Voertuig selecteren
Op kenteken zoeken
Onderdelen cataloog

MANN-FILTER Brandstoffilter

Beoordelingen (0)
Brandstoffilter WK 42/1 (Hoogte (mm): 126 | Diameter (in mm) van: 6) koop goedkope preview

6,13

incl. 21% BTW, Verzending
In voorraad
Levering binnen 2-3 werkdagen
  • Art. Nr.: WK 42/1
  • Producenten: MANN-FILTER
  • Type:
- +
Dit artikel is aan uw winkelmand toegevoegd.
MANN-FILTER Brandstoffilter
Brandstoffilter Details
  • Hoogte (mm):   126 
  • Diameter (mm):   45, 48 
  • Ingang ø [mm]:  
  • Uitgang ø [mm]:  
  • Conditie: Geheel nieuw
OEM-referentienummer(s):
Auto-onderdeel maker OE-NUMMER
AGCO 7723992
AMMANN 280190049
AMMANN 351600
AMMANN 541258143012
BMW 13322999000
BOMAG 05821214
BOMAG 5740013
CASE IH 410212453
CASE IH L79756
CATERPILLAR 3I1083
CATERPILLAR 9Y4400
CHRYSLER 2084258
CHRYSLER 2084467
CHRYSLER 2525254
FIAT 532281
FIAT-HITACHI 89611973
FORD USA C1DE9115A
GENERAL MOTORS 5651090
GENERAL MOTORS 7984543
GENERAL MOTORS 93156944
GUTBROD 09225154
HONDA 16900671003
HONDA 16900671004
HONDA 16900671034
HYSTER 1304950
HYSTER 18094H
HYSTER 4617767
INGERSOLL-RAND 22314322
ISUZU 5132000660
ISUZU 5132000661
ISUZU 9942369090
JOHN DEERE AM876035
KIOTI T255555411
KUBOTA 1258143010
KUBOTA 1258143012
KUBOTA 1335143010
MASSEY FERGUSON 800848M91
MAZDA 02213470
MAZDA 02213470A
MAZDA 02213470B
MAZDA 022213470
MAZDA 022213470A
MAZDA 022213470B
MERCEDES-BENZ 0014773801
MERCEDES-BENZ 0014773901
MERCEDES-BENZ A0014773801
MERCEDES-BENZ A0014773901
OPEL 818530
PEUGEOT 156703
RICHIER 552482201
Verdere geschikte producten voor het ingevoerde OEM-NUMMER:
MAPCO
250770
DAYCO
5PK768
FLENNOR
5PK0768
GATES
5PK768
MANN-FILTER
WK 31/2 (100)
MANN-FILTER
WK 42/1
BOSCH
0 450 904 058
BOSCH
0 450 904 061
BOSCH
0 450 904 159
BOSCH
0 450 904 162
BOSCH
0 986 450 012
MAHLE ORIGINAL
KL 63
HERTH+BUSS JAKOPARTS
J1331002
HERTH+BUSS JAKOPARTS
J1333001
HENGST FILTER
H100WK
HENGST FILTER
H101WK
HENGST FILTER
H104WK
METZGER
5PK768
MAGNETI MARELLI
152071760840
FEBI BILSTEIN
21596
MAPCO
62223
SWAG
30 92 1596
JAPANPARTS
FC-301S
JAPANPARTS
FC-401S
JAPANPARTS
FC-501S
MAHLE ORIGINAL
KL 13 OF
MAHLE ORIGINAL
KL 63 OF
BLUE PRINT
ADH22303
COOPERSFIAAM FILTERS
FT4648
COOPERSFIAAM FILTERS
FT4874
MANN-FILTER
WK 31/2 (10)
VALEO
587013
VALEO
587005
TRISCAN
8640 500768
UFI
31.001.00
UFI
31.010.00
UFI
31.528.00
KNECHT
KL 13 OF
KNECHT
