Voertuig selecteren
Op kenteken zoeken
Onderdelen cataloog

FRAM Brandstoffilter

Beoordelingen (0)
Brandstoffilter G4164 (Hoogte (mm): 106 | Binnendiameter [mm]: 8) koop goedkope thumb?id=11274783&lng=nl&ccf=94077796

1,84

incl. 21% BTW, Verzending
In voorraad
Levering binnen 2-3 werkdagen
  • Art. Nr.: G4164
  • Producenten: FRAM
  • Type:
- +
Dit artikel is aan uw winkelmand toegevoegd.
FRAM Brandstoffilter
Brandstoffilter Details
  • Hoogte (mm):   106 
  • Diameter (mm):   36 
  • Binnendiameter [mm]:  
  • Conditie: Geheel nieuw
OEM-referentienummer(s):
Auto-onderdeel maker OE-NUMMER
AC FS1A
AC FS5
AC GF451
AC GF451B
AC GF453
AC GF453B
AC GF461
AC GF461B
AC GF505
AC GF68
BMW 13311255179
BMW 13321277481
CHRYSLER 2084467
CHRYSLER L202
CHRYSLER L603
CHRYSLER T0544588
CHRYSLER T1349332
FAHR 8121918050900
FIAT 269212
FIAT 82429294
GENERAL MOTORS 25055223
GENERAL MOTORS 5651673
GENERAL MOTORS 5651676
GENERAL MOTORS 5651765
GENERAL MOTORS 5651767
GENERAL MOTORS 818502
GENERAL MOTORS 8942027360
GENERAL MOTORS 8942079100
GENERAL MOTORS 94202736
HAMM 280194
JOHN DEERE AM101126
JOHN DEERE AM107871
JOHN DEERE AM38708
JOHN DEERE MG269212
KAYSER AK0168E
LANDINI 522066M1
MAN 81125030045
MAN 81125030056
MAN 81125030057
MAN 81125030058
MITSUBISHI A141491
MITSUBISHI MA141491
PEUGEOT 95534485
RENAULT 0005490862
RENAULT 5000031168
RENAULT 7100544588
RICHIER 552482201
SAAB 7284417
SAAB 836475
SAAB 838475
Verdere geschikte producten voor het ingevoerde OEM-NUMMER:
MANN-FILTER
WK 31/2 (100)
MANN-FILTER
WK 42/1
MANN-FILTER
WK 42/11
MANN-FILTER
WK 42/12
BOSCH
0 450 904 058
BOSCH
0 450 904 060
BOSCH
0 450 904 061
BOSCH
0 450 904 149
BOSCH
0 450 904 162
BOSCH
0 450 905 280
BOSCH
0 986 450 012
MAHLE ORIGINAL
KL 14
HERTH+BUSS JAKOPARTS
J1333001
HENGST FILTER
H100WK
HENGST FILTER
H101WK
HENGST FILTER
H102WK
HENGST FILTER
H104WK
HENGST FILTER
H132WK
HENGST FILTER
H269WK
MAGNETI MARELLI
152071760840
MAGNETI MARELLI
152071760841
FEBI BILSTEIN
26822
MAPCO
62222
MAPCO
62223
JAPANPARTS
FC-000S
JAPANPARTS
FC-501S
VAICO
V20-0630
MAHLE ORIGINAL
KL 13 OF
BLUE PRINT
ADC42302
BLUE PRINT
ADH22303
COOPERSFIAAM FILTERS
FT4648
COOPERSFIAAM FILTERS
FT4874
MANN-FILTER
WK 31/4 (10)
MANN-FILTER
WK 31/2 (10)
MANN-FILTER
WK 32 (10)
VALEO
587048
VALEO
587000
VALEO
587524
VALEO
587039
VALEO
587011
VALEO
587013
VALEO
587005
JC PREMIUM
B37007PR
JC PREMIUM
B3F005PR
JC PREMIUM
B30500PR
UFI
31.001.00
UFI
31.009.00
UFI
31.014.00
KNECHT
KL 13 OF
KNECHT
KL 13 SB
KNECHT
KL 14
DT
2.12294
MAHLE ORIGINAL
KL 13
MANN-FILTER
C 33 1840/1
KNECHT
KL 13
SOFIMA
S 9000 B
MANN-FILTER
WK 31/2
MANN-FILTER
WK 31/4
MANN-FILTER
WK 32
DENCKERMANN
A130001
DENCKERMANN
A130003
DENCKERMANN
A130008
SOFIMA
S 7000 B
MEAT & DORIA
4015 EC
CHAMPION
CFF100101
KAMOKA
F300901
PURFLUX
EP103
PURFLUX
EP58
STARK
SKFF-0870013
RIDEX
9F0014
OPTIMAL
FF-01485
MEAT & DORIA
4017
MEAT & DORIA
4030
MEAT & DORIA
4068
MEAT & DORIA
4501
MEAT & DORIA
4502
MEAT & DORIA
4529
HOFFER
4015 EC
HOFFER
4017
HOFFER
4030
HOFFER
4068
HOFFER
4501
HOFFER
4502
HOFFER
4529
ASHIKA
30-05-501
ALCO FILTER
FF-014
ALCO FILTER
FF-010
SOFIMA
S 1014 B
MEYLE
314 323 0003
DENCKERMANN
A130002
