW PASSAT Variant (33) 1.510.1973751471 ccm4ZB
VW PASSAT Variant (33) 1.510.1973861471 ccm4ZC
VW PASSAT Variant (33) 1.602.1976751588 ccm4YN
VW PASSAT Variant (33) 1.608.1975851588 ccm4YP
VW Passat Variant (33B) 1.308.1980551272 ccm4FY
VW Passat Variant (33B) 1.608.1987701595 ccm4PP
VW Passat Variant (33B) 1.602.1986721595 ccm4RL
VW Passat Variant (33B) 1.608.1980751588 ccm4YN
VW Passat Variant (33B) 1.608.1980751595 ccm4DT
VW Passat Variant (33B) 1.601.1981851588 ccm4YP
VW Passat Variant (33B) 1.801.1983901781 ccm4JV
VW Passat Variant (33B) 1.8 Syncro01.1986901781 ccm4JN
VW Passat Variant (33B) 1.901.19811151921 ccm5WN
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.604.1988721595 ccm41F
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.604.1988751595 ccm41F
VW POLO (86) 0.809.197534771 ccm4HE
VW POLO (86) 0.909.197540895 ccm4HA
VW POLO (86) 1.103.1975501093 ccm4HB
VW POLO (86) 1.103.1975601093 ccm4HC
VW POLO (86) 1.312.1976601272 ccm4HH
VW Polo Classic (86C, 80) 1.001.1985401043 ccm4GL
VW Polo Classic (86C, 80) 1.001.1985451043 ccm4AAU
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.005.1982401043 ccm4GL
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.008.1985451043 ccm4HZ
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.110.1981501093 ccm4HB
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.308.1983551272 ccm4HK
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.310.1981601272 ccm4HH
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.309.1982751272 ccm4GK
VW Polo Hatchback (86C, 80) 0.910.198139895 ccm4HA
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.010.1981401043 ccm4GL
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.008.1985451043 ccm4HZ
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.110.1981501093 ccm4HB
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.308.1983551272 ccm4HK
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.308.1982581272 ccm4HJ
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.310.1981601272 ccm4HH
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.309.1982751272 ccm4GK
VW SAFARI 1.509.1969441493 ccm4H
VW SAFARI 1.608.1970441584 ccm4AG
VW SAFARI 1.603.1973481584 ccm4AM
VW SANTANA (32B) 1.308.1981601272 ccm4FZ
VW SANTANA (32B) 1.801.1983901781 ccm4DS
VW SANTANA (32B) 1.908.19811151921 ccm5WN
VW SCIROCCO (53) 1.104.1974501093 ccm4FA
VW SCIROCCO (53) 1.308.1979601272 ccm4GF
VW SCIROCCO (53) 1.508.1977701457 ccm4JB
VW SCIROCCO (53) 1.502.1974701471 ccm4FH
VW SCIROCCO (53) 1.502.1974751471 ccm4ZB
VW SCIROCCO (53) 1.502.1974861471 ccm4FD
VW SCIROCCO (53) 1.608.1975701588 ccm4FT
VW SCIROCCO (53) 1.608.1975751588 ccm4FP
VW SCIROCCO (53) 1.608.1975851588 ccm4FR
VW SCIROCCO (53B) 1.308.1980601272 ccm4GF
VW SCIROCCO (53B) 1.508.1980701457 ccm4JB
VW SCIROCCO (53B) 1.608.1983701595 ccm4EWA
VW SCIROCCO (53B) 1.604.1986721595 ccm4RE
VW SCIROCCO (53B) 1.601.1983751595 ccm4EW
VW SCIROCCO (53B) 1.608.1980851588 ccm4FR
VW SCIROCCO (53B) 1.608.19801101588 ccm4EG
VW SCIROCCO (53B) 1.808.1983901781 ccm4EX
VW TRANSPORTER II Bestelwagen 1.608.1970501584 ccm4AS
VW TRANSPORTER II Bestelwagen 1.708.1971671679 ccm4CB
VW TRANSPORTER II Bestelwagen 1.811.1973681795 ccm4AP
VW TRANSPORTER II Bestelwagen 2.008.1976691970 ccm4GE
VW TRANSPORTER II Bus 1.608.1967471584 ccm4AF
VW TRANSPORTER II Bus 1.608.1970501584 ccm4AS
VW TRANSPORTER II Bus 1.708.1971661679 ccm4CB
VW TRANSPORTER II Bus 1.811.1973681795 ccm4AP
VW TRANSPORTER II Bus 2.008.1975701970 ccm4GE
VW TRANSPORTER II Open laadbak/ Chassis 1.608.1968501584 ccm4AS
VW TRANSPORTER III Bestelwagen 1.605.1979501584 ccm4CT
VW TRANSPORTER III Bestelwagen 2.005.1979691970 ccm4CU
VW TRANSPORTER III Bus 1.605.1979501584 ccm4CT
VW TRANSPORTER III Bus 2.005.1979701970 ccm4CV
VW TRANSPORTER III Open laadbak/ Chassis 2.005.1979691970 ccm4CU
WARTBURG 353 Sedan 1.006.196645993 ccm3353,18
WARTBURG 353 Sedan 1.004.196950993 ccm3353,18
WARTBURG 353 Sedan 1.0 (353 W 000)02.197550993 ccm3353,18
WARTBURG 353 Tourist 1.010.196745992 ccm31A
WARTBURG 353 Tourist 1.002.197550993 ccm3353,18
WARTBURG 353 Tourist 1.004.196950993 ccm3353,18
Mensen die dit kochten, kochten ook:
Productbeoordeling

ALCO FILTER Brandstoffilter



Beoordeel nu

ALCO FILTER Brandstoffilter.

infobox

Gratis bezorging

voor bestellingen met een totale waarde van minimaal 120 € aan artikelen.
  • Brandstoffilter (FF-010 Buitendiameter [mm]: 36) levering met POSTNORD
  • Brandstoffilter (Hoogte (mm): 109 FF-010) levering met GLS
  • FF-010 Brandstoffilter (Filter type: Pijpfilter) levering met DHL
:

Beveiligde verbinding

Betaalwijzen
  • FF-010 Brandstoffilter koop met PayPal als betaalmethoden
  • Brandstoffilter ( FF-010) ALCO FILTER koop met Visa als betaalmethoden
  • Brandstoffilter ( FF-010) koop met MasterCard als betaalmethoden
  • CB
  • Hypovereins Bank
  • Mister Cash
Maandag – vrijdag
8.00 – 23.00

Klantenhotline

+31 85 8884 515

Adres

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Duitsland
Op de kaart tonen