KL 13 SB
KNECHT
KL 63
KNECHT
KL 63 OF
BOSCH
F 026 403 005
MAHLE ORIGINAL
KL 13
MAHLE ORIGINAL
KL 11 OF
MAHLE ORIGINAL
KL 12 OF
KNECHT
KL 11 OF
KNECHT
KL 12 OF
KNECHT
KL 13
MANN-FILTER
WK 31/2
DENCKERMANN
A130008
SOFIMA
S 7000 B
SOFIMA
S 1528 B
CHAMPION
CFF100101
KAMOKA
F300901
PURFLUX
EP103
PURFLUX
EP58
STARK
SKFF-0870013
VAICO
V40-1080
RIDEX
9F0014
MEAT & DORIA
4042
MEAT & DORIA
4104
MEAT & DORIA
4030
MEAT & DORIA
4068
HOFFER
4042
HOFFER
4104
HOFFER
4030
HOFFER
4068
ASHIKA
30-05-501
ALCO FILTER
FF-009
ALCO FILTER
FF-010
SOFIMA
S 1010 B
JP GROUP
8118700600
DENCKERMANN
A130007
MULLER FILTER
FB007
FRAM
G12-1
FRAM
G4164
KNECHT
KL 1022
MAHLE ORIGINAL
KL 1022
DONALDSON
P550012
MANN-FILTER
WK 28/1
KAVO PARTS
MF-554
FILTRON
PS 881
AMBASSADORAMI125128RITMO ACCORD PRELUDEQUINTETMINIMIDI 10001300323616626 818929 B-serieE-serie/8S-KlasseStufenheck T1 Bus 124-serie123-serieCAMPO 504505124 6RODEO Brat / MVLEONE YUGO
Brandstoffilter geschikt voor de volgende automodellen
Producent/typeBouwjaarPKCilinderinhoudCil.Motorcode
AUSTIN Ambassador Hatchback 1.703.1982841698 ccm417 HL
AUSTIN Ambassador Hatchback 2.003.1982941994 ccm420 H
CITROËN Ami Sedan 8 (AM3)07.196933602 ccm2M28 (AM2)
CITROËN Ami Station wagon 8 (AM3)07.196933602 ccm2M28 (AM2)
FIAT 125 Sedan (125_) 1.6 (TA)07.1967901608 ccm4125 A.000
FIAT 125 Sedan (125_) 1.6 (TA)05.19691001608 ccm4125 B.000
FIAT 128 Coupe (128_) 1.1 (AC 5)03.1972641116 ccm4128 AC5.000
FIAT 128 Coupe (128_) 1.1 (AC 5)08.1975651116 ccm4128 AC5.000
FIAT 128 Coupe (128_) 1.3 (AC)03.1972751290 ccm4128 AC.000
FIAT 128 Coupe (128_) 1.3 Berlinetta (AC)06.1975731290 ccm4128 AC.000
FIAT 128 Familiare (128_) 1.1 (AF)02.1975451116 ccm4128 A.048
FIAT 128 Familiare (128_) 1.1 (AF)10.1969551116 ccm4128 A.000
FIAT 128 Familiare (128_) 1.3 (AF1)12.1974601290 ccm4128 A1.000
FIAT 128 Sedan (128_) 1.102.1975451116 ccm4128 A.048
FIAT 128 Sedan (128_) 1.103.1969551116 ccm4128 A.000
FIAT 128 Sedan (128_) 1.3 Rally (AR)09.1971671290 ccm4128 AR.000
FIAT 128 Sedan (128_) 1.3 Sport08.1974601290 ccm4128 A1.000
FIAT RITMO Cabriolet 50 1.310.1985681302 ccm4138 B2.000
FIAT RITMO Cabriolet 85 1.503.1983821498 ccm4138 B3.000
FIAT RITMO Cabriolet 85 1.501.1980861498 ccm4138 A4.000
FIAT RITMO I (138A) 1.009.1978601049 ccm4127 A6.000
FIAT RITMO I (138A) 1.110.1982551116 ccm4138 B1.000
FIAT RITMO I (138A) 1.104.1985581116 ccm4146 A4.048
