Voertuig selecteren
Op kenteken zoeken
Onderdelen cataloog

RIDEX Hoofdremcilinder

Beoordelingen (0)
Hoofdremcilinder 258M0002 (Aantal aansluitingen: 4 | Diameter 1 (mm): 20,6) koop goedkope preview

29,33

incl. 21% BTW, Verzending
Momenteel niet in voorraad
  • Art. Nr.: 258M0002
  • Producenten: RIDEX
  • Type:
- +
Dit artikel is niet in voorraad. Selecteer een ander artikel.
Dit artikel is aan uw winkelmand toegevoegd.
RIDEX Hoofdremcilinder
Hoofdremcilinder Details
  • Diameter 1 (mm):   20,6 
  • Aantal aansluitingen:  
  • Schroefdraadmaat 1:   M10x1 
  • Conditie: Geheel nieuw
OEM-referentienummer(s):
Auto-onderdeel maker OE-NUMMER
AUDI 191611019
AUDI 192611019
CITROËN 460185
CITROËN 91510533
CITROËN 91619534
CITROËN 9404601858
CITROËN 95659534
PEUGEOT 460185
PEUGEOT 460194
PEUGEOT 4601A3
PEUGEOT 4601H8
RENAULT 6025004479
RENAULT 7700787630
RENAULT 7700793558
RENAULT 7700804900
RENAULT 7701204605
RENAULT 7701204608
RENAULT 7701204915
RENAULT 7701349871
SEAT 021715003A
SEAT 191611019
SEAT 192611019
SEAT SE021715003A
VW 191611019
VW 192611019
Verdere geschikte producten voor het ingevoerde OEM-NUMMER:
ATE
03.2120-2031.3
ATE
24.2120-1701.3
VALEO
402094
BOSCH
0 204 122 243
BOSCH
0 204 123 180
BOSCH
0 204 123 251
BOSCH
F 026 003 180
BOSCH
F 026 003 243
BREMBO
M 61 020
BREMBO
M 61 065
BREMBO
M 61 110
KRAFT
6035758
DELPHI
LM21084
DELPHI
LM23781
DELPHI
LM23823
DELPHI
LM42031
METZGER
202-039
METZGER
202-059
NK
829908
MAPCO
1729
MEYLE
100 611 0034
TRW
PMF148
VAICO
V10-0516
LPR
1203
LPR
1228
LPR
1803
LPR
1808
TOPRAN
102 838
AUTOFREN SEINSA
D1129
ABE
C9P004ABE
ABE
C9P010ABE
ABE
C9W002ABE
VALEO
350704
BENDIX
131781B
BENDIX
131823B
TRISCAN
8130 28101
TRISCAN
8130 28106
TRISCAN
8130 29103
CIFAM
202-039
CIFAM
202-059
CIFAM
202-125
BREMBO
M 85 073
METELLI
05-0039
ERT
200508
TEXTAR
33022600
A.B.S.
1351
A.B.S.
61313X
METELLI
05-0059
METELLI
05-0125
ERT
200696
FRENKIT
119018
FRENKIT
120016
FERODO
FHM585
FERODO
FHM586
FERODO
FHM625
AUTOFREN SEINSA
D1699
AUTOFREN SEINSA
D1700
MAGNETI MARELLI
360219130027
MAGNETI MARELLI
360219130066
MAGNETI MARELLI
360219130149
STARK
SKMC-0570001
RIDEX
258M0002
JP GROUP
1161100100
JURID
131781J
JURID
133188J
TEXTAR
33087100
CAR
5224
CAR
5742
HELLA
8AM 355 500-031
HELLA
8AM 355 501-621
AX 106205 30940519 CLIO ESPACE EXPRESSMEGANE RAPID Kasten SymbolIBIZA MALAGAMARBELLATERRATOLEDODERBYGOLFJETTAPOLOSCIROCCO
Hoofdremcilinder geschikt voor de volgende automodellen
Producent/typeBouwjaarPKCilinderinhoudCil.Motorcode
CITROËN AX (ZA-_) 1.3 Sport04.1987951294 ccm4M4A
CITROËN AX (ZA-_) 14 GT01.1989801360 ccm4KDZ (TU3M/Z)
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.009.199145954 ccm4TU9
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.009.199150954 ccm4CDZ (TU9M)
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.109.1991601124 ccm4HDZ (TU1M)
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.310.1993981294 ccm4TU2J2
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.408.1991691360 ccm4K5A (TU3)
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.409.1991751361 ccm4KDX (TU3MC)
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.409.1991941361 ccm4KFZ (TU3J2/Z)
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.606.1993881587 ccm4NFZ (TU5JP)
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.601.19941031587 ccm4NFY (TU5J2)
PEUGEOT 205 Bestelwagen 1.108.1987541124 ccm4H1B (TU1)
PEUGEOT 205 Bestelwagen 1.402.1983601360 ccm4150G (XY7)
PEUGEOT 205 Bestelwagen 1.7 Diesel03.1994601769 ccm4161A (XUD7)
PEUGEOT 205 Bestelwagen 1.8 D02.1983601769 ccm4A9A (XUD7)
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.002.198345954 ccm4108C (XV8)
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.102.1983491124 ccm4109N (XW7)
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.102.1983501124 ccm4109F (XW7)
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.302.1984621294 ccm4G1A
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.402.198356 ccm
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.402.1983601360 ccm4150G (XY7)
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.402.1983721360 ccm4150 (XY6B)
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.410.1985791360 ccm4150H (XY8)
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.402.1983801360 ccm4150B (XY8)
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.502.1984861442 ccm4Y2/K
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.603.1987721580 ccm4B1E (XU51C)
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.608.1986751580 ccm4BAZ (XU5CP)
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.608.1986751580 ccm4BAZ (XU5CP)
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.6 GTI12.19841031580 ccm4180A (XU5J)
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.6 GTI02.19831201580 ccm4B6D (XU5JA)
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.7 Diesel08.1983601769 ccm4161A (XUD7)
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.8 Rally07.1984200 ccm
