Voertuig selecteren
Op kenteken zoeken
Onderdelen cataloog

AUTOFREN SEINSA Asmanchetten set

Beoordelingen (0)
Asmanchetten set D8018 (Hoogte (mm): 82 | Binnendiameter 2 [mm]: 60) koop goedkope preview

5,52

incl. 21% BTW, Verzending
In voorraad
Levering binnen 2-3 werkdagen
  • Art. Nr.: D8018
  • Producenten: AUTOFREN SEINSA
  • Type:
- +
Dit artikel is aan uw winkelmand toegevoegd.
AUTOFREN SEINSA Asmanchetten set
Asmanchetten set Details
  • Hoogte (mm):   82 
  • Binnendiameter 2 [mm]:   24, 60 
  • Conditie: Geheel nieuw
OEM-referentienummer(s):
Auto-onderdeel maker OE-NUMMER
ALFA ROMEO 0180346
ALFA ROMEO 16110170470102
ALFA ROMEO 164101170470102
ALFA ROMEO 60507865
ALFA ROMEO 60805170
ALFA ROMEO 700610
ALFA ROMEO 82282140
BMW 33211104159
BMW 33211195463
BMW 33211208443
BMW 33219067909
BMW 33219067912
FIAT / LANCIA 43307029
FIAT / LANCIA 46307029
FIAT / LANCIA 60748583
FIAT / LANCIA 82282140
FORD 1016761
FORD 1495776
FORD 1579855
FORD 72GG4697DA
FORD 803407283C
FORD 95SX4K258EA
OPEL 3435052
OPEL 414510
PORSCHE 803407283C
VAG 803407283C
Verdere geschikte producten voor het ingevoerde OEM-NUMMER:
SKF
VKJP 8076
SKF
VKJP 1033
LÖBRO
300445
LÖBRO
300453
LÖBRO
300492
LÖBRO
300514
LÖBRO
304128
LÖBRO
304173
LÖBRO
304314
FEBI BILSTEIN
03311
FEBI BILSTEIN
03312
FEBI BILSTEIN
04429
FEBI BILSTEIN
14296
FEBI BILSTEIN
14297
NK
521502
NK
521505
MAPCO
18026
MAPCO
18767
KAGER
13-0270
TOPRAN
200 760
TOPRAN
300 115
TOPRAN
300 829
SKF
VKJP 8100
SPIDAN
23191
SPIDAN
23238
SPIDAN
26145
SPIDAN
23678
SPIDAN
23525
SPIDAN
26045
SPIDAN
26078
PASCAL
G5B001PC
PASCAL
G6F021PC
PASCAL
G5F008PC
TRISCAN
8540 11702
TRISCAN
8540 12902
TRISCAN
8540 15914
TRISCAN
8540 15916
TRISCAN
8540 24905
SKF
VKJP 1480
SWAG
50 90 3311
SWAG
50 90 3312
SWAG
70 91 4296
SWAG
70 91 4297
RUVILLE
755005
RUVILLE
755853
RUVILLE
755254
STARK
SKBDA-1300058
RIDEX
193B0057
SASIC
1906042
JP GROUP
1253700119
JP GROUP
1453600619
JP GROUP
3343701569
AUTOFREN SEINSA
D8018
AUTOFREN SEINSA
D8406
AUTOFREN SEINSA
D8194
AUTOMEGA
110185610
ORIGINAL IMPERIUM
26346
ORIGINAL IMPERIUM
28589
ORIGINAL IMPERIUM
30549
ORIGINAL IMPERIUM
33562
KRAFT
4411900
KRAFT
4413350
MAXGEAR
49-0676
MAXGEAR
49-0677
MAXGEAR
49-0678
MALÒ
7525
GSP
760007
GSP
760008
PROTECHNIC
PRB431
OPTIMAL
CVB-10199CR
OPTIMAL
CVB-10282CR
OPTIMAL
CVB-10329CR
OPTIMAL
CVB-10344CR
JP GROUP
1253700110
JP GROUP
1453600610
JP GROUP
3343701560
FAG
772 0102 30
FAG
772 0141 30
FAG
772 0423 30
145146147156164166GTGTVSPIDER 100021500-20001600 GT3-serie5-serie6-serie7-serieBARCHETTA BRAVA CROMA IDEAMAREA MULTIPLAPALIO PUNTOSTILOSTRADATIPOUNOCONSULESCORTGRANADASCORPIO SIERRA BETADEDRADELTA KAPPALYBRAMUSA PRISMATHEMA TREVIADMIRALMONZAOMEGASENATORTRANSPORTER
Asmanchetten set geschikt voor de volgende automodellen
Producent/typeBouwjaarPKCilinderinhoudCil.Motorcode
ALFA ROMEO 145 (930) 1.4 i.e. (930.A3)07.1994901351 ccm4AR 33501
ALFA ROMEO 145 (930) 1.4 i.e. 16V T.S. (930.A3A)12.19961031370 ccm4AR 38501
ALFA ROMEO 145 (930) 1.6 16V T.S. (930.A2C)09.19971121598 ccm4AR 32102
ALFA ROMEO 145 (930) 1.6 i.e. (930.A2)10.19941031596 ccm4AR 33201
ALFA ROMEO 145 (930) 1.6 i.e. 16V T.S. (930.A2)12.19961201598 ccm4AR 38201
ALFA ROMEO 145 (930) 1.8 i.e. 16V (930.A1A)03.19981441747 ccm4AR 32201
ALFA ROMEO 145 (930) 1.8 i.e. 16V T.S. (930.A1A)12.19961401747 ccm4AR 67106
