Voertuig selecteren
Op kenteken zoeken
Onderdelen cataloog

MAHLE ORIGINAL Brandstoffilter

Beoordelingen (0)
Brandstoffilter 77827512 (Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap: OHNE | Verbindingsdraad: M16x1,5) koop goedkope preview

4,97

incl. 21% BTW, Verzending
In voorraad
Levering binnen 2-3 werkdagen
  • Art. Nr.: KC 24
  • Producenten: MAHLE ORIGINAL
  • Type:
- +
Dit artikel is aan uw winkelmand toegevoegd.
MAHLE ORIGINAL Brandstoffilter
Brandstoffilter Details
  • Filter type:   Opschroeffilter 
  • Hoogte (mm):   119,5, 118,0 
  • Aansluitdraad:   M16x1,5 
  • Binnendiameter 2 [mm]:   62,0 
  • Diameter o-ring (mm):   72,0 
  • Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap:  
  • Draaimoment [Nm]:   20 
  • Conditie: Geheel nieuw
OEM-referentienummer(s):
Auto-onderdeel maker OE-NUMMER
AGCO 210970
AGRALE 9451080065
ATLAS COPCO 9709000520
BOMAG 05712817
CASE IH 150526
CASE IH 150564
CASE IH 161624
CASE IH A046046
CASE IH A77470
CASE IH E066013
CASE IH E067284
CASE IH E156171
CASE IH E159351
CASE IH J903640
CASE IH PO150564G
CATERPILLAR 3I1266
CATERPILLAR 3I1321
CATERPILLAR 5W3394
CLAAS 0013016410
CLAAS 6005000383
CLAAS 6005025488
CLAAS CT6005000383
CLAAS CT6005025488
CUMMINS 3903640
CUMMINS 3931063
CUMMINS 4440193
DEUTZ 01180597
DEUTZ 1160243
DEUTZ 1180597
DITCH WITCH 195813
DYNAPAC 1160243
DYNAPAC 480916
ENGESA 210970
FENDT F119200060010
FIAT 456005
FIAT 7110301
FIAT 7122737
FIAT 75204003
FIAT 75208272
FORD E7HN9N327AA
FUCHS 1160243
GENERAL MOTORS 9307815
GMC 9307815
INGERSOLL-RAND 1160243
ISUZU 6732716110
IVECO 0000504113074
IVECO 0504113074
IVECO 42074972
IVECO 5001019686
IVECO 504113074
Verdere geschikte producten voor het ingevoerde OEM-NUMMER:
MAHLE ORIGINAL
KC 24
MANN-FILTER
WK 731 (10)
MANN-FILTER
WK 723
MANN-FILTER
WK 723 (10)
MANN-FILTER
WK 723/1
MANN-FILTER
WK 727
MANN-FILTER
WK 731
MANN-FILTER
WK 733
BOSCH
1 457 434 050
BOSCH
1 457 434 165
BOSCH
1 457 434 432
MAHLE ORIGINAL
KC 6
HENGST FILTER
H60WK01
HENGST FILTER
H60WK06
HENGST FILTER
H60WK07
HENGST FILTER
H60WK08
FEBI BILSTEIN
35367
COOPERSFIAAM FILTERS
FP4935/A
BOSS FILTERS
BS02-001
UFI
24.307.00
UFI
24.323.00
UFI
24.358.00
MANN-FILTER
WK 9165 x
KNECHT
KC 6
KNECHT
KC 24
DT
1.10296
DT
6.33202
SOFIMA
S 4323 NR
SOFIMA
S 5400 NR
MANN-FILTER
WK 719/6
DELPHI
HDF496
DELPHI
HDF494
COOPERSFIAAM FILTERS
FT4802
MEAT & DORIA
4112
MEAT & DORIA
4130
HOFFER
4130
FRIGAIR
FL04.401
BOSS FILTERS
BS04-111
KOLBENSCHMIDT
50013002
KOLBENSCHMIDT
50013079
ALCO FILTER
SP-821
ALCO FILTER
SP-871
SOFIMA
S 5401 NR
SogefiPro
FT2480
TRUCKTEC AUTOMOTIVE
03.38.002
MEYLE
114 323 0001
KRAFT
1729020
WIX FILTERS
33358E
DENCKERMANN
A120107
UNICO FILTER
FI 7124
FRAM
P4102
FRAM
P4183
DONALDSON
P550440
DONALDSON
P553004
SIEGEL AUTOMOTIVE
SA6A0001
AUGER
76785
AUGER
78945
FILTRON
PP 845
FILTRON
PP 845/2
PURFLUX
CS778
FRAM
P4508
B
Brandstoffilter geschikt voor de volgende automodellen
Producent/typeBouwjaarPKCilinderinhoudCil.Motorcode
RENAULT TRUCKS B Bestelwagen/Bus 7001.1983722445 ccm48140.61.235
RENAULT TRUCKS B Bestelwagen/Bus 9004.1986922445 ccm48140.21.235 IDS
RENAULT TRUCKS B Open laadbak/ Chassis 9004.1986922445 ccm48140.21.235 IDS
RENAULT TRUCKS B Open laadbak/ Chassis 9008.1990972499 ccm48140.27.2530 IDS
RENAULT TRUCKS B Open laadbak/ Chassis 90 4x408.1990922445 ccm48140.21.235 IDS
Mensen die dit kochten, kochten ook:
Productbeoordeling

MAHLE ORIGINAL Brandstoffilter



Beoordeel nu

MAHLE ORIGINAL Brandstoffilter.

infobox

Gratis bezorging

voor bestellingen met een totale waarde van minimaal 120 € aan artikelen.
  • Brandstoffilter (77827512 Behuizing diameter [mm]: 76,5) levering met POSTNORD
  • Brandstoffilter (Diameter o-ring (mm): 72 77827512) levering met GLS
  • 77827512 Brandstoffilter (Binnendiameter 2 [mm]: 62) levering met DHL
:

Beveiligde verbinding

Betaalwijzen
  • 77827512 Brandstoffilter Motornummer vanaf: 19897 koop met PayPal als betaalmethoden
  • Brandstoffilter (Motorcode: TD 121 G 77827512) MAHLE ORIGINAL koop met Visa als betaalmethoden
  • Brandstoffilter (Filter type: Opschroeffilter 77827512) koop met MasterCard als betaalmethoden
  • CB
  • Hypovereins Bank
  • Mister Cash
Maandag – vrijdag
8.00 – 23.00

Klantenhotline

+31 85 8884 515

Adres

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Duitsland
Op de kaart tonen