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.8 Rally 4x410.1984200 ccm
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.9 GTI03.19871021905 ccm4DFZ (XU9J1)
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.9 GTI10.19861281905 ccm4D6B (XU9JA)
PEUGEOT 205 I Cabriolet (741B, 20D) 1.108.1987541124 ccm4H1B (TU1)
PEUGEOT 205 I Cabriolet (741B, 20D) 1.1 CJ10.1989601124 ccm4HDZ (TU1M)
PEUGEOT 205 I Cabriolet (741B, 20D) 1.408.1987681361 ccm4K1D (TU3A)
PEUGEOT 205 I Cabriolet (741B, 20D) 1.408.1987841360 ccm4K2B (TU3S)
PEUGEOT 205 I Cabriolet (741B, 20D) 1.4 CJ03.1988601360 ccm4150G (XY7)
PEUGEOT 205 I Cabriolet (741B, 20D) 1.4 CJ03.1989671361 ccm4K1D (TU3A)
PEUGEOT 205 I Cabriolet (741B, 20D) 1.4 CJ05.1991751361 ccm4KDZ (TU3M)
PEUGEOT 205 I Cabriolet (741B, 20D) 1.4 CJ Cat01.1989601361 ccm4KAY (TU3CP)
PEUGEOT 205 I Cabriolet (741B, 20D) 1.4 CT04.1986791360 ccm4150B (XY8)
PEUGEOT 205 I Cabriolet (741B, 20D) 1.608.19871161580 ccm4B6D (XU5JA)
PEUGEOT 205 I Cabriolet (741B, 20D) 1.6 CJ08.1992881580 ccm4BDY (XU5M3Z)
PEUGEOT 205 I Cabriolet (741B, 20D) 1.6 CTI04.19861031580 ccm4180Z (XU5J)
PEUGEOT 205 I Cabriolet (741B, 20D) 1.905.19861051905 ccm4DFZ (XU9J1)
PEUGEOT 205 I Cabriolet (741B, 20D) 1.9 CTi08.19871011905 ccm4DFZ (XU9J1)
PEUGEOT 205 I Cabriolet (741B, 20D) 1.9 CTI10.19871021905 ccm4DFZ (XU9J1)
PEUGEOT 205 I Cabriolet (741B, 20D) 1.9 CTi08.19901251905 ccm4DKZ (XU9JAZ)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.008.198744954 ccm4CDY (TU9M)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.010.198745954 ccm4TU9
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.008.199250954 ccm4CDZ (TU9M)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.110.1987491124 ccm4109N (XW7)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.110.1987541124 ccm4H1B (TU1)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.107.1989601124 ccm4HDZ (TU1M)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.1 XA07.1987541118 ccm4E1
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.201.1987641204 ccm4F1
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.308.1990641294 ccm4G1A
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.3 Rallye10.19871011294 ccm4TU24
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.410.1987601360 ccm4150G (XY7)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.410.1987671361 ccm4K1D (TU3A)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.408.1990681361 ccm4K1D (TU3A)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.401.1987721360 ccm4150 (XY6B)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.407.1988751361 ccm4KDZ (TU3M)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.408.1990751361 ccm4TU32
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.407.1988791360 ccm4150B (XY8)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.406.1987841360 ccm4K2B (TU3S)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.406.1987861442 ccm4Y2/K
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.4 Cat08.1987601361 ccm4KAY (TU3CP)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.610.1987721580 ccm4B1E (XU51C)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.610.1987751580 ccm4BAZ (XU5CP)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.608.1990901580 ccm4171 (XU5S)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.6 Aut.10.1987791580 ccm4B1E (XU51C)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.6 Aut.05.1990881580 ccm4BDY (XU5M2Z)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.6 GTI10.19871031580 ccm4180Z (XU5J)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.6 GTI10.19871161580 ccm4B6D (XU5JA)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.6 GTX01.198794 ccm
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.7 Diesel07.1987601769 ccm4161A (XUD7)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.8 TD01.1990781769 ccm4A8B (XUD7TE)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.8 XDT08.1990791769 ccm4XUD7T
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.908.19921051905 ccm4DFZ (XU9J1)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.908.19901211905 ccm4DKZ (XU9JAZ)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.908.19901311905 ccm4D6B (XU9JA)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.9 Diesel10.1987641905 ccm4DJZ (XUD9A)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.9 Diesel08.1987691905 ccm4XUD9
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.9 GTI10.19871021905 ccm4D2A (XU92C)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.9 GTI10.19871201905 ccm4DKZ (XU9JAZ)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.9 GTI10.19871281905 ccm4D6B (XU9JA)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.9 GTI Cat10.19871021905 ccm4DFZ (XU9J1)
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.110.1985541118 ccm4E1
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.310.1985641294 ccm4G1A
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.3 XL09.198671 ccm
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.410.198565 ccm