ALFA ROMEO 145 (930) 1.9 TD (930.A4)10.1994901929 ccm4AR 33601
ALFA ROMEO 145 (930) 2.0 16V (930.A5)03.19981551970 ccm4AR 32301
ALFA ROMEO 145 (930) 2.0 16V T.S. (930.A5)10.19951501970 ccm4AR 67204
ALFA ROMEO 146 (930) 1.4 i.e. (930.B3)12.1994901351 ccm4AR 33501
ALFA ROMEO 146 (930) 1.4 i.e. 16V T.S. (930.B3A)11.19961031370 ccm4AR 38501
ALFA ROMEO 146 (930) 1.6 16V T.S. (930.B2C)09.19971121598 ccm4AR 32102
ALFA ROMEO 146 (930) 1.6 i.e. (930.B2)12.19941031596 ccm4AR 33201
ALFA ROMEO 146 (930) 1.6 i.e. 16V T.S. (930.B2B)11.19961201598 ccm4AR 38201
ALFA ROMEO 146 (930) 1.8 i.e. 16V T.S. (930.B1A)11.19961401747 ccm4AR 67106
ALFA ROMEO 146 (930) 1.8 i.e. 16V T.S. (930.B1A)03.19981441747 ccm4AR 32201
ALFA ROMEO 146 (930) 1.9 JTD (930.B4B)02.19991051910 ccm4AR 32302
ALFA ROMEO 146 (930) 1.9 TD (930.B4A)12.1994901929 ccm4AR 33601
ALFA ROMEO 146 (930) 2.0 16V (930.B5)03.19981551970 ccm4AR 32301
ALFA ROMEO 146 (930) 2.0 16V T.S. (930.B5)10.19951501970 ccm4AR 67204
ALFA ROMEO 147 (937) 1.6 16V T.SPARK (937.AXA1A, 937.AXB1A, 937.BXB1A)01.20011201598 ccm4AR 32104
ALFA ROMEO 147 (937) 1.6 16V T.SPARK ECO (937.AXA1A, 937.BXA1A)01.20011051598 ccm4AR 37203
ALFA ROMEO 147 (937) 1.6 LPG (937BXB1A)03.20011201598 ccm4AR 32104
ALFA ROMEO 147 (937) 1.9 JTD (937.AXF1A, 937.BXF1A)06.20031011910 ccm4182 B9.000
ALFA ROMEO 147 (937) 2.0 16V T.SPARK (937.AXA1, 937.AXC1, 937.BXC1)01.20011501970 ccm4AR 32310
ALFA ROMEO 156 (932) 1.6 16V T.SPARK09.19971121598 ccm4AR 32102
ALFA ROMEO 156 (932) 1.6 16V T.SPARK (932.A4, 932.A4100)09.19971201598 ccm4AR 32103
ALFA ROMEO 156 (932) 1.8 16V T.SPARK (932.A3)09.19971441747 ccm4AR 32201
ALFA ROMEO 156 (932) 1.8 16V T.SPARK (932.A3100)10.20001401747 ccm4AR 32205
ALFA ROMEO 156 (932) 2.0 16V T.SPARK (932A2)09.19971551970 ccm4AR 32310
ALFA ROMEO 156 (932) 2.0 16V T.SPARK (932A21__)10.20001501970 ccm4AR 32310
ALFA ROMEO 156 (932) 2.0 JTS01.20021601970 ccm4932 A2.000
ALFA ROMEO 156 (932) 2.0 JTS (932AXA)03.20021661970 ccm4937 A1.000
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) 1.6 16V T.SPARK01.20001121598 ccm4AR 32102
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) 1.6 16V T.SPARK. (932A4)05.20001201598 ccm4AR 32103
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) 1.8 16V T.SPARK (932A3)05.20001441747 ccm4AR 32201
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) 1.8 16V T.SPARK (932B31__)10.20001401747 ccm4AR 32205
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) 2.0 16V T.SPARK (932A2)05.20001551970 ccm4AR 32310
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) 2.0 16V T.SPARK (932B21__)10.20001501970 ccm4AR 32310
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) 2.0 JTS03.20021621970 ccm4932 A2.000
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) 2.0 JTS (932BXA)03.20021661970 ccm4937 A1.000
ALFA ROMEO 164 (164) 2.0 T.S. (164.H3)09.19921441995 ccm4AR 64103
ALFA ROMEO 166 (936) 2.0 T.Spark (936A3A__)09.19981551970 ccm4AR 34103
ALFA ROMEO 166 (936) 2.0 T.Spark (936A3B__)10.20001501970 ccm4AR 36301
ALFA ROMEO GT (937) 1.8 TS11.20031401747 ccm4AR 32205
ALFA ROMEO GT (937) 2.0 JTS12.20061621970 ccm4932 A2.000
ALFA ROMEO GT (937) 2.0 JTS11.20031651970 ccm4937 A1.000
ALFA ROMEO GTV (916C_) 1.8 16V (916C3)05.19981441747 ccm4AR 32201
