Voertuig selecteren
Op kenteken zoeken
Onderdelen cataloog

Remschijf Massief, Ø: 233,00mm

Beoordelingen (0)
Remschijf 201002 (Aantal wielbouten: 4 | Minimale dikte (mm): 7,8) koop goedkope thumb?id=54992&lng=nl&ccf=94077774

132,44

incl. 21% BTW, Verzending
Momenteel niet in voorraad
  • Art. Nr.: 201002
  • Producenten: NK
  • Type:
- +
Dit artikel is niet in voorraad. Selecteer een ander artikel.
Dit artikel is aan uw winkelmand toegevoegd.
NK Remschijf
Remschijf Details
  • Diameter (mm):   233,00 
  • Remschijftype:   Massief 
  • Aantal wielbouten:   4,00 
  • Remschijfdikte (mm):   9,00 
  • Minimale dikte (mm):   7,80 
  • Hoogte (mm):   77,50 
  • Conditie: Geheel nieuw
OEM-referentienummer(s):
Auto-onderdeel maker OE-NUMMER
ALFA ROMEO 0060703238
ALFA ROMEO 0060750518
ALFA ROMEO 0060750699
ALFA ROMEO 60703238
ALFA ROMEO 60750518
ALFA ROMEO 60750699
ALFA ROMEO 795035
ALFA ROMEO 795036
ALFA ROMEO 795247
Verdere geschikte producten voor het ingevoerde OEM-NUMMER:
FERODO
DDF018
NK
201002
BREMBO
08.2163.08
BREMBO
08.2163.10
BREMBO
08.2163.18
BREMBO
08.2163.20
TRW
DF1754
DT
4.30029
FERODO
DDF018-1
TRUCKTEC AUTOMOTIVE
01.35.007
ALFASUD
Remschijf geschikt voor de volgende automodellen
Producent/typeBouwjaarPKCilinderinhoudCil.Motorcode
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.2 (901.D0, 901.D1)06.1972631186 ccm4AR 30102
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.2 (901.D5)03.1980601186 ccm4AR 30102 S
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.2 ti11.1973681186 ccm4AR 30104
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.3 (901.F0)01.1978681286 ccm4AR 30180
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.3 SC/ti Super09.1977761351 ccm4AR 30164
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.3 Super (901.F2)01.1979691351 ccm4AR 30160
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.3 ti (901.G0)09.1977751286 ccm4AR 30184
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.3 ti (901.G4)03.1980861351 ccm4AR 30168
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.5 ti03.1980951490 ccm4AR 30128
ALFA ROMEO ALFASUD (901) 1.5 ti Sprint01.19831051490 ccm4AR 30146
ALFA ROMEO ALFASUD Giardinetta (904) 1.301.1978651286 ccm4AR 30180
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.3 (902.A0)09.1976761286 ccm4AR 30184
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.405.1978761351 ccm4AR 30164
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.407.1979851351 ccm4AR 30168
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.501.19801021490 ccm4AR 30146
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.5 (902.A1)05.1978831490 ccm4AR 30124
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.5 (902.A5)07.1979951490 ccm4AR 30128
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.703.19871181712 ccm4AR 30550
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.7 i.e.10.19871051712 ccm4AR 30558
Mensen die dit kochten, kochten ook:
Productbeoordeling

Remschijf Massief, Ø: 233,00mm



Beoordeel nu

Remschijf Massief, Ø: 233,00mm.

infobox

Gratis bezorging

voor bestellingen met een totale waarde van minimaal 120 € aan artikelen.
  • Remschijf (201002 Remschijfdikte (mm): 9) levering met POSTNORD
  • Remschijf (Remschijftype: Massief 201002) levering met GLS
  • 201002 Remschijf (Gewicht (kg): 4,83) levering met DHL
:

Beveiligde verbinding

Betaalwijzen
  • 201002 Remschijf Inbouwplaats: Achteras koop met PayPal als betaalmethoden
  • Remschijf ( 201002) NK koop met Visa als betaalmethoden
  • Remschijf (Diameter (mm): 233 201002) koop met MasterCard als betaalmethoden
  • CB
  • Hypovereins Bank
  • Mister Cash
Maandag – vrijdag
8.00 – 23.00

Klantenhotline

+31 85 8884 515

Adres

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Duitsland
Op de kaart tonen