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.403.1989671361 ccm4K1D (TU3A)
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.403.1989751361 ccm4KDZ (TU3M)
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.410.1985831442 ccm4Y2/K
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.403.1989841360 ccm4K2B (TU3S)
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.506.1987861442 ccm4Y2/K
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.608.1987721580 ccm4B1E (XU51C)
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.610.1985751580 ccm4B1A (XU51C)
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.610.1985801580 ccm4B1D (XU51C)
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.601.198694 ccm
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.611.19851031580 ccm4180Z (XU5J)
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.607.1986113 ccm
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.903.1986981905 ccm4DFZ (XU9J1)
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.910.19851021905 ccm4D2B (XU9S)
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.907.19881091905 ccm4DDZ (XU9M)
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.9 D06.1986641905 ccm4162 (XUD9)
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.9 GTI07.19881201905 ccm4DKZ (XU9JAZ)
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.9 GTI10.19861281905 ccm4D6B (XU9JA)
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.9 GTI10.19851311905 ccm4D6B (XU9JA)
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.109.1989541124 ccm4H1B (TU1)
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.108.1990601124 ccm4HDZ (TU1M)
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.407.1990671361 ccm4K1D (TU3A)
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.407.1989751361 ccm4KDZ (TU3M)
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.607.1989881580 ccm4BDY (XU5M2Z)
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.607.1989921580 ccm4B2A (XU52C/K)
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.607.1989941580 ccm4B2A (XU52C/K)
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.6 GTi09.1989116 ccm
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.8 D10.1991581769 ccm4161 (XUD7)
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.8 Diesel07.1989601769 ccm4161A (XUD7)
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.8 TD08.1989781769 ccm4A8B (XUD7TE)
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.908.1989981905 ccm4DFZ (XU9J1)
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.910.19901091905 ccm4DDZ (XU9M)
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.9 D09.198968 ccm
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.9 Diesel07.1989641905 ccm4DJZ (XUD9A)
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.9 GTI07.19891201905 ccm4DKZ (XU9JAZ)
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.9 GTI09.19891311905 ccm4D6B (XU9JA)
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.9 GTI 16V10.19901471905 ccm4DFW (XU9J4Z)
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.9 GTI 16V08.19891581905 ccm4D6C (XU9J4)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.401.1987641360 ccm4K5A (TU3)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.406.198768 ccm
PEUGEOT 405 I (15B) 1.607.1987721580 ccm4B1E (XU51C)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.607.1987751580 ccm4BAZ (XU5CP)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.607.1987881580 ccm4BDY (XU5M2Z)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.610.1989901580 ccm4BDZ (XU5M)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.601.1987941580 ccm4B2A (XU52C/K)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.8 Turbo Diesel03.1988901769 ccm4AJZ (XUD7TEY)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.907.1987951905 ccm4D2C (XU92C)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.906.198798 ccm
PEUGEOT 405 I (15B) 1.907.19881091905 ccm4DDZ (XU9M)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.907.19881201905 ccm4DKZ (XU9JAZ)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.901.19891221905 ccm4D6A (XU9J2)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.907.19871261905 ccm4D6A (XU9J2)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.9 Diesel07.1988641905 ccm4DJZ (XUD9A)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.9 Diesel03.1988691905 ccm4D9B (XUD9A)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.9 Injection07.19871051905 ccm4DFZ (XU9J1)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.9 Sport MI-1604.19881471905 ccm4DFW (XU9J4Z)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.9 Sport MI-1607.19871581905 ccm4D6C (XU9J4)
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.405.1988641360 ccm4K5A (TU3)
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.610.1988721580 ccm4B1E (XU51C)
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.610.1988751580 ccm4BAZ (XU5CP)