ALFA ROMEO GTV (916C_) 2.0 JTS04.20031651970 ccm4937 A1.000
ALFA ROMEO GTV (916C_) 2.0 T.SPARK 16V (916.C2__, 916C2C00)06.19951501970 ccm4AR 32310
ALFA ROMEO GTV (916C_) 2.0 T.SPARK 16V (916C2C)05.19981551970 ccm4AR 32301
ALFA ROMEO SPIDER (916S_) 1.8 16V (916S3)05.19981441747 ccm4AR 32201
ALFA ROMEO SPIDER (916S_) 2.0 JTS04.20031651970 ccm4937 A1.000
ALFA ROMEO SPIDER (916S_) 2.0 T.SPARK 16V (916S2B)05.19981551970 ccm4AR 32301
ALFA ROMEO SPIDER (916S_) 2.0 T.SPARK 16V (916S2C00)06.19951501970 ccm4AR 32310
AUDI 100 (43, C2) 1.608.1976851588 ccm4YV
AUDI 100 (43, C2) 2.006.19761151984 ccm4WA
AUDI 100 (43, C2) 2.0 D08.1978701986 ccm5CN
AUDI 100 (43, C2) 2.110.19771152144 ccm5WE
AUDI 100 (43, C2) 2.103.19771362144 ccm5WG
AUDI 100 (C1) 1.810.19701001760 ccm4ZZ
AUDI 100 (C1) 1.909.19711121871 ccm4ZJ
AUDI 100 Avant (43, C2) 1.607.1977851588 ccm4YV
AUDI 100 Avant (43, C2) 2.008.19771151984 ccm4WA
AUDI 100 Avant (43, C2) 2.0 D08.1978701986 ccm5CN
AUDI 100 Avant (43, C2) 2.107.19771152144 ccm5WE
AUDI 100 Avant (43, C2) 2.107.19771362144 ccm5WG
AUDI 100 Avant (4A5, C4) S4 Turbo quattro09.19912302226 ccm5AAN
AUDI 100 Sedan (4A2, C4) S4 Turbo quattro08.19912302226 ccm5AAN
BMW 02 (E10) 150201.1975751573 ccm4M10 B16 (16A)
BMW 02 (E10) 1600 Ti09.19671051573 ccm4M10 B16 (16A)
BMW 02 (E10) 1600/212.1967851573 ccm4M10 B16 (16A)
BMW 02 (E10) 160204.1971851573 ccm4M10 B16 (16A)
BMW 02 (E10) 180205.1971901766 ccm4M10 B18
BMW 02 (E10) 200202.19681001990 ccm4M10 B20 A
BMW 02 (E10) 2002 Ti06.19681201990 ccm4M10 B20
BMW 02 (E10) 2002 Tii05.19711301990 ccm4M10 B20 (23EA)
BMW 02 (E10) 2002 Turbo01.19741701990 ccm4M10 B20 (22T A)
BMW 02 Cabriolet (E10) 1600-212.1967861573 ccm4M10 B16 (16A)
BMW 02 Cabriolet (E10) 200205.19711001990 ccm4M10 B20
BMW 02 Touring (E6) 160005.1971851573 ccm4M10 B16 (16A)
BMW 02 Touring (E6) 180205.1971901766 ccm4M10 B18
BMW 02 Touring (E6) 200205.19711001990 ccm4M10 B20
BMW 02 Touring (E6) 2002 Tii01.19711301990 ccm4M10 B20
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 180007.1969901766 ccm4M10 B18
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 200001.1970901766 ccm4M10 B18
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 200009.19681001990 ccm4M10 B20
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 2000 Ti / Tilux01.19661201990 ccm4M10 B20
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 2000 Tii12.19691311990 ccm4M10 B20
BMW 1600 GT Coupé 1.610.19671051573 ccm4M10 B16 (16A)
BMW 3 Cabrio (E30) 318 i09.19901131796 ccm4M40 B18 (184E1)
BMW 3 Cabrio (E30) 320 i04.19861291990 ccm6M20 B20 (206KA)
BMW 3 Sedan (E21) 31503.1981751573 ccm4M10 B16 (164VB)
BMW 3 Sedan (E21) 31608.1975901573 ccm4M10 B16 (164VA)
BMW 3 Sedan (E21) 31609.1980901766 ccm4M10 B18 (184VC)
BMW 3 Sedan (E21) 31808.1975981766 ccm4M10 B18 (184VA)
BMW 3 Sedan (E21) 318 i11.19791051766 ccm4M10 B18 (184VA)
BMW 3 Sedan (E21) 32008.19751091990 ccm4M10 B20
BMW 3 Sedan (E21) 320 i06.19751251990 ccm4M10 B20
BMW 3 Sedan (E21) 320/609.19771221990 ccm6M20 B20 (206VA)
BMW 3 Sedan (E21) 323 i01.19781432316 ccm6M20 B23 (236EA)
BMW 3 Sedan (E30) 31509.1982751573 ccm4M10 B16 (16A)
BMW 3 Sedan (E30) 31609.1982901766 ccm4M10 B18 (184VD)
BMW 3 Sedan (E30) 316 (Ecotronic)09.1983901766 ccm4M10 B18 (184VD)
BMW 3 Sedan (E30) 316 i09.19871001596 ccm4M40 B16 (164E1)