FIAT RITMO I (138A) 1.108.1980601116 ccm4138 B.000
FIAT RITMO I (138A) 1.301.1978651302 ccm4149 A7.000
FIAT RITMO I (138A) 1.301.1983681302 ccm4138 B2.000
FIAT RITMO I (138A) 1.301.1981751301 ccm4138 A3.000
FIAT RITMO I (138A) 1.508.1985791498 ccm4149 A5.000
FIAT RITMO I (138A) 1.501.1983821498 ccm4138 B3.000
FIAT RITMO I (138A) 1.501.1981851498 ccm4138 A4.000
HONDA Accord Hatchback 1.601.197880 ccm
HONDA ACCORD I (SJ, SY) 1.6 L/EX (SY)01.1978801602 ccm4EG
HONDA ACCORD I Hatchback (SJ, SY) 1.6 L/EX (SJ, SY)01.1979801602 ccm4EL
HONDA PRELUDE I Coupé (SN) 1.611.1978801602 ccm4EL14
HONDA QUINTET (SU) 1.6 EX02.1980801602 ccm4EL
INNOCENTI Mini Hatchback 0.5501.198733548 ccm3Daihatsu-EB
INNOCENTI Mini Hatchback 0.601.198431617 ccm2AD
INNOCENTI Mini Hatchback 0.6501.199031659 ccm3EF-CL
ISUZU MIDI Bestelwagen (98000N) 2.006.1988831994 ccm44ZC1
ISUZU MIDI Bus (94000, 98000) 2.0 (98000)06.1988831994 ccm44ZC1
ISUZU MIDI Bus (94000, 98000) 2.0 4WD (94000)06.1988831994 ccm44ZC1
ISUZU MIDI Van (94000, 98000) 2.0 (98000)06.1988831994 ccm44ZC1
MAZDA 1000 1.001.197545985 ccm4PC
MAZDA 1300 Sedan 1.302.1971601272 ccm4TC
MAZDA 1300 Sedan 1.301.1975671272 ccm4TC
MAZDA 323 I (FA) 1.006.197745985 ccm4PC
MAZDA 323 I (FA) 1.301.1977601272 ccm4T
MAZDA 323 I (FA) 1.405.1978691415 ccm4U
MAZDA 323 I Station Wagon (FA) 1.305.1978601272 ccm4TC
MAZDA 323 I Station Wagon (FA) 1.405.1978691415 ccm4UC
MAZDA 323 I Station Wagon (FA) 1.504.1982701490 ccm4D5
MAZDA 323 II (BD) 1.111.1980541071 ccm4E1
MAZDA 323 II (BD) 1.311.1980681296 ccm4E3
MAZDA 323 II Hatchback (BD) 1.111.1980541071 ccm4E1
MAZDA 323 II Hatchback (BD) 1.311.1980601296 ccm4E3
MAZDA 323 II Hatchback (BD) 1.311.1980681296 ccm4E3
MAZDA 616 Sedan 1.606.1973751586 ccm4NA
MAZDA 626 I (CB) 1.605.1979751586 ccm4H6
MAZDA 626 I (CB) 2.005.1979901970 ccm4M
MAZDA 626 I Coupé 2.010.1978901970 ccm4MA
MAZDA 818 Station wagon 1.601.1977751586 ccm4NA
MAZDA 929 I (LA) 2.005.1979901970 ccm4M
MAZDA B-serie Pick-up (PE) 1.602.1977751586 ccm4NA
MAZDA B-serie Pick-up (PE) 1.802.1977821769 ccm4VC
MAZDA E-serie Van E160008.1980691586 ccm4NA
MERCEDES-BENZ /8 (W114) Coupé 250 C (114.021)04.19691302496 ccm6M 114.920
MERCEDES-BENZ /8 (W114) Coupé 250 C 2.8 (114.023)06.19721302778 ccm6M 130.923
MERCEDES-BENZ /8 (W114) Coupé 280 C (114.073)06.19721602746 ccm6M 110.921