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.610.1988881580 ccm4BDY (XU5M2Z)
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.610.1988901580 ccm4BDZ (XU5M)
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.605.1988921580 ccm4B2A (XU52C/K)
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.610.1988941580 ccm4BDZ (XU5M)
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.8 D04.199060 ccm
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.8 GLD04.199060 ccm
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.8 TD10.1988901769 ccm4AJZ (XUD7TEY)
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.910.1988951905 ccm4D2C (XU92C)
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.905.1988981905 ccm4DFZ (XU9J1)
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.910.19881091905 ccm4DDZ (XU9M)
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.910.19881201905 ccm4DKZ (XU9JAZ)
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.9 D10.1988641905 ccm4DJZ (XUD9A)
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.9 D10.1988691905 ccm4DJY (XUD9A)
PEUGEOT 405 II (4B) 1.408.1992751361 ccm4KDX (TU3MC)
PEUGEOT 405 II (4B) 1.408.1992791361 ccm4KDX (TU3MC)
PEUGEOT 405 II (4B) 1.608.1992881580 ccm4BFZ (XU5JP)
PEUGEOT 405 II (4B) 1.608.1992901580 ccm4BFZ (XU5JP)
PEUGEOT 405 II (4B) 1.608.1992921580 ccm4BFZ (XU5JP)
PEUGEOT 405 II (4B) 1.808.19921011762 ccm4LFZ (XU7JP)
PEUGEOT 405 II (4B) 1.808.19961031762 ccm4LFZ (XU7JP)
PEUGEOT 405 II (4B) 1.9 D08.1992641905 ccm4DJZ (XUD9)
PEUGEOT 405 II Break (4E) 1.408.1992751361 ccm4KDX (TU3MC)
PEUGEOT 405 II Break (4E) 1.407.199379 ccm
PEUGEOT 405 II Break (4E) 1.608.1992881580 ccm4BFZ (XU5JP)
PEUGEOT 405 II Break (4E) 1.608.1992921580 ccm4BFZ (XU5JP)
PEUGEOT 405 II Break (4E) 1.808.19921011762 ccm4LFZ (XU7JP)
PEUGEOT 405 II Break (4E) 1.9 D08.1992641905 ccm4DJZ (XUD9)
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.409.1990751390 ccm4E7J 700
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.4 Cat (B/C532)01.1989581397 ccm4C3J 710
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.805.1992911794 ccm4F3P 765
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.8 16V06.19891371764 ccm4F7P 700
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.8 16V (B/C53D)06.19891351764 ccm4F7P 704
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.9 DT09.1990921870 ccm4F8Q 610
RENAULT 19 I Cabriolet (D53_) 1.707.1991751721 ccm4F2N 724
RENAULT 19 I Cabriolet (D53_) 1.707.1991901721 ccm4F3N 743
RENAULT 19 I Cabriolet (D53_) 1.707.1991951721 ccm4F3N 743
RENAULT 19 I Cabriolet (D53_) 1.8 16V (D53D)07.19911371764 ccm4F7P 704
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.409.1990751390 ccm4E7J 700
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.4 (L532, L53P)07.1988581397 ccm4C3J 710
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.709.1990941721 ccm4F2N 721
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.7 (L533)09.1988921721 ccm4F2N 720
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.204.1992541237 ccm4C1G 730
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.205.1992601171 ccm4E7F 730
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.405.1993781390 ccm4E6J 700
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.401.1992801390 ccm4E6J 700
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.4 (B/C532)04.1992581397 ccm4C3J 710
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.4 (B/C535)01.1992751390 ccm4E7J 742
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.705.19921071721 ccm4F3N 746
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.7 (B/C53B)04.1992731721 ccm4F3N 741
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.7 (B/C53C)04.1992901721 ccm4F3N 743
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 (5/353A)04.1992901794 ccm4F3P 760
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 (5/353F, B/C538)05.19941071783 ccm4F3P 682
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 (B/C538)04.19921101794 ccm4F3P 700
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 (B/C53Y)04.1992881794 ccm4F3P 760
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 16V (B/C53D)04.19921351764 ccm4F7P 704
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.9 D (B/C53J)04.1992641870 ccm4F8Q 742
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.9 dT (B/C53T)04.1992901870 ccm4F8Q 744
RENAULT 19 II Bestelwagen (S53_) 1.203.1992541237 ccm4C1G 730
RENAULT 19 II Bestelwagen (S53_) 1.403.1992801390 ccm4E6J 700
RENAULT 19 II Bestelwagen (S53_) 1.9 D03.1992651870 ccm4F8Q 742
RENAULT 19 II Bestelwagen (S53_) 1.9 dT03.1992921870 ccm4F8Q 740
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 (853A)09.1993901794 ccm4F3P 760
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 (D53V, 853F, D53C)07.19941071783 ccm4F3P 682
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 (D53Y)04.1992881794 ccm4F3P 705
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 16V05.19921371764 ccm4F7P 704
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 16V (D53D)04.19921351764 ccm4F7P 704
