Voertuig selecteren
Op kenteken zoeken
Onderdelen cataloog

MANN-FILTER Oliefilter Met pakkingen

Beoordelingen (0)
Oliefilter HU 716/2 x (Hoogte (mm): 99 | Buitendiameter 1 [mm]: 72) koop goedkope thumb?id=963145&lng=nl&ccf=94077797

11,26

incl. 21% BTW, Verzending
In voorraad
Levering binnen 2-3 werkdagen
  • Art. Nr.: HU 716/2 x
  • Producenten: MANN-FILTER
  • Type:
- +
Dit artikel is aan uw winkelmand toegevoegd.
MANN-FILTER Oliefilter
Oliefilter Details
  • Hoogte (mm):   99 
  • Binnendiameter [mm]:   26 
  • Binnendiameter 2 [mm]:   19,6 
  • Diameter (mm):   66, 72 
  • Aanvullend artikel/aanvullende informatie:   Met pakkingen 
  • Conditie: Geheel nieuw
OEM-referentienummer(s):
Auto-onderdeel maker OE-NUMMER
BMW 11427805978
CITROËN 1109AY
CITROËN 1109T3
CITROËN 1109Y2
CITROËN 1109Z6
CITROËN 9641837780
CITROËN E149103
CITROËN E149233
FIAT 9467565780
FORD 1147685
FORD 1254385
FORD 1359941
GENERAL MOTORS 3646431
MAZDA Y10114302
MAZDA Y40114302
MAZDA Y401143029A
MAZDA Y40114302A
MAZDA Y60114302
MITSUBISHI MN982521
OPEL 3646431
PEUGEOT 1109AY
PEUGEOT 1109S5
PEUGEOT 1109Y1
PEUGEOT 1109Z5
PEUGEOT 536996
PEUGEOT 9656432180
PEUGEOT E149103
PEUGEOT E149233
SUZUKI 1651073J00
SUZUKI 1651073J00000
SUZUKI 1651073J01
SUZUKI 1651073J01000
SUZUKI 1651073J02
SUZUKI 1651073J02000
TOYOTA SU00100586
TOYOTA SU00100741
TOYOTA SU00100804
TOYOTA SU00100871
VOLVO 30735878
Verdere geschikte producten voor het ingevoerde OEM-NUMMER:
MANN-FILTER
HU 716/2 x
BOSCH
1 457 429 238
MAHLE ORIGINAL
OX 171/2D
MAHLE ORIGINAL
OX 339/2D
UFI
25.037.00
KNECHT
OX 171/2D
KNECHT
OX 339/2D
MAHLE ORIGINAL
OX 171/2D1
SOFIMA
S 5037 PE
KNECHT
OX 171/2D1
MEYLE
40-14 322 0002
MEYLE
714 322 0007
DENCKERMANN
A210142
CHAMPION
COF100699E
BOSCH
F 026 407 082
COOPERSFIAAM FILTERS
FA6584ECO
COOPERSFIAAM FILTERS
FA6794ECO
MANN-FILTER
HU 7033 z
UFI
25.187.00
SOFIMA
S 5187 PE
Mensen die dit kochten, kochten ook:
Productbeoordeling

MANN-FILTER Oliefilter Met pakkingen



Beoordeel nu

MANN-FILTER Oliefilter Met pakkingen.

infobox

Gratis bezorging

voor bestellingen met een totale waarde van minimaal 120 € aan artikelen.
  • Oliefilter (HU 716/2 x Binnendiameter1 [mm]: 19,6) levering met POSTNORD
  • Oliefilter (Binnendiameter [mm]: 26 HU 716/2 x) levering met GLS
  • HU 716/2 x Oliefilter (Buitendiameter [mm]: 66) levering met DHL
:

Beveiligde verbinding

Betaalwijzen
  • HU 716/2 x Oliefilter koop met PayPal als betaalmethoden
  • Oliefilter ( HU 716/2 x) MANN-FILTER koop met Visa als betaalmethoden
  • Oliefilter (Emissienorm: Euro 5 HU 716/2 x) koop met MasterCard als betaalmethoden
  • CB
  • Hypovereins Bank
  • Mister Cash
Maandag – vrijdag
8.00 – 23.00

Klantenhotline

+31 85 8884 515

Adres

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Duitsland
Op de kaart tonen