MERCEDES-BENZ /8 (W114) Sedan 230.6 (114.015)01.19681202292 ccm6M 180.954
MERCEDES-BENZ /8 (W114) Sedan 25007.19681302496 ccm6M 114.920
MERCEDES-BENZ /8 (W114) Sedan 250 (114.010)01.19681162496 ccm6M 114.920
MERCEDES-BENZ /8 (W114) Sedan 250 2.8 (114.011)06.19721302778 ccm6M 130.923
MERCEDES-BENZ /8 (W114) Sedan 280 (114.060)06.19721602746 ccm6M 110.921
MERCEDES-BENZ S-Klasse Sedan (W108, W109) 250 S (108.012)01.19661302496 ccm6M 108.920
MERCEDES-BENZ S-Klasse Sedan (W108, W109) 280 S (108.016)10.19671402780 ccm6M 130.920
MERCEDES-BENZ S-Klasse Sedan (W116) 280 S (116.020)08.19721562746 ccm6M 110.922
MERCEDES-BENZ S-Klasse Sedan (W116) 280 S (116.020)08.19721602746 ccm6M 110.922
MERCEDES-BENZ S-Klasse Sedan (W126) 280 S (126.021)12.19791562746 ccm6M 110.926
MERCEDES-BENZ Saloon (W123) 250 (123.026)02.19761292525 ccm6M 123.921
MERCEDES-BENZ Saloon (W123) 250 (123.026)10.19791402525 ccm6M 123.921
MERCEDES-BENZ Saloon (W123) 280 (123.030)02.19761562746 ccm6M 110.923
MERCEDES-BENZ T1 Bus (601) 208 2.305.1977862307 ccm4M 115.972
MERCEDES-BENZ T1 Van (601, 611) 210 2.305.1977862307 ccm4M 115.955
MERCEDES-BENZ W123 Combi (S123) 250 T (123.086)05.19781292525 ccm6M 123.921
MERCEDES-BENZ W123 Combi (S123) 250 T (123.086)05.19781402525 ccm6M 123.921
MERCEDES-BENZ W123 Coupe (C123) 280 C (123.050)03.19771562746 ccm6M 110.923
OPEL Campo (TF0, TF1) 2.3 (TFR16)08.1991942255 ccm44 ZD1
OPEL Campo (TF0, TF1) 2.3 (TFR16)08.1994982255 ccm44 ZD1
OPEL Campo (TF0, TF1) 2.3 4x4 (TFS16)08.1991942255 ccm44 ZD1
OPEL Campo (TF0, TF1) 2.3 4x4 (TFS16)08.1994982255 ccm44 ZD1
PEUGEOT 504 (A_, M_) 2.0 TI (A12, A14)01.19711061971 ccm4107 (XN2)
PEUGEOT 505 (551A) 1.806.1981751796 ccm4105 (XM7)
PEUGEOT 505 (551A) 1.801.1982821796 ccm4105 (XM7)
PEUGEOT 505 (551A) 1.809.1985841796 ccm4105C (XM7A)
PEUGEOT 505 (551A) 2.009.1983941971 ccm4XN1
PEUGEOT 505 (551A) 2.011.1980971971 ccm4106 (XN1)
PEUGEOT 505 (551A) 2.009.1985981971 ccm4106E (XN1A)
PEUGEOT 505 (551A) 2.009.19801071971 ccm4XN1
PEUGEOT 505 Break (551D) 2.004.198282 ccm
PEUGEOT 505 Break (551D) 2.008.1983941971 ccm4106 (XN1)
PEUGEOT 505 Break (551D) 2.009.1985981971 ccm4106E (XN1A)
RENAULT 12 1.408.1976671397 ccm4C1J 791
RENAULT 4 (112_) 0.801.198127782 ccm4839 706
RENAULT 4 (112_) 0.8 (1123)10.196226845 ccm4800
RENAULT 4 (112_) 0.8 (1123)10.198329845 ccm4B1B 707
RENAULT 4 (112_) 0.8 (1123)09.197134845 ccm4800 01