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.205.1992601171 ccm4E7F 730
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.405.1992601397 ccm4C3J 710
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.410.1994781390 ccm4E6J 700
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.410.1994801390 ccm4E7J 706
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.4 (532)04.1992581397 ccm4C3J 710
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.4 (L535)11.1993751390 ccm4E7J 742
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.705.1992751721 ccm4F3N 741
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.7 (L533)01.1993921721 ccm4F2N 720
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.7 (L53B)04.1992731721 ccm4F3N 741
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.7 (L53C)04.1992901721 ccm4F3N 743
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.805.1992911794 ccm4F3P 765
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.805.19921071794 ccm4F3P 700
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 (453A/F)04.1992901794 ccm4F3P 760
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 (L538)04.19921101794 ccm4F3P 700
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 (L53V, L538)05.19941071783 ccm4F3P 682
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 (L53Y)04.1992881794 ccm4F3P 705
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 16V (L53D)04.19921351764 ccm4F7P 704
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.9 D05.1992921870 ccm4F8Q 740
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.9 D (L53J)04.1992641870 ccm4F8Q 742
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.9 dT (L53T)04.1992901870 ccm4F8Q 744
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.101.1991461108 ccm4C1E 700
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.104.1992491108 ccm4C1E 700
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (B/C/S572)05.1990601171 ccm4E5F 710
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (B/C/S577)01.1996541239 ccm4C3G 720
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (B/C/S57A, B/C57S, 5/357F, 5/357J, 5/357L, 5/357R)05.1990581171 ccm4E7F 750
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.2 (B/C57R)01.1991541171 ccm4E7F 706
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.405.1990781390 ccm4E6J 760
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.4 (B/C57T, B/C57Y)01.1991791390 ccm4E7J 601
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.4 (B57J, C57J)01.1991751390 ccm4E7J 756
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 16V (C57D)01.19911351764 ccm4F7P 722
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 Rsi (B/C57H)08.19951071783 ccm4F3P 758
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.9 D01.1997541870 ccm4F8Q 678
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) Electric05.1996300 ccm12DB 701
RENAULT CLIO I Bestelwagen (S57_) 1.101.1991461108 ccm4C1E 700
RENAULT CLIO I Bestelwagen (S57_) 1.201.1991541171 ccm4E7F 706
RENAULT CLIO I Bestelwagen (S57_) 1.206.1994541239 ccm4C3G 720
RENAULT CLIO I Bestelwagen (S57_) 1.201.1991601171 ccm4E7F 750
RENAULT CLIO I Bestelwagen (S57_) 1.9 D01.1991651870 ccm4F8Q 732
RENAULT CLIO I Bestelwagen (S57_) 1.9 RND04.1996541870 ccm4F8Q 678
RENAULT ESPACE I (J11_) 2.0 (J/S112)01.19881011995 ccm4J6R 734
RENAULT ESPACE I (J11_) 2.0 (J/S112)07.19841091995 ccm4J6R 236
RENAULT ESPACE I (J11_) 2.0 i (J116)01.19891181995 ccm4J7R 760
RENAULT ESPACE I (J11_) 2.0 i Quadra (J116)03.19881181995 ccm4J7R 760
RENAULT ESPACE I (J11_) 2.1 TD (J/S115)10.1984882068 ccm4J8S 776
RENAULT ESPACE I (J11_) 2.2 (J117)07.19861082165 ccm4J7T 770
RENAULT ESPACE I (J11_) 2.2 Quadra06.19871102165 ccm4J7T 770
RENAULT ESPACE I (J11_) 2.2 Quadra (J117)01.19881082165 ccm4J7T 770
RENAULT EXPRESS Bestelwagen/Bus 1.9 D07.199564 ccm
RENAULT EXPRESS Pick-up 1.207.1995541239 ccm4C3G 710
RENAULT EXPRESS Pick-up 1.9 D07.1995541870 ccm4F8Q 640
RENAULT EXPRESS Pick-up 1.9 D07.1995641870 ccm4F8Q 724
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.4 e (BA0E, BA0V)01.1996751390 ccm4E7J 626
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.4 Eco (BA0T)01.1996711390 ccm4E7J 624
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.6 e (BA0F, BA0S)01.1996901598 ccm4K7M 790
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.6 i (BA0L)01.1996751598 ccm4K7M 720
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.6 LPG08.1995901598 ccm4K7M 702
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 D04.1996941870 ccm4F8Q 784
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 D Eco (B/SA0U, BA0A)01.1996641870 ccm4F8Q 624
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 dT (B/SA0K, B/SA0Y)01.1996901870 ccm4F8Q 784
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 DTi02.2000821870 ccm4F9Q 730
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 dTi (BA08, BA0N)03.1997981870 ccm4F9Q 734
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 TDI09.1996941870 ccm4F8Q 784
