Voertuig selecteren
Op kenteken zoeken
Onderdelen cataloog

EBERSPÄCHER Houder, demper

Beoordelingen (0)
Houder, demper 16.414.912 (Uitvoering: bis M.No: 010784 | Chassisnummer tot: 3297144) koop goedkope thumb?id=975195&lng=nl&ccf=94077793

2,80

incl. 21% BTW, Verzending
In voorraad
Levering binnen 2-3 werkdagen
  • Art. Nr.: 16.414.912
  • Producenten: EBERSPÄCHER
  • Type:
- +
Dit artikel is aan uw winkelmand toegevoegd.
EBERSPÄCHER Houder, demper
Houder, demper Details
OEM-referentienummer(s):
Auto-onderdeel maker OE-NUMMER
ALFA ROMEO 60806692
FIAT 46439348
FIAT 46477073
FIAT 46537516
FIAT 5983764
FIAT 60586017
FIAT 60624931
FIAT 60809928
FIAT 60812727
OPEL 4401259
RENAULT 7700686449
SEAT SE021115504A
Verdere geschikte producten voor het ingevoerde OEM-NUMMER:
BOSAL
255-973
BOSAL
255-092
EBERSPÄCHER
16.414.912
WALKER
81341
HJS
83 23 6678
HJS
83 23 66780
MAPCO
30193
VEGAZ
RG-107
FA1
223-905
MTS
02.9090
ERNST
493628
SASIC
4001459
FA1
333-933
FA1
223-705
DINEX
33808
DINEX
66808
Metalcaucho
02639
KRAFT
0503050
KRAFT
0503080
ORIGINAL IMPERIUM
26485
ORIGINAL IMPERIUM
27573
ORIGINAL IMPERIUM
27912
DT
12.27452
VEGAZ
RG-107EPDM
VEGAZ
FTG-114
155 BARCHETTA BRAVA FIORINOMAREA DEDRADELTA ARENA21 ESPACE IBIZA MALAGATERRA
Houder, demper geschikt voor de volgende automodellen
Producent/typeBouwjaarPKCilinderinhoudCil.Motorcode
ALFA ROMEO 155 (167) 1.7 T.S. (167.A4D, 167.A4H)04.19931151748 ccm4AR 67105
ALFA ROMEO 155 (167) 1.8 T.S. (167.A4A, 167.A4C, 167.A4E)02.19921291773 ccm4AR 67101
ALFA ROMEO 155 (167) 1.8 T.S. Sport (167.A4A, 167.A4C, 167.A4E)01.19921271773 ccm4AR 67102
ALFA ROMEO 155 (167) 2.0 T.S. (167.A2A, 167.A2D)02.19921411995 ccm4AR 67202
ALFA ROMEO 155 (167) 2.0 T.S. (167.A2D)02.19921441995 ccm4AR 67202
FIAT BARCHETTA (183) 1.8 16V04.19951301747 ccm4188 A6.000
FIAT BRAVA (182) 1.2 16V 8010.2000801242 ccm4188 A5.000
FIAT BRAVA (182) 1.2 16V 8012.1998821242 ccm4182 B2.000
FIAT BRAVA (182) 1.4 (182.BG)10.1995751370 ccm4182 A5.000
FIAT BRAVA (182) 1.4 12 V (182.BA)10.1995801370 ccm4182 A3.000
FIAT BRAVA (182) 1.6 16V (182.BB)02.19961031581 ccm4182 A4.000
FIAT BRAVA (182) 1.6 16V (182.BH)10.1995901581 ccm4182 A6.000
FIAT BRAVA (182) 1.8 GT 16V (182.BC)10.19951131747 ccm4182 A2.000
FIAT BRAVA (182) 1.9 D10.1995651929 ccm4160 A7.000
FIAT BRAVO I (182) 1.2 16V 8010.2000801242 ccm4188 A5.000
FIAT BRAVO I (182) 1.2 16V 8012.1998821242 ccm4182 B2.000
FIAT BRAVO I (182) 1.4 (182.AA)10.1995801370 ccm4182 A3.000
FIAT BRAVO I (182) 1.4 (182.AG)10.1995751370 ccm4182 A5.000
FIAT BRAVO I (182) 1.6 16V (182.AB)03.19961031581 ccm4182 A4.000
FIAT BRAVO I (182) 1.6 16V (182.AH)10.1995901581 ccm4182 A6.000
FIAT BRAVO I (182) 1.8 GT (182.AC)10.19951131747 ccm4182 A2.000
FIAT FIORINO Bestelwagen (146) 60 1.105.1988541116 ccm4146 A9.000
FIAT FIORINO Bestelwagen (146) 60 1.7 D05.1988571698 ccm4146 B2.000
FIAT FIORINO Bestelwagen (146) 60 1.7 D05.1988601698 ccm4149 B3.000
FIAT FIORINO Bestelwagen (146) 65 1.7 TD01.1997631698 ccm4146 D7.000
FIAT FIORINO Bestelwagen (146) 70 1.301.1988671301 ccm4146 A5.000
FIAT FIORINO Bestelwagen (146) 70 i.e. 1.405.1994671372 ccm4146 D5.000
FIAT FIORINO Bestelwagen (146) 75 i.e. 1.505.1988751499 ccm4149 C1.000
FIAT FIORINO Bestelwagen (146) 75 i.e. 1.610.1993751581 ccm4146 D6.000
FIAT MAREA (185) 1.6 100 16V09.19961031581 ccm4182 A4.000
FIAT MAREA (185) 1.6 100 16V Bipower04.19991031581 ccm4186 A4.000
