Voertuig selecteren
Op kenteken zoeken
Onderdelen cataloog

STARK Brandstoffilter

Beoordelingen (0)
Brandstoffilter SKFF-0870013 (Ingang ø [mm]: 6,0 | Uitgang ø [mm]: 6,0) koop goedkope thumb?id=7988740&lng=nl&ccf=94077795

3,98

incl. 21% BTW, Verzending
In voorraad
Levering binnen 2-3 werkdagen
  • Art. Nr.: SKFF-0870013
  • Producenten: STARK
  • Type:
- +
Dit artikel is aan uw winkelmand toegevoegd.
STARK Brandstoffilter
Brandstoffilter Details
  • Filter type:   Pijpfilter 
  • Hoogte (mm):   108 
  • Diameter (mm):   36 
  • Ingang ø [mm]:   6,0 
  • Uitgang ø [mm]:   6,0 
  • Conditie: Geheel nieuw
OEM-referentienummer(s):
Auto-onderdeel maker OE-NUMMER
AC 1555410
AC FS1
AC FS15
AC FS5
ALFA ROMEO 4352637
AMERICANMOTORS(FORD) 3198615
AMERICANMOTORS(FORD) 3212882
AMERICANMOTORS(FORD) 7700724743
ASTON MARTIN 24165
ASTON MARTIN 5224165
BLMC 603183
BMW 1277497
BMW 13321277481
BMW 13321277497
BMW 13321278272
BMW 13321461265
BOMAG 05727894
BOMAG 05821214
BOMAG 05821218
CASE IH D53499
CHRYSLER 01879579
CHRYSLER 01945199
CHRYSLER 01947586
CHRYSLER 02020064
CHRYSLER 02084258
CHRYSLER 02084467
CHRYSLER 02120064
CHRYSLER 02121779
CHRYSLER 02465703
CHRYSLER 02525254
CHRYSLER 02846061
CHRYSLER 2084528
CHRYSLER 2525254
CHRYSLER 2846061
CHRYSLER J3198615
CHRYSLER J3212882
CHRYSLER J3968615
CHRYSLER J8992638
CITROËN 156720
CITROËN 5429192
CITROËN 5481874
CITROËN 5490862
CITROËN 5940862
CITROËN 95534485
CITROËN 95534486
CLARK 6511393
DACIA 7701349332
DAIHATSU 2303087603
DAIHATSU 2330087603
FARYMANN DIESEL 5410251
Verdere geschikte producten voor het ingevoerde OEM-NUMMER:
MAHLE ORIGINAL
KL 2
MAHLE ORIGINAL
KL 29
MANN-FILTER
MWK 44
MANN-FILTER
WK 31/2 (100)
MANN-FILTER
WK 42/1
MANN-FILTER
WK 42/2
MANN-FILTER
WK 66
BOSCH
0 450 904 058
BOSCH
0 450 904 060
BOSCH
0 450 904 061
BOSCH
0 450 904 149
BOSCH
0 450 904 159
BOSCH
0 450 904 162
BOSCH
0 986 450 012
MAHLE ORIGINAL
KL 145
MAHLE ORIGINAL
KL 63
PURFLUX
CS157A
HERTH+BUSS JAKOPARTS
J1333001
HERTH+BUSS JAKOPARTS
J1336005
HERTH+BUSS JAKOPARTS
J1338025
HENGST FILTER
H100WK
HENGST FILTER
H101WK
HENGST FILTER
H104WK
HENGST FILTER
H137WK
DELPHI
HDF901
MAGNETI MARELLI
152071760791
MAGNETI MARELLI
152071760840
MAGNETI MARELLI
152071760841
MAPCO
62222
MAPCO
62223
JAPANPARTS
FC-000S
JAPANPARTS
FC-605S
VAICO
V20-0630
HALDEX
356009011
MAHLE ORIGINAL
KL 13 OF
MAHLE ORIGINAL
KL 63 OF
COOPERSFIAAM FILTERS
FT4648
COOPERSFIAAM FILTERS
FT4874
MANN-FILTER
C 946/2
MANN-FILTER
WK 43/12 (10)
MANN-FILTER
WK 31/2 (10)
MANN-FILTER
WK 32 (10)
VALEO
587004
VALEO
587000
VALEO
587011
VALEO
587013
VALEO
587005
JC PREMIUM
B3F016PR
JC PREMIUM
B3F005PR
UFI
31.001.00
UFI
31.009.00
UFI
31.010.00
UFI
31.014.00
UFI
31.760.00
MAHLE ORIGINAL
KL 15 OF
MAHLE ORIGINAL
LX 2908
KNECHT
KL 13 OF
KNECHT
KL 13 SB
KNECHT
KL 15 OF
KNECHT
KL 29
KNECHT
KL 63
KNECHT
KL 63 OF
KNECHT
KL 145
KNECHT
LX 2908
BOSCH
F 026 403 005
NIPPARTS
J1331025
MAHLE ORIGINAL
KL 13
MAHLE ORIGINAL
KL 11 OF
CHAMPION
L101/606
KNECHT
KL 11 OF
KNECHT
KL 13
SOFIMA
S 9000 B
MANN-FILTER
WK 31/2
MANN-FILTER
WK 32
DENCKERMANN
A130003
DENCKERMANN
A130008
SOFIMA
S 7000 B
MEAT & DORIA
4015 EC
CHAMPION
CFF100101
KAMOKA
F300901
PURFLUX
EP103
PURFLUX
EP58
STARK
SKFF-0870013
RIDEX
9F0014
OPTIMAL
FF-01485
MEAT & DORIA
4255
MEAT & DORIA
4017
MEAT & DORIA
4030
MEAT & DORIA
4068
HOFFER
4255
HOFFER
4015 EC
HOFFER
4017
HOFFER
4030
HOFFER
4068
BOSS FILTERS
BS04-109
COOPERSFIAAM FILTERS