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 2.005.19981151998 ccm4F3R 796
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 2.0 i03.19991091998 ccm4F3R 751
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 2.0 i (BA0G)01.19961141998 ccm4F3R 751
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 1.6 e (EA0F)10.1996901598 ccm4K7M 703
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 2.0 (EA0G)04.19971141998 ccm4F3R 798
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 2.0 i (EA0G)03.19991091998 ccm4F3R 796
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.4 (LA0E, LA0V)09.1996751390 ccm4E7J 626
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.6 e (LA0F, LA0S)09.1996901598 ccm4K7M 790
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.6 i (LA0L)09.1996751598 ccm4K7M 720
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 D (LA0A, LA0U)09.1996641870 ccm4F8Q 624
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 dT (LA0K, LA0Y)09.1996901870 ccm4F8Q 784
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 dTi (LA08, LA0N)03.1997981870 ccm4F9Q 734
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 dTi (LA1U)02.2001801870 ccm4F9Q 744
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 TDI09.1996941870 ccm4F8Q 784
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 2.005.19981151998 ccm4F3R 796
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 2.0 i (LA07, LA0G)09.19961141998 ccm4F3R 796
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 2.0 i (LA0G)03.19991091998 ccm4F3R 796
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) 2.0 RT10.1996152 ccm
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 1.6 e (DA0F)03.1996901598 ccm4K7M 703
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 1.9 dTi (DA0N)03.1997981870 ccm4F9Q 734
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 i03.19991091998 ccm4F3R 796
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 i (DA0G)03.19961141998 ccm4F3R 751
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.4 i (JA0E)01.1997751390 ccm4E7J 764
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.6 i (JA0L)01.1997751598 ccm4K7M 720
RENAULT RAPID Bestelwagen (F40_, G40_) 1.209.1991541237 ccm4C1G 726
RENAULT RAPID Bestelwagen (F40_, G40_) 1.205.1995651171 ccm4E7F 708
RENAULT RAPID Bestelwagen (F40_, G40_) 1.2 (F406, G40A)09.1991551239 ccm4C3G 710
RENAULT RAPID Bestelwagen (F40_, G40_) 1.409.1991581390 ccm4E7J 720
RENAULT RAPID Bestelwagen (F40_, G40_) 1.409.1991731390 ccm4E7J 724
RENAULT RAPID Bestelwagen (F40_, G40_) 1.405.1995801390 ccm4E7J 773
RENAULT RAPID Bestelwagen (F40_, G40_) 1.4 (F40D)01.1994791390 ccm4E7J 728
RENAULT RAPID Bestelwagen (F40_, G40_) 1.4 (F40U, F40V)09.1991751390 ccm4E7J 773
RENAULT RAPID Bestelwagen (F40_, G40_) 1.4 Cat (F407)08.1988581397 ccm4C3J 762
RENAULT RAPID Bestelwagen (F40_, G40_) 1.4 RN09.1991601390 ccm4E6J 734
RENAULT RAPID Bestelwagen (F40_, G40_) 1.6 D09.1993541596 ccm4F8M 736
RENAULT RAPID Bestelwagen (F40_, G40_) 1.6 D (F404)03.1986551596 ccm4F8M 760
RENAULT RAPID Bestelwagen (F40_, G40_) 1.9 D (F40P, F40N, F40E)09.1991641870 ccm4F8Q 724
RENAULT RAPID Bestelwagen (F40_, G40_) 1.9 D (F40R)09.1994541870 ccm4F8Q 640
RENAULT RAPID Bestelwagen (F40_, G40_) Electric01.1994290 ccm12BD 700
RENAULT Thalia I (LB_) 1.2 16V04.2002751149 ccm4D4F 712
RENAULT Thalia I (LB_) 1.408.2000751390 ccm4K7J 700
RENAULT Thalia I (LB_) 1.4 16V08.2000981390 ccm4K4J 712
RENAULT Thalia I (LB_) 1.5 dCi06.2005641461 ccm4K9K 740
RENAULT Thalia I (LB_) 1.5 dCi04.2002651461 ccm4K9K 700
RENAULT Thalia I (LB_) 1.5 dCi02.2003681461 ccm4K9K 700
RENAULT Thalia I (LB_) 1.5 dCi04.2004791461 ccm4K9K 706
RENAULT Thalia I (LB_) 1.5 dCi06.2001821461 ccm4K9K 706
RENAULT Thalia I (LB_) 1.603.1998901598 ccm4K7M 746
RENAULT Thalia I (LB_) 1.6 16V04.20021071598 ccm4K4M 740
RENAULT THALIA II (LU1/2_) 1.2 16V (LU2V)09.2008751149 ccm4D4F 728
RENAULT THALIA II (LU1/2_) 1.2 LPG01.2010751149 ccm4D4F 728
RENAULT THALIA II (LU1/2_) 1.409.2008751390 ccm4K7J 700
RENAULT THALIA II (LU1/2_) 1.5 dCi09.2008641461 ccm4K9K 740
RENAULT THALIA II (LU1/2_) 1.5 dCi01.2009651461 ccm4K9K 700
RENAULT THALIA II (LU1/2_) 1.5 dCi09.2008851461 ccm4K9K 718
SEAT IBIZA I (021A) 0.908.199040903 ccm409 NCA
SEAT IBIZA I (021A) 0.908.198644903 ccm4146 A 000
SEAT IBIZA I (021A) 1.211.1984601193 ccm4021 A 1000
SEAT IBIZA I (021A) 1.211.1984641193 ccm4021 A 1000
SEAT IBIZA I (021A) 1.2 i01.1989711193 ccm4021 C.1000
SEAT IBIZA I (021A) 1.511.1984851461 ccm4021 A 2000
SEAT IBIZA I (021A) 1.5 i10.1986891461 ccm4021 D.2000
SEAT IBIZA I (021A) 1.5 i10.19861001461 ccm4021 B.2000
SEAT IBIZA I (021A) 1.5 i Cat10.1986901461 ccm4021 C.2000
SEAT IBIZA I (021A) 1.701.1991981675 ccm4021 A.3000
SEAT IBIZA I (021A) 1.7 D06.1984541714 ccm4022 A.5000
SEAT IBIZA I (021A) 1.7 D08.1990571714 ccm4022 A.5000
SEAT MALAGA (023A) 1.205.1985601193 ccm4021 A 1000
SEAT MALAGA (023A) 1.211.1984641193 ccm4021 A 1000
SEAT MALAGA (023A) 1.2 i12.1989711193 ccm4021 C.1000