BMW 3 Sedan (E30) 316 i07.19881021596 ccm4M40 B16 (164E1)
BMW 3 Sedan (E30) 316 i08.19871021766 ccm4M10 B18 (184KA)
BMW 3 Sedan (E30) 318 i12.19841021766 ccm4M10 B18 (184KA)
BMW 3 Sedan (E30) 318 i09.19821051766 ccm4M10 B18 (184EZ)
BMW 3 Sedan (E30) 318 i09.19871131796 ccm4M40 B18 (184E1)
BMW 3 Sedan (E30) 318 i09.19871151796 ccm4M40 B18 (184E1)
BMW 3 Sedan (E30) 318 is09.19891361796 ccm4M42 B18 (184S1)
BMW 3 Sedan (E30) 320 i09.19821251990 ccm6M20 B20 (206EB)
BMW 3 Sedan (E30) 320 i12.19851291990 ccm6M20 B20 (206KA)
BMW 3 Sedan (E30) 323 i09.19821392316 ccm6M20 B23 (236EC)
BMW 3 Sedan (E30) 323 i09.19831502316 ccm6M20 B23 (236EW)
BMW 3 Sedan (E30) 324 d09.1985862443 ccm6M21 D24 (246DA)
BMW 3 Sedan (E30) 325 i X12.19861702494 ccm6M20 B25 (256K1)
BMW 3 Sedan (E30) 325 i X03.19861712494 ccm6M20 B25 (256K1)
BMW 3 Touring (E30) 316 i09.19911001596 ccm4M40 B16 (164E1)
BMW 3 Touring (E30) 316 i09.19911021596 ccm4M40 B16 (164E1)
BMW 3 Touring (E30) 318 i04.19891131796 ccm4M40 B18 (184E1)
BMW 3 Touring (E30) 318 i09.19871151796 ccm4M40 B18 (184E1)
BMW 3 Touring (E30) 320 i01.19881291990 ccm6M20 B20 (206KA)
BMW 3 Touring (E30) 325 i X06.19881702494 ccm6M20 B25 (256K1)
BMW 5 Sedan (E12) 51807.1974901766 ccm4M10 B18 (184VB)
BMW 5 Sedan (E12) 52008.19721151990 ccm4M10 B20
BMW 5 Sedan (E12) 520/609.19771221990 ccm6M20 B20 (206VA)
BMW 5 Sedan (E12) 52506.19731462494 ccm6M30 B25 A
BMW 5 Sedan (E12) 52508.19761502494 ccm6M30 B25 (256VA)
BMW 5 Sedan (E12) 52801.19751702788 ccm6M30 B28
BMW 5 Sedan (E12) 528 i04.19771842788 ccm6M30 B28
BMW 5 Sedan (E28) 51806.1981901766 ccm4M10 B18 (184VD)
BMW 5 Sedan (E28) 518 i05.19811051766 ccm4M10 B18 (184EB)
BMW 5 Sedan (E28) 520 i06.19811251990 ccm6M20 B20 (206EZ)
BMW 5 Sedan (E28) 520 i08.19851291990 ccm6M20 B20 (206KA)
BMW 5 Sedan (E28) 524 d03.1986862443 ccm6M21 D24 (246DA)
BMW 5 Sedan (E28) 524 td09.19831152443 ccm6M21 D24 (246TA)
BMW 5 Sedan (E28) 525 i06.19811502494 ccm6M30 B25 (256EA)
BMW 6 Coupe (E24) 628 CSi09.19791842788 ccm6M30 B28
BMW 6 Coupe (E24) 630 CS04.19761852986 ccm6M30 B30
BMW 6 Coupe (E24) 633 CSi09.19781973210 ccm6M30 B32
BMW 6 Coupe (E24) 633 CSi10.19752003210 ccm6M30 B32
BMW 6 Coupe (E24) 635 CSi06.19782183453 ccm6M30 B35 (Motronic,9.3:1)
BMW 7 (E23) 72805.19771702788 ccm6M30 B28
BMW 7 (E23) 728 i07.19781842788 ccm6M30 B28
BMW 7 (E23) 733 i05.19771973210 ccm6M30 B32
FIAT BARCHETTA (183) 1.8 16V04.19951301747 ccm4188 A6.000
FIAT BRAVA (182) 1.8 GT 16V (182.BC)10.19951131747 ccm4182 A2.000
FIAT BRAVA (182) 1.9 JTD 10512.19981051910 ccm4182 B4.000
FIAT BRAVO I (182) 1.8 GT (182.AC)10.19951131747 ccm4182 A2.000
FIAT BRAVO I (182) 2.0 HGT 20V (182.AD)10.19951471998 ccm5182 A1.000
FIAT BRAVO I (182) 2.0 HGT 20V (182AQ)07.19981541998 ccm5182 B7.000
FIAT CROMA (154) 2000 i.e. Turbo11.19861511995 ccm4834 C.146
FIAT CROMA (154) 2000 i.e. Turbo (154.AM, 154.LM)06.19871501995 ccm4154 C4.046
FIAT CROMA (154) 2500 D12.1985752500 ccm48144.67
FIAT CROMA (154) 2500 TD (154.AE)12.19851012445 ccm48144.91.2000
FIAT Idea (350_) 1.3 D Multijet01.2004701248 ccm4188 A9.000
FIAT MAREA (185) 1.8 115 16V09.19961131747 ccm4182 A2.000
FIAT MAREA (185) 1.9 JTD 11001.20011101910 ccm4186 A6.000
FIAT MAREA (185) 2.0 150 20V09.19961471998 ccm5182 A1.000
FIAT MAREA (185) 2.0 150 20V01.20011501998 ccm5185 A8.000