FT4788
ALCO FILTER
FF-014
ALCO FILTER
FF-009
ALCO FILTER
FF-010
SOFIMA
S 1010 B
SOFIMA
S 1760 B
SOFIMA
S 1014 B
MEYLE
314 323 0003
MASTER-SPORT
42/2-KF-PCS-MS
JP GROUP
8118700600
DENCKERMANN
A130002
DENCKERMANN
A130006
DENCKERMANN
A130007
FRAM
C1191PL
CLEAN FILTER
DN 220
MULLER FILTER
FB007
MULLER FILTER
FB11
FRAM
G12-1
FRAM
G4164
DONALDSON
P550012
SCT Germany
ST 337
WIX FILTERS
WF8127
WIX FILTERS
WF8130
JP GROUP
1118705300
MANN-FILTER
WK 28
FILTRON
PS 822
FILTRON
PS 842
FILTRON
PS 881
HENGST FILTER
E1505L
DONALDSON
P822686
RITMO 33 ALFASUD ALFETTA GTVSPIDER A110A31010050607580COUPE90A 112A 111Y10021500-20001600 GTE93-serie5-serieACADIANEAX BXC15 CX GSLNAMEHARIAXELVISAZX124126127128130131 132147500600ARGENTACAMPAGNOLACINQUECENTO CROMA DUCATODUNAELBAFIORINOPANDAREGATATALENTOTEMPRATIPOUNOX 1/9CAPRIESCORTFIESTAGRANADAORIONSCORPIO SIERRA TAUNUSTRANSIT125PPOLONEZACCORD PRELUDEQUINTETMINICAMPOTROOPER1101200-15001200-1600NIVANOVASAMARATOSCANADELTA PRISMA Y FREELANDERRANGE ROVER BE UP10001300323616626 818929 B-serieE-serieRX-78S-KlasseStufenheck 214021414124272137PRINZRO 80ASCONACOMMODORE CORSAKADETTMANTA OLYMPIAOMEGAGT REKORD VECTRA104 106204205 304 305309404405504505604J5J7 J910 11121415161718 19 20 21 25304 569CLIO ESPACE ESTAFETTEFUEGOMASTERRAPID Kasten RODEO SUPER 5TRAFIC 2200-3500 2000-3500 Hatchback95 Stationwagen96 99 133600 D 850FURAIBIZA MALAGAMARBELLARONDA TERRATOLEDOFAVORIT Brat / MVLEONE 1307-1510180HORIZONMATRA BAGHEERAMURENARANCHOSAMBASIMCA1.1P 601240340-360 DUETT1500/1600411/412CADDYDERBYGOLFILTISJETTAK70KEVERKARMANN GHIALTPASSATPOLO181SANTANASCIROCCOTRANSPORTER353YUGO
Brandstoffilter geschikt voor de volgende automodellen
Producent/typeBouwjaarPKCilinderinhoudCil.Motorcode
ABARTH Ritmo (138A_) 125 TC 2.011.19811251995 ccm4138 AR1.000
FIAT RITMO Cabriolet 50 1.310.1985681302 ccm4138 B2.000
FIAT RITMO Cabriolet 85 1.503.1983821498 ccm4138 B3.000
FIAT RITMO Cabriolet 85 1.501.1980861498 ccm4138 A4.000
FIAT RITMO I (138A) 1.009.1978601049 ccm4127 A6.000
FIAT RITMO I (138A) 1.110.1982551116 ccm4138 B1.000
FIAT RITMO I (138A) 1.104.1985581116 ccm4146 A4.048
FIAT RITMO I (138A) 1.301.1978651302 ccm4149 A7.000
FIAT RITMO I (138A) 1.301.1983681302 ccm4138 B2.000
FIAT RITMO I (138A) 1.501.1978751498 ccm4138 C3.048
FIAT RITMO I (138A) 1.501.1983821498 ccm4138 B3.000
FIAT RITMO I (138A) 1.501.1981851498 ccm4138 A4.000
SEAT Ritmo (138) 1.407.1978771438 ccm415G
ALFA ROMEO 33 (905) 1.305.1983791351 ccm4AR 30502
ALFA ROMEO 33 (905) 1.5 4x4 (905.A2M, 905.A2T)09.19861051490 ccm4AR 30588
ALFA ROMEO 33 (905) 1.5 QV (905.A2N, 905.A2V)06.19841051490 ccm4AR 30508
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (905A) 1.512.19861051490 ccm4AR 30508
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (905A) 1.5 4x4 (905.A2U)12.19861051490 ccm4AR 30508
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902.A) 1.501.19801021490 ccm4AR 30146
ALFA ROMEO ALFETTA (116) 2.0 (116.55G, 116.56G)03.19771211962 ccm4AR 01623
ALFA ROMEO GTV (116) 2.0 Turbodelta01.19781501962 ccm4AR 11642
ALFA ROMEO SPIDER (115) 160003.19761031570 ccm4AR 00526
ALPINE A110 I 1300 (L)01.1968110 ccm
ALPINE A310 Coupe 1.601.1971127 ccm
ALPINE A310 Coupe 1.6 Injection01.1976127 ccm
ALPINE A310 Coupe 1.701.197195 ccm
ALPINE A310 Coupe 2.7 V601.1976150 ccm
AUDI 100 (43, C2) 1.608.1976851588 ccm4YV
AUDI 100 (43, C2) 1.908.19801001921 ccm5WH
AUDI 100 (43, C2) 2.006.19761151984 