SEAT MALAGA (023A) 1.505.1985851461 ccm4021 A 2000
SEAT MALAGA (023A) 1.5 i01.19871001461 ccm4021 B.2000
SEAT MALAGA (023A) 1.5 i Cat10.1986901461 ccm4021 D.2000
SEAT MALAGA (023A) 1.7 D05.1985541714 ccm4022 A.5000
SEAT MALAGA (023A) 1.7 D05.1990571714 ccm4022 A.5000
SEAT MARBELLA (28) 0.808.198634843 ccm408 NCA
SEAT MARBELLA (28) 0.901.198740903 ccm4100 GL 7000
SEAT MARBELLA (28) 0.907.199744899 ccm408 NCB
SEAT MARBELLA (28) 0.9 Cat01.199040903 ccm4100 GL 7000
SEAT MARBELLA (28) 0.9 Cat11.199641899 ccm408 NCB
SEAT MARBELLA Bestelwagen (028A) 0.801.198734843 ccm408 NCA
SEAT MARBELLA Bestelwagen (028A) 0.901.198740903 ccm409 NCA
SEAT MARBELLA Bestelwagen (028A) 0.9 Cat01.198740903 ccm409 NCB
SEAT TERRA Bestelwagen (024A) 0.901.198740903 ccm409 NCA
SEAT TERRA Bestelwagen (024A) 0.9 Cat01.199040903 ccm409 NCB
SEAT TERRA Bestelwagen (024A) 1.3 D03.1990451272 ccm4MN
SEAT TERRA Bestelwagen (024A) 1.4 D10.1990481398 ccm41 W
SEAT Terra Station wagon (24) 0.902.198740903 ccm409 NCA
SEAT Terra Station wagon (24) 0.9 Cat02.199240903 ccm409 NCB
SEAT Terra Station wagon (24) 1.3 D03.1990451272 ccm4MN
SEAT Terra Station wagon (24) 1.4 D10.1990481398 ccm41 W
SEAT TOLEDO I (1L) 1.6 i05.1991711595 ccm41F
SEAT TOLEDO I (1L) 1.6 i05.1991731595 ccm41F
VW Derby (86C, 80) 1.010.1981401043 ccm4GL
VW Derby (86C, 80) 1.308.1983551272 ccm4HK
VW Derby (86C, 80) 1.309.1982751272 ccm4GK
VW GOLF I (17) 1.308.1982581272 ccm4GS
VW GOLF I (17) 1.6 TD08.198375 ccm
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.308.1983541272 ccm4HK
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.608.1983751595 ccm4HN
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.808.1983901781 ccm4EX
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.808.1983951781 ccm4JH
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.808.1989981781 ccm42H
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.808.19831111781 ccm4DX
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.808.19821121781 ccm4DX
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.011.1983451043 ccm4GN
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.008.1985501043 ccm4HZ
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.308.1985501272 ccm4NU
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.308.1983551272 ccm4HK
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.308.1983581272 ccm4GT
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.3 Cat06.1986551272 ccm4NZ
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.608.1986691595 ccm4PN
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.610.1986701595 ccm4PN
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.602.1986721595 ccm4RF
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.608.1983751595 ccm4ABN
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.6 D08.1983501588 ccm4ME
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.6 D08.1983541588 ccm4JP
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.6 TD08.1989601589 ccm41V
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.6 TD08.1983701588 ccm4JR
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.6 TD08.198375 ccm
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.6 TD04.1989801588 ccm4SB
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.808.1986841781 ccm4RH
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.808.1984901781 ccm4GU
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI01.19851051781 ccm4HT
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI08.19851071781 ccm4RD
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI08.19831121781 ccm4DX
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI 16V02.19861291781 ccm4PL
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI 16V08.19861361781 ccm4KR
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI 16V02.19861391781 ccm4KR
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI Cat01.19871071781 ccm4PF
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI G6004.19901601781 ccm4PG
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI G60 Syncro08.19881601781 ccm4PG
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 i Cat08.1987901781 ccm4GX
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 i Cat Syncro08.1987901781 ccm4RP
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 Syncro02.1986901781 ccm4GU
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 Syncro08.1988981781 ccm41P
VW GOLF II (19E, 1G1) 2.008.198578 ccm
VW GOLF II Van (19E, 1G1) 1.6 D08.1983541588 ccm4JP
VW GOLF II Van (19E, 1G1) 1.8 i08.1987901781 ccm4RP
VW GOLF III (1H1) 1.308.1991541272 ccm42G
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.301.1984551272 ccm4HK
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.301.1984581272 ccm4GT
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.3 Cat06.1987551272 ccm4NZ
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.610.1986701595 ccm4PN
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.603.1986721595 ccm4RF