FIAT MAREA (185) 2.0 155 20V04.19991541998 ccm5182 B7.000
FIAT MAREA Weekend (185) 1.8 115 16V09.19961131747 ccm4182 A2.000
FIAT MAREA Weekend (185) 1.9 JTD 11001.20011101910 ccm4186 A6.000
FIAT MAREA Weekend (185) 2.0 150 20V09.19961471998 ccm5182 A1.000
FIAT MAREA Weekend (185) 2.0 155 20V04.19991541998 ccm5182 B7.000
FIAT MULTIPLA (186) 1.9 JTD (186AXE1A)04.20021201910 ccm4186 A9.000
FIAT MULTIPLA (186) 1.9 JTD 105 (186AXB1A)04.19991051910 ccm4182 B4.000
FIAT MULTIPLA (186) 1.9 JTD 11003.20011101910 ccm4186 A6.000
FIAT MULTIPLA (186) 1.9 JTD 11507.20021151910 ccm4186 A8.000
FIAT PALIO Weekend (178DX) 1.9 JTD09.2001801910 ccm4188 A2.000
FIAT PUNTO (176) 1.4 GT Turbo09.19961311372 ccm4176 B6.000
FIAT PUNTO (176) 1.4 GT Turbo01.19941331372 ccm4176 A4.000
FIAT PUNTO (176) 1.7 TD01.1994691698 ccm4176 A3.000
FIAT PUNTO (176) 1.7 TD01.1994711698 ccm4176 A5.000
FIAT PUNTO (188) 1.3 JTD 16V06.2003701248 ccm4188 A9.000
FIAT PUNTO (188) 1.8 130 HGT (188.738, .718)09.19991301747 ccm4188 A6.000
FIAT PUNTO (188) 1.9 JTD10.2001861910 ccm4188 A7.000
FIAT PUNTO (188) 1.9 JTD 80 (188.237, .257, .337, .357)09.1999801910 ccm4188 A2.000
FIAT PUNTO Van (188AX) 1.3 JTD06.2003691248 ccm4188 A9.000
FIAT PUNTO Van (188AX) 1.9 JTD02.2000861910 ccm4188 A7.000
FIAT STILO (192) 1.8 16V (192_XC1A)10.20011331747 ccm4192 A4.000
FIAT STILO (192) 1.9 D Multijet09.20051001910 ccm4192 A9.000
FIAT STILO (192) 1.9 JTD (192_XF1A)02.2002801910 ccm4192 A3.000
FIAT STILO Multi Wagon (192) 1.8 16V01.20031331747 ccm4192 A4.000
FIAT STILO Multi Wagon (192) 1.9 D Multijet09.20051001910 ccm4192 A9.000
FIAT STILO Multi Wagon (192) 1.9 JTD01.2003801910 ccm4192 A3.000
FIAT Strada Pick-up (178_) 1.3 D Multijet05.2006851248 ccm4223 A9.000
FIAT Strada Pick-up (178_) 1.9 JTD04.2003801910 ccm4188 A2.000
FIAT TIPO (160) 2.0 16V (160.AV)07.19911461995 ccm4160 A8.046
FIAT Uno Hatchback (146_) 1.3 Turbo i.e.09.19891011301 ccm4146 A2.246
FORD Consul Sedan (GGFL) 170001.1972651699 ccm4TV 17 L
FORD Consul Sedan (GGFL) 170001.1972751699 ccm4TV 17 HC
FORD Consul Sedan (GGFL) 200001.1972821996 ccm4KL 20 L
FORD Consul Sedan (GGFL) 200001.1972991993 ccm4NE
FORD Consul Turnier (GGNL) 170001.1972751699 ccm4TV 17 HC
FORD Escort VI Hatchback (GAL, AAL, ABL) RS 2000 4x402.19951501998 ccm4N7A
FORD GRANADA (GGTL, GGFL) 1.703.1972651699 ccm4TV 17 HC
FORD GRANADA (GGTL, GGFL) 2.001.1976871994 ccm4OHC LC
FORD GRANADA (GGTL, GGFL) 2.001.1975901998 ccm6NY
FORD GRANADA (GGTL, GGFL) 2.001.1976951994 ccm4TL 20 LC
FORD GRANADA (GGTL, GGFL) 2.001.1975991994 ccm4TL 20 LC
FORD GRANADA (GGTL, GGFL) 2.301.19751082294 ccm6YYH
FORD GRANADA (GGTL, GGFL) 2.301.19721082294 ccm6YY
FORD GRANADA (GU) 2.008.1977901998 ccm6NYP
FORD GRANADA (GU) 2.008.19791011993 ccm4NEP
FORD GRANADA (GU) 2.008.19811051993 ccm4NEK
FORD GRANADA (GU) 2.1 D08.1977632112 ccm4WTA
FORD GRANADA (GU) 2.306.19811122294 ccm6YYU
FORD GRANADA (GU) 2.306.19791142294 ccm6YYP
FORD Granada Station wagon (GGNL) 1.703.1972651699 ccm4TV 17 HC
FORD Granada Station wagon (GGNL) 2.001.1975901998 ccm6NY
FORD Granada Station wagon (GGNL) 2.001.1976951994 ccm4TL 20 LC
FORD Granada Station wagon (GGNL) 2.001.1975991994 ccm4TL 20 LC
FORD Granada Station wagon (GGNL) 2.301.19721082294 ccm6YY
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.8 i 4x410.19851502792 ccm6PRE