FIAT MAREA (185) 1.8 115 16V09.19961131747 ccm4182 A2.000
FIAT MAREA (185) 2.0 150 20V09.19961471998 ccm5182 A1.000
FIAT MAREA (185) 2.0 155 20V04.19991541998 ccm5182 B7.000
FIAT MAREA Weekend (185) 1.6 100 16V09.19961031581 ccm4182 A4.000
FIAT MAREA Weekend (185) 1.8 115 16V09.19961131747 ccm4182 A2.000
FIAT MAREA Weekend (185) 2.0 150 20V09.19961471998 ccm5182 A1.000
FIAT MAREA Weekend (185) 2.0 155 20V04.19991541998 ccm5182 B7.000
LANCIA DEDRA (835) 1.6 i.e. (835AB)08.1989781581 ccm4835 A1.046
LANCIA DEDRA (835) 1.8 i.e. (835AC, 835BC)09.19891091756 ccm4835 A2.000
LANCIA DEDRA (835) 1.8 i.e. (835AT)08.1993901756 ccm4835 C5.000
LANCIA DEDRA (835) 1.8 i.e. (835BD, 835AD)09.19891051756 ccm4835 A2.046
LANCIA DEDRA (835) 2.0 i.e. (835AI)09.19891171995 ccm4835 A5.000
LANCIA DEDRA (835) 2.0 i.e. (835AL)09.19891131995 ccm4835 A5.046
LANCIA DELTA II (836) 1.6 i.e. (836AP)03.1996901581 ccm4182 A6.000
LANCIA DELTA II (836) 1.6 i.e. 16V (836AO)01.19961031581 ccm4182 A4.000
OPEL ARENA Bestelwagen (TB, TF) 1.9 D03.1998601870 ccm4F8Q 606
RENAULT 21 (B48_) 1.7 (B48F)09.1989731721 ccm4F3N 726
RENAULT 21 Saloon (L48_) 1.7 (L48M, L48F)07.1986731721 ccm4F3N 726
RENAULT 21 Stationwagen (K48_) 1.7 (K48M)06.1986731721 ccm4F2N 750
RENAULT ESPACE I (J11_) 2.1 TD (J/S115)10.1984882068 ccm4J8S 776
RENAULT ESPACE I (J11_) 2.2 Quadra (J117)01.19881082165 ccm4J7T 770
RENAULT ESPACE II (J/S63_) 2.0 (J636)01.19911031995 ccm4J7R 768
RENAULT ESPACE II (J/S63_) 2.1 TD (J633, J634, J/S635, J/S63D)01.1991882068 ccm4J8S 610
RENAULT ESPACE II (J/S63_) 2.1 TD (J63E)11.1994902068 ccm4J8S 612
RENAULT ESPACE II (J/S63_) 2.2 (J/S637, J63G)01.19911082165 ccm4J7T 773
RENAULT ESPACE II (J/S63_) 2.2 4x4 (J/S637, J63G)03.19911082165 ccm4J7T 773
RENAULT ESPACE II (J/S63_) 2.8 V6 (J638, J63J)01.19911502849 ccm6Z7W 713
SEAT IBIZA I (021A) 0.908.199040903 ccm409 NCA
SEAT IBIZA I (021A) 1.2 i01.1989711193 ccm4021 C.1000
SEAT IBIZA I (021A) 1.701.1991981675 ccm4021 A.3000
SEAT IBIZA I (021A) 1.7 D08.1990571714 ccm4022 A.5000
SEAT MALAGA (023A) 1.2 i12.1989711193 ccm4021 C.1000
SEAT MALAGA (023A) 1.7 D05.1990571714 ccm4022 A.5000
SEAT TERRA Bestelwagen (024A) 0.9 Cat01.199040903 ccm409 NCB
SEAT TERRA Bestelwagen (024A) 1.3 D03.1990451272 ccm4MN
SEAT TERRA Bestelwagen (024A) 1.4 D10.1990481398 ccm41 W
SEAT Terra Station wagon (24) 0.9 Cat02.199240903 ccm409 NCB
SEAT Terra Station wagon (24) 1.3 D03.1990451272 ccm4MN
SEAT Terra Station wagon (24) 1.4 D10.1990481398 ccm41 W
Mensen die dit kochten, kochten ook:
Productbeoordeling

EBERSPÄCHER Houder, demper



Beoordeel nu

EBERSPÄCHER Houder, demper.

infobox

Gratis bezorging

voor bestellingen met een totale waarde van minimaal 120 € aan artikelen.
  • Houder, demper (16.414.912 Motorcode: J7T 770) levering met POSTNORD
  • Houder, demper (Inbouwplaats: Einddemper 16.414.912) levering met GLS
  • 16.414.912 Houder, demper (Uitlaatsysteem: Voor einddemper) levering met DHL
:

Beveiligde verbinding

Betaalwijzen
  • 16.414.912 Houder, demper koop met PayPal als betaalmethoden
  • Houder, demper ( 16.414.912) EBERSPÄCHER koop met Visa als betaalmethoden
  • Houder, demper ( 16.414.912) koop met MasterCard als betaalmethoden
  • CB
  • Hypovereins Bank
  • Mister Cash
Maandag – vrijdag
8.00 – 23.00

Klantenhotline

+31 85 8884 515

Adres

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Duitsland
Op de kaart tonen