RENAULT 4 (112_) 1.012.198542956 ccm4689 710
RENAULT 4 (112_) 1.0 (112C)06.198734956 ccm4C1C 708
RENAULT 4 (112_) 1.106.1986441108 ccm4C1E 714
RENAULT 4 (112_) 1.102.1978451108 ccm4688 712
RENAULT 4 (112_) 1.1 (1128, S128)06.1978341108 ccm4C1E 714
RENAULT 4 Bestelwagen (R21_, R23_) 0.809.197126782 ccm4839 706
RENAULT 4 Bestelwagen (R21_, R23_) 0.8 (2106)09.196634845 ccm4800 01
RENAULT 4 Bestelwagen (R21_, R23_) 0.8 (2391)04.198329845 ccm4B1B 707
RENAULT 4 Bestelwagen (R21_, R23_) 1.006.198734956 ccm4C1C 708
RENAULT 4 Bestelwagen (R21_, R23_) 1.1 (2370, 210B)10.1976341108 ccm4C1E 718
RENAULT 4 Bestelwagen (R21_, R23_) 1.1 (239B)07.1982351108 ccm4C1E 718
RENAULT 6 (118_) 0.810.196934845 ccm4800.02
RENAULT 6 (118_) 1.107.1971481108 ccm4688.10
RENAULT Rodeo 4 (ACL_) 0.808.197134845 ccm4800 01
RENAULT Rodeo 6 (ACL_) 0.805.197034845 ccm4800.02
RENAULT Rodeo 6 (ACL_) 1.108.1973481108 ccm4688.10
SUBARU Brat / MV Pick-up 1.805.1981821781 ccm4EA81
SUBARU LEONE I (AB) 1800 4WD09.1980801781 ccm4EA81
SUBARU LEONE I (AB) 1800 4WD09.1980821781 ccm4EA81
SUBARU LEONE I Hatchback 1800 4WD09.1980801781 ccm4EA81
SUBARU LEONE I Hatchback 1800 Turismo 4WD09.1980821781 ccm4EA81
SUBARU LEONE I Stationwagen 130003.1979611299 ccm4EA65
SUBARU LEONE I Stationwagen 1800 4WD (AM)09.1980801781 ccm4EA81
SUBARU LEONE I Stationwagen 1800 Super 4WD (AM, AJ)09.1980821781 ccm4EA81
ZASTAVA Yugo Florida 1.410.1988711372 ccm4160 A1.000
Mensen die dit kochten, kochten ook:
Productbeoordeling

MANN-FILTER Brandstoffilter



Beoordeel nu

MANN-FILTER Brandstoffilter.

infobox

Gratis bezorging

voor bestellingen met een totale waarde van minimaal 120 € aan artikelen.
  • Brandstoffilter (WK 42/1 Diameter tot (mm): 8) levering met POSTNORD
  • Brandstoffilter (Buitendiameter 1 [mm]: 48 WK 42/1) levering met GLS
  • WK 42/1 Brandstoffilter (Buitendiameter [mm]: 45) levering met DHL
:

Beveiligde verbinding

Betaalwijzen
  • WK 42/1 Brandstoffilter koop met PayPal als betaalmethoden
  • Brandstoffilter ( WK 42/1) MANN-FILTER koop met Visa als betaalmethoden
  • Brandstoffilter ( WK 42/1) koop met MasterCard als betaalmethoden
  • CB
  • Hypovereins Bank
  • Mister Cash
Maandag – vrijdag
8.00 – 23.00

Klantenhotline

+31 85 8884 515

Adres

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Duitsland
Op de kaart tonen