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 2.9 i 4x405.19881452933 ccm6BRD
FORD SCORPIO I Break (GGE) 2.9 i 4x405.19881452933 ccm6BRD
FORD SIERRA (GBG, GB4) 2.0 4x401.19901201998 ccm4N9C
FORD SIERRA (GBG, GB4) 2.0 4x401.19901251998 ccm4N9C
FORD SIERRA (GBG, GB4) 2.9 4x408.19881452936 ccm6B4B
FORD SIERRA (GBG, GB4) 2.9 4x408.19881502936 ccm6B4B
FORD SIERRA Break (BNC) 2.8 i 4x408.19821432792 ccm6PR6
FORD SIERRA Hatchback (GBC) 2.8 i XR 4x409.19831462792 ccm6PR6
FORD SIERRA Hatchback (GBC) 2.8 XR 4x402.19851502792 ccm6PRT
FORD SIERRA Hatchback (GBC, GBG) 2.8 i XR 4x401.19871502792 ccm6PRG
FORD SIERRA Hatchback (GBC, GBG) 2.9 i XR 4x408.19881452936 ccm6B4B
FORD SIERRA Hatchback (GBC, GBG) 2.9 i XR 4x408.19881502936 ccm6B4A
LANCIA BETA (828_B_) 1300 (828CB3)04.197683 ccm
LANCIA BETA (828_B_) 1600 (828CB0, 828AB0)08.19731011585 ccm4828 B.000
LANCIA BETA (828_B_) 2000 (828CB1)07.19781151995 ccm4828 B1.000
LANCIA BETA (828_B_) 2000 (828CB1)04.19761201995 ccm4828 B1.000
LANCIA BETA Coupé (828BC) 200004.19761201995 ccm4828 B1.000
LANCIA BETA Coupé (828BC) 2000 i.e.12.19811221995 ccm4828 B4.000
LANCIA BETA Coupé (828BC) 2000 VX07.19831351995 ccm4828 B7.000
LANCIA DEDRA (835) 1.6 16V (835EI)01.19961031581 ccm4182 A4.000
LANCIA DEDRA (835) 1.8 16V LE (835FG)03.19961131747 ccm4182 A2.000
LANCIA DEDRA (835) 1.8 i.e. (835BD, 835AD)09.19891051756 ccm4835 A2.046
LANCIA DEDRA (835) 1.8 i.e. (835FA)07.19941011756 ccm4836 A5.000
LANCIA DEDRA (835) 1.9 TDS (835EE, 835EF)04.1989901929 ccm4835 A4.000
LANCIA DEDRA (835) 2.0 16V (835ED)07.19941391995 ccm4836 A3.000
LANCIA DEDRA (835) 2.0 HF Integrale (835AP)11.19901691995 ccm4835 A7.046
LANCIA DEDRA (835) 2.0 i.e. (835AI)09.19891171995 ccm4835 A5.000
LANCIA DEDRA (835) 2.0 i.e. (835AL)09.19891131995 ccm4835 A5.046
LANCIA DEDRA (835) 2.0 i.e. Turbo (835AR)04.19911621995 ccm4835 A8.046
LANCIA DEDRA (835) 2.0 i.e. Turbo Integrale (835AO)05.19901651995 ccm4835 A7.000
LANCIA DEDRA (835) 2.0 Turbo (835AQ)11.19901771995 ccm4835 A8.000
LANCIA DEDRA SW (835) 1.6 16V (835EI)01.19961031581 ccm4182 A4.000
LANCIA DEDRA SW (835) 1.8 16V LE (835FG)03.19961131747 ccm4182 A2.000
LANCIA DEDRA SW (835) 1.9 TDS (835EE, 835EF)07.1994901929 ccm4835 A4.000
LANCIA DEDRA SW (835) 2.0 16V (835ED)07.19941391995 ccm4836 A3.000
LANCIA DEDRA SW (835) 2.0 Integrale (835ED)07.19941391995 ccm4836 A3.000
LANCIA DELTA I (831AB0) 1.5 (831AB.025)09.1979861498 ccm4831 A1.000
LANCIA DELTA I (831AB0) 1.6 GT i.e. (831AB.016)08.19861091585 ccm4831 B7.000
LANCIA DELTA I (831AB0) 1.6 HF Turbo (831AB.020S)04.19871321585 ccm4831 B7.046
LANCIA DELTA I (831AB0) 1.9 Turbo DS (831AB.021)10.1986801929 ccm4831 D1.000
LANCIA DELTA II (836) 1.6 i.e. (836AD)06.1993751581 ccm4835 C1.000
LANCIA DELTA II (836) 1.8 i.e. 16V (836AQ)03.19961131747 ccm4182 A2.000
LANCIA DELTA II (836) 1.8 i.e. 16V GT (836AR)03.19961311747 ccm4183 A1.000
LANCIA DELTA II (836) 1.9 TD (836AM, 836AN)10.1994901929 ccm4835 A4.000
LANCIA KAPPA (838A) 2.0 20V (838AA1AA)10.19941461998 ccm5838 A1.000
LANCIA KAPPA (838A) 2.0 20V (838AG1AA, 838AG11A)07.19961551998 ccm5838 A6.000
LANCIA KAPPA SW (838B) 2.0 20V (838BG1AA)07.19961551998 ccm5838 A6.000
LANCIA LYBRA (839AX) 1.8 16V (839AXB1A, 839AXG1A)07.19991311747 ccm4839 A9.000