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.601.1984751595 ccm4ABN
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.6 D01.1984541588 ccm4JP
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.6 TD01.1990601589 ccm41V
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.6 TD01.1984701588 ccm4JR
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.6 TD04.1989801588 ccm4SB
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.808.1986841781 ccm4RH
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.808.1984901781 ccm4GU
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.808.198495 ccm
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.801.19851051781 ccm4HT
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.808.19851071781 ccm4RD
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.801.19841121781 ccm4PB
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.8 16V08.19861291781 ccm4PL
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.8 16V06.19871401781 ccm4KR
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.8 Cat08.1987901781 ccm4GX
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.8 Cat01.19871071781 ccm4PF
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.8 Syncro08.1987901781 ccm4GU
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.8 Syncro08.1988981781 ccm41P
VW Jetta Mk1 (16) 1.308.1982581272 ccm4GS
VW POLO Bestelwagen (86CF) 1.008.1992451043 ccm4AAU
VW POLO Bestelwagen (86CF) 1.308.1992541272 ccm4AAV
VW POLO Bestelwagen (86CF) 1.4 D08.1992481398 ccm41W
VW Polo Classic (86C, 80) 1.001.1985401043 ccm4GL
VW Polo Classic (86C, 80) 1.001.1985451043 ccm4AAU
VW Polo Classic (86C, 80) 1.301.1985551272 ccm4HK
VW Polo Classic (86C, 80) 1.3 Cat07.1987551272 ccm4NZ
VW Polo Classic (86C, 80) 1.3 D08.1986451272 ccm4MN
VW Polo Classic (86C, 80) 1.4 D10.1990481398 ccm41W
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.005.1982401043 ccm4GL
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.008.1985451043 ccm4HZ
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.0 Cat08.1989451043 ccm4ACM
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.308.1983551272 ccm4HK
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.309.1982751272 ccm4GK
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.303.1991781272 ccm43F
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.3 Cat07.1987551272 ccm4NZ
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.3 Cat10.1989751272 ccm43F
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.3 D08.1986451272 ccm4MN
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.3 G4008.19901131272 ccm4PY
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.3 G4001.19871151272 ccm4PY
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.4 D08.1990481398 ccm41W
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.010.1981401043 ccm4GL
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.008.1985451043 ccm4HZ
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.0 Cat08.1989451043 ccm4ACM
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.308.1983501272 ccm4HW
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.308.1983551272 ccm4HK
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.308.1982581272 ccm4HJ
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.309.1982751272 ccm4GK
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.310.1990761272 ccm43F
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.3 Cat07.1987551272 ccm4NZ
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.3 Cat10.1989751272 ccm43F
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.3 D08.1986451272 ccm4MN
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.4 D10.1990481398 ccm41W
VW SCIROCCO (53B) 1.308.1983551272 ccm4HK
VW SCIROCCO (53B) 1.608.1983701595 ccm4EWA
VW SCIROCCO (53B) 1.601.1983751595 ccm4EW
VW SCIROCCO (53B) 1.808.1983901781 ccm4EX
VW SCIROCCO (53B) 1.811.1985951781 ccm4JH
VW SCIROCCO (53B) 1.808.19821121781 ccm4DX
VW SCIROCCO (53B) 1.8 16V03.19861291781 ccm4PL
VW SCIROCCO (53B) 1.8 16V10.19851391781 ccm4KR
Mensen die dit kochten, kochten ook:
Productbeoordeling

RIDEX Hoofdremcilinder



Beoordeel nu

RIDEX Hoofdremcilinder.

infobox

Gratis bezorging

voor bestellingen met een totale waarde van minimaal 120 € aan artikelen.
  • Hoofdremcilinder (258M0002 Schroefdraadmaat 1: M10x1) levering met POSTNORD
  • Hoofdremcilinder (Chassisnummer vanaf: 53E022075 258M0002) levering met GLS
  • 258M0002 Hoofdremcilinder (Chassisnummer tot: KB075000) levering met DHL
:

Beveiligde verbinding

Betaalwijzen
  • 258M0002 Hoofdremcilinder Aantal portieren: 2 koop met PayPal als betaalmethoden
  • Hoofdremcilinder (Voertuigtype: B53D 258M0002) RIDEX koop met Visa als betaalmethoden
  • Hoofdremcilinder (Organisatienummer tot: 04073 258M0002) koop met MasterCard als betaalmethoden
  • CB
  • Hypovereins Bank
  • Mister Cash
Maandag – vrijdag
8.00 – 23.00

Klantenhotline

+31 85 8884 515

Adres

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Duitsland
Op de kaart tonen