DENCKERMANN
A130007
DENCKERMANN
A130030
MULLER FILTER
FB007
MULLER FILTER
FB11
FRAM
G12-1
FRAM
G4164
FRAM
G4953
DONALDSON
P550012
DONALDSON
P550094
SCT Germany
ST 337
WIX FILTERS
WF8126
WIX FILTERS
WF8127
WIX FILTERS
WF8130
WIX FILTERS
WF8131
JP GROUP
1118705300
FILTRON
PS 821
FILTRON
PS 822
FILTRON
PS 842
FILTRON
PS 846
FILTRON
PS 901
DENCKERMANN
A130112
100805-serieFIORINOPANDA REGATAESCORT1101200-15001200-1600NOVATOSCANA Y BE UPRO 80CORSA205 CORDOBA FAVORIT 1500/1600DERBYGOLFJETTAKEVERKARMANN GHIALTPOLOSCIROCCOTRANSPORTER353
Brandstoffilter geschikt voor de volgende automodellen
Producent/typeBouwjaarPKCilinderinhoudCil.Motorcode
AUDI 100 (C1) 1.601.1975851588 ccm4YM
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.505.1972751471 ccm4ZB
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.505.1972851471 ccm4ZC
BMW 5 Sedan (E12) 518 i06.19791021766 ccm4M10 B18 (184EB)
FIAT Fiorino Pick-up (147_) 1.006.1982501049 ccm4127A.046
FIAT Fiorino Pick-up (147_) 1.012.1986561049 ccm4156 A.000
FIAT Panda Hatchback (141_) 75001.198634770 ccm4156 A4.000
FIAT PANDA Van (141_) 75001.198634769 ccm4141 B.000
FIAT REGATA Weekend (138) 85 1.501.1984821498 ccm4138 B3.000
FORD ESCORT '81 Express (AVA) 1.303.1981691296 ccm4JPA
FORD ESCORT '86 Express (AVF) 1.302.1986601297 ccm4JBB
FORD ESCORT III Break (AWA) 1.108.1983501117 ccm4GSE
FORD ESCORT IV Break (AWF, AVF) 1.110.1985501117 ccm4GSG
LADA 110 (2110) 1.501.1995711499 ccm42110
LADA 110 (2110) 1.501.1995781499 ccm42111
LADA 1200-1500 Stationwagen 1200 (VAZ, WAS2102)09.1973601198 ccm42101
LADA 1200-1500 Stationwagen 1500 (VAZ2102)09.1973731452 ccm4BA3 2103
LADA 1200-1600 Sedan 1200 L/S (VAZ, WAS2101)01.1970601198 ccm42101
LADA 1200-1600 Sedan 1300 (VAZ2101)05.1978651294 ccm4BA3 21011
LADA 1200-1600 Sedan 1300 (WAS21011)08.1974691294 ccm4BA3 2105
LADA 1200-1600 Sedan 1500 (WAS2103, WAS2106)09.1972751452 ccm4BA3 2103
LADA 1200-1600 Sedan 1500 N/S (VAZ2103)11.1975751452 ccm4BA3 2103
LADA 1200-1600 Sedan 1600 (2106)09.1972791569 ccm4BA3 2106
LADA 1200-1600 Sedan 1600 N/L (VAZ2106, VAZ2103)03.1979781569 ccm4BA3 2106
LADA NOVA (2105) 1200 Junior/L (VAZ, WAS2105)09.1981601198 ccm42101
LADA NOVA (2105) 1300 Spezial/L (VAZ, WAS2105)05.1981651294 ccm4BA3 2105
LADA NOVA Stationwagen (2104) 130009.1985651294 ccm4BA3 2105
LADA Toscana (2107) 130012.1985651294 ccm4BA3 2105
LADA Toscana (2107) 150009.1983751452 ccm4BA3 2103
LANCIA Y10 (156) 1.0 (156C)03.1985561049 ccm4156 A.000
LIGIER Be Up Hatchback 0.508.200219505 ccm2LGW523
NSU Ro 80 Sedan 1.010.1967115995 ccm2KKM
OPEL Corsa A CC (S83) 1.2 (F08, M08, F68, M68)09.1982601196 ccm412 S
OPEL Corsa A Van (S83) 1.2 (F08, W5L)02.1986601196 ccm412 S
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.402.1983721360 ccm4150 (XY6B)
SEAT Cordoba Sedan (6K1, 6K2) 1.302.1993541272 ccm4AAV
SKODA FAVORIT Pick-up (787) 1.312.1992571289 ccm4781.13540
VW 1500,1600 (31) 1.504.1961451493 ccm4K
VW 1500,1600 (31) 1.5 S08.196354 ccm
VW 1500,1600 (31) 1.608.1965541584 ccm4U
VW 1500,1600 (31) 1.6 TL08.1965541584 ccm4U
VW 1500,1600 Hatchback (31) 1.5 L07.1968451493 ccm4K
VW 1500,1600 Hatchback (31) 1.6 TL08.1965541584 ccm4U