LANCIA LYBRA (839AX) 1.9 JTD (839AXD1A)07.19991051910 ccm4AR 32302
LANCIA LYBRA (839AX) 2.0 20V (839AXC11, 839AXC1A)07.19991541998 ccm5182 B7.000
LANCIA LYBRA (839AX) 2.0 20V (839AXH1A)09.20001501998 ccm5185 A8.000
LANCIA LYBRA SW (839BX) 1.8 16V (839BXB1A, 839BXG1A)07.19991311747 ccm4839 A4.000
LANCIA LYBRA SW (839BX) 2.0 20V (839BXC11, 839BXC1A)07.19991541998 ccm5182 B7.000
LANCIA LYBRA SW (839BX) 2.0 20V (839BXH1A)09.20001501998 ccm5185 A8.000
LANCIA MUSA (350) 1.3 D Multijet10.2004701248 ccm4188 A9.000
LANCIA Prisma (831_) 1.608.1986991585 ccm4831 B6.000
LANCIA Prisma (831_) 1.601.19831051585 ccm4831 A4.000
LANCIA Prisma (831_) 1.6 i.e.05.19861081585 ccm4831 B7.000
LANCIA Prisma (831_) 1.9 Turbo Diesel05.1985801929 ccm4831 D1.000
LANCIA THEMA (834) 2000 i.e. 16V (834AA)05.19881471995 ccm4834 B2.000
LANCIA THEMA (834) 2000 i.e. 16V (834AI)02.19891411995 ccm4834 B2.246
LANCIA THEMA (834) 2000 i.e. 16V Turbo (834AL)04.19891771995 ccm4834 C1.246
LANCIA THEMA (834) 3000 V6 (834GD, 834FD)08.19921712959 ccm6834 F.000
LANCIA THEMA SW (834) 3000 V6 (834GD, 834FD)09.19921712959 ccm6834 F.000
LANCIA TREVI (828DB) 1600 (828DB03)05.19801001585 ccm4828 B.000
OPEL ADMIRAL B 2.803.19691462784 ccm628 H
OPEL ADMIRAL B 2.8 E03.19751602784 ccm628 E
OPEL ADMIRAL B 2.8 E03.19691652784 ccm628 E
OPEL ADMIRAL B 2.8 S03.19691322784 ccm628 S
OPEL MONZA A (22_) 2.0 E03.19831151979 ccm4H 20 E
OPEL MONZA A (22_) 2.2 E11.19841152197 ccm422 E
OPEL MONZA A (22_) 2.5 E05.19811362490 ccm6H 25 E
OPEL MONZA A (22_) 2.5 E06.19841402490 ccm625 E
OPEL MONZA A (22_) 2.802.19781402784 ccm628 H
OPEL MONZA A (22_) 3.004.19781502969 ccm630 H
OPEL MONZA A (22_) 3.0 GSE09.19851562969 ccm6C 30 LE
OPEL Omega A Caravan (V87) 1.8 (F35, M35)09.1987881796 ccm4E 18 NVR
OPEL Omega A Caravan (V87) 1.8 (F35, M35)09.19861151796 ccm418 SEH
OPEL Omega A Caravan (V87) 1.8 N (F35, M35)09.1986821796 ccm418 NV
OPEL Omega A Caravan (V87) 1.8 S (F35, M35)09.1986901796 ccm418 SV
OPEL Omega A Caravan (V87) 2.0 (F35, M35)09.19861221998 ccm420 SE
OPEL Omega A Caravan (V87) 2.0 i (F35, M35)09.1990991998 ccm4C 20 NEJ
OPEL Omega A Caravan (V87) 2.0 i (F35, M35)09.19861151998 ccm4C 20 NE
OPEL Omega A Caravan (V87) 2.3 D (F35, M35)09.1986732260 ccm423 YD
OPEL Omega A Sedan (V87) 1.8 (F19, M19, N19)09.1987881796 ccm4E 18 NVR
OPEL Omega A Sedan (V87) 1.8 (F19, M19, N19)09.19861151796 ccm418 SEH
OPEL Omega A Sedan (V87) 1.8 N (F19, M19, N19)09.1986821796 ccm418 NV
OPEL Omega A Sedan (V87) 1.8 S (F19, M19, N19)09.1986901796 ccm418 NV
OPEL Omega A Sedan (V87) 2.0 (F19, M19, N19)09.1990991998 ccm4C 20 NEJ
OPEL Omega A Sedan (V87) 2.0 (F19, M19, N19)09.19901001998 ccm4C 20 NEF
OPEL Omega A Sedan (V87) 2.0 (F19, M19, N19)09.19861221998 ccm420 SE
OPEL Omega A Sedan (V87) 2.0 i (F19, M19, N19)09.19861151998 ccm4C 20 NE
OPEL Omega A Sedan (V87) 2.3 D (F19, M19, N19)10.1986732260 ccm423 YD
OPEL Omega B Caravan (V94) 2.5 DTI (F35, M35, P35)09.20011502497 ccm6Y 25 DT
OPEL Omega B Caravan (V94) 2.5 TD (F35, M35, P35)04.19941312497 ccm6X 25 DT
OPEL Omega B Caravan (V94) 2.5 V6 (F35, M35, P35)03.19941702498 ccm6X 25 XE
OPEL Omega B Caravan (V94) 2.6 V6 (F35, M35, P35)09.20001802597 ccm6Y 26 SE
OPEL Omega B Caravan (V94) 3.0 V6 (F35, M35, P35)04.19942112962 ccm6X 30 XE
OPEL Omega B Caravan (V94) 3.2 V6 (F35, M35, P35)02.20012183175 ccm6Y 32 SE
