Voertuig selecteren
Op kenteken zoeken
Onderdelen cataloog

NK Remschijf Massief, Ø: 233mm

Beoordelingen (0)
Remschijf 201002 (Aantal wielbouten: 4 | Minimale dikte (mm): 7,8) koop goedkope thumb?id=54992&lng=nl&ccf=94077797

131,76

incl. 21% BTW, Verzending
Momenteel niet in voorraad
  • Art. Nr.: 201002
  • Producenten: NK
  • Type:
- +
Dit artikel is niet in voorraad. Selecteer een ander artikel.
Dit artikel is aan uw winkelmand toegevoegd.
NK Remschijf
Remschijf Details
  • Diameter (mm):   233 
  • Remschijftype:   Massief 
  • Aantal wielbouten:   4,00 
  • Remschijfdikte (mm):   9,00 
  • Minimale dikte (mm):   7,80 
  • Hoogte (mm):   77,50 
  • Conditie: Geheel nieuw
OEM-referentienummer(s):
Auto-onderdeel maker OE-NUMMER
ALFA ROMEO 0060703238
ALFA ROMEO 0060750518
ALFA ROMEO 0060750699
ALFA ROMEO 60703238
ALFA ROMEO 60750518
ALFA ROMEO 60750699
ALFA ROMEO 795035
ALFA ROMEO 795036
ALFA ROMEO 795247
Verdere geschikte producten voor het ingevoerde OEM-NUMMER:
FERODO
DDF018
NK
201002
BREMBO
08.2163.08
BREMBO
08.2163.10
BREMBO
08.2163.18
BREMBO
08.2163.20
TRW
DF1754
DT
4.30029
FERODO
DDF018-1
TRUCKTEC AUTOMOTIVE
01.35.007
Mensen die dit kochten, kochten ook:
Productbeoordeling

NK Remschijf Massief, Ø: 233mm



Beoordeel nu

NK Remschijf Massief, Ø: 233mm.

infobox

Gratis bezorging

voor bestellingen met een totale waarde van minimaal 120 € aan artikelen.
  • Remschijf (201002 Remschijfdikte (mm): 9) levering met POSTNORD
  • Remschijf (Remschijftype: Massief 201002) levering met GLS
  • 201002 Remschijf (Gewicht (kg): 4,83) levering met DHL
:

Beveiligde verbinding

Betaalwijzen
  • 201002 Remschijf koop met PayPal als betaalmethoden
  • Remschijf ( 201002) NK koop met Visa als betaalmethoden
  • Remschijf (Diameter (mm): 233 201002) koop met MasterCard als betaalmethoden
  • CB
  • Hypovereins Bank
  • Mister Cash
Maandag – vrijdag
8.00 – 23.00

Klantenhotline

+31 85 8884 515

Adres

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Duitsland
Op de kaart tonen