VW 1500,1600 Variant (36) 1.504.1961451493 ccm4K
VW 1500,1600 Variant (36) 1.5 S08.196354 ccm
VW 1500,1600 Variant (36) 1.6 L08.1965541584 ccm4U
VW Derby (86C, 80) 1.309.1982751272 ccm4GK
VW GOLF I (17) 1.608.1975701588 ccm4FT
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.011.1983451043 ccm4GN
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.008.1985501043 ccm4HZ
VW Jetta Mk1 (16) 1.308.1982581272 ccm4GS
VW Jetta Mk1 (16) 1.608.1981751588 ccm4EM
VW Jetta Mk1 (16) 1.608.1982751595 ccm4EW
VW KAEFER 1300 1.308.1965371285 ccm4E
VW KAEFER 1302 1.2 (11)08.1969341192 ccm4D
VW KAEFER 1302 1.308.1970391285 ccm4AC
VW KAEFER 1302 1.607.1971481584 ccm4AK
VW KAEFER 1500 1.607.1970501584 ccm4AD
VW Kaefer Cabrio (15) 1302 1.308.1970391285 ccm4AC
VW Kaefer Cabrio (15) 1303 1.204.1975341192 ccm4D
VW Kaefer Cabrio (15) 1500 1.501.1966441493 ccm4H
VW Kaefer Cabrio (15) 1500 1.607.1969481584 ccm4B
VW Kaefer Cabrio (15) Karmann 1.307.1964401285 ccm4F
VW KARMANN GHIA Cabriolet (14, 34) 120009.1957341192 ccm4D
VW KARMANN GHIA Cabriolet (14, 34) 150001.1966451493 ccm4H
VW KARMANN GHIA Coupé (14, 34) 150001.1966441493 ccm4H
VW KARMANN GHIA Coupé (14, 34) 160001.1970501584 ccm4AD
VW LT 28-35 I Flatbed Vrachtwagen / Chassis (281-363) 2.4 i03.1994942383 ccm61E
VW LT 28-35 I Flatbed Vrachtwagen / Chassis (281-363) 2.4 Syncro08.1992952383 ccm61E
VW LT 28-35 I Van (281-363) 2.4 i03.1994942383 ccm61E
VW POLO (86) 0.809.197534771 ccm4HE
VW Polo Classic (86C, 80) 1.001.1985451043 ccm4AAU
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.010.1981401043 ccm4GL
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.008.1985451043 ccm4HZ
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.308.1983501272 ccm4HW
VW SCIROCCO (53) 1.308.1979601272 ccm4GF
VW Transporter IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 1.812.1990671781 ccm4PD
VW Transporter IV Flatbed Vrachtwagen / Chassis (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL) 1.812.1990671781 ccm4PD
WARTBURG 353 Sedan 1.006.196645993 ccm3353,18
WARTBURG 353 Sedan 1.004.196950993 ccm3353,18
WARTBURG 353 Sedan 1.0 (353 W 000)02.197550993 ccm3353,18
WARTBURG 353 Tourist 1.010.196745992 ccm31A
WARTBURG 353 Tourist 1.002.197550993 ccm3353,18
WARTBURG 353 Tourist 1.004.196950993 ccm3353,18
Mensen die dit kochten, kochten ook:
Productbeoordeling

FRAM Brandstoffilter



Beoordeel nu

FRAM Brandstoffilter.

infobox

Gratis bezorging

voor bestellingen met een totale waarde van minimaal 120 € aan artikelen.
  • Brandstoffilter (G4164 Buitendiameter [mm]: 36) levering met POSTNORD
  • Brandstoffilter (Filter type: Voorfilter G4164) levering met GLS
  • G4164 Brandstoffilter () levering met DHL
:

Beveiligde verbinding

Betaalwijzen
  • G4164 Brandstoffilter koop met PayPal als betaalmethoden
  • Brandstoffilter ( G4164) FRAM koop met Visa als betaalmethoden
  • Brandstoffilter ( G4164) koop met MasterCard als betaalmethoden
  • CB
  • Hypovereins Bank
  • Mister Cash
Maandag – vrijdag
8.00 – 23.00

Klantenhotline

+31 85 8884 515

Adres

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Duitsland
Op de kaart tonen