OPEL Omega B Sedan (V94) 2.5 DTI (F69, M69, P69)09.20011502497 ccm6Y 25 DT
OPEL Omega B Sedan (V94) 2.5 TD (F69, M69, P69)04.19941302497 ccm6X 25 DT
OPEL Omega B Sedan (V94) 2.5 V6 (F69, M69, P69)03.19941702498 ccm6X 25 XE
OPEL Omega B Sedan (V94) 2.6 V6 (F69, M69, P69)09.20001802597 ccm6Y 26 SE
OPEL Omega B Sedan (V94) 3.0 V6 (F69, M69, P69)04.19942112962 ccm6X 30 XE
OPEL Omega B Sedan (V94) 3.2 V6 (F69, M69, P69)02.20012183175 ccm6Y 32 SE
VAUXHALL Omega (B) Sedan (V94) 2.5 V603.19941702498 ccm6X 25 XE
VAUXHALL Omega (B) Sedan (V94) 2.6 V608.20001802597 ccm6Y 26 SE
VAUXHALL Omega (B) Sedan (V94) 3.0 V604.19942112962 ccm6X 30 XE
VAUXHALL Omega (B) Sedan (V94) 3.2 V602.20012183175 ccm6Y 32 SE
VAUXHALL Omega (B) Station wagon (V94) 2.5 TD04.19941312497 ccm6U 25 TD
VAUXHALL Omega (B) Station wagon (V94) 2.5 V603.19941702498 ccm6X 25 XE
VAUXHALL Omega (B) Station wagon (V94) 2.6 V608.20001802597 ccm6Y 26 SE
VAUXHALL Omega (B) Station wagon (V94) 3.2 V602.20012183175 ccm6Y 32 SE
OPEL SENATOR A (29_) 2.0 E03.19831151979 ccm4H 20 E
OPEL SENATOR A (29_) 2.2 E11.19841152197 ccm422 E
OPEL SENATOR A (29_) 2.802.19781402784 ccm628 H
OPEL SENATOR A (29_) 3.004.19781502969 ccm630 H
OPEL SENATOR A (29_) 3.009.19851562969 ccm6C 30 LE
OPEL Senator B (V88) 2.5 i (P19)09.19901402490 ccm625 NE
OPEL Senator B (V88) 2.6 i (P19)09.19901502594 ccm6C 26 NE
OPEL Senator B (V88) 3.0 (P19)09.19871562969 ccm6C 30 LE
OPEL Senator B (V88) 3.0 i Cat (P19)01.19881772969 ccm6C 30 NE
VAUXHALL Senator Mk2 (B) (V88) 3.0 24V09.19892042969 ccm6C 30 SE
VW TRANSPORTER III Bestelwagen 1.6 TD Syncro03.1986691589 ccm4JX
VW TRANSPORTER III Bestelwagen 1.9 Syncro11.1984781913 ccm4DG
VW TRANSPORTER III Bestelwagen 2.1 Syncro08.1985952110 ccm4MV
VW TRANSPORTER III Bestelwagen 2.1 Syncro03.19861122110 ccm4DJ
VW TRANSPORTER III Bus 1.6 TD Syncro03.1986701589 ccm4JX
VW TRANSPORTER III Bus 1.9 Syncro02.1985781913 ccm4DG
VW TRANSPORTER III Bus 2.1 Syncro10.1986872109 ccm4SR
VW TRANSPORTER III Bus 2.1 Syncro08.1985952110 ccm4MV
VW TRANSPORTER III Bus 2.1 Syncro01.19861122110 ccm4DJ
VW TRANSPORTER III Open laadbak/ Chassis 1.6 TD Syncro03.1986691589 ccm4JX
VW TRANSPORTER III Open laadbak/ Chassis 1.9 Syncro12.1984781913 ccm4DG
VW TRANSPORTER III Open laadbak/ Chassis 2.1 Syncro08.1985952110 ccm4MV
VW TRANSPORTER III Open laadbak/ Chassis 2.1 Syncro03.19861122110 ccm4DJ
Mensen die dit kochten, kochten ook:
Productbeoordeling

AUTOFREN SEINSA Asmanchetten set



Beoordeel nu

AUTOFREN SEINSA Asmanchetten set.

infobox

Gratis bezorging

voor bestellingen met een totale waarde van minimaal 120 € aan artikelen.
  • Asmanchetten set (D8018 Binnendiameter1 [mm]: 24) levering met POSTNORD
  • Asmanchetten set (Inbouwplaats: Wielzijde D8018) levering met GLS
  • D8018 Asmanchetten set () levering met DHL
:

Beveiligde verbinding

Betaalwijzen
  • D8018 Asmanchetten set koop met PayPal als betaalmethoden
  • Asmanchetten set ( D8018) AUTOFREN SEINSA koop met Visa als betaalmethoden
  • Asmanchetten set ( D8018) koop met MasterCard als betaalmethoden
  • CB
  • Hypovereins Bank
  • Mister Cash
Maandag – vrijdag
8.00 – 23.00

Klantenhotline

+31 85 8884 515

Adres

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Duitsland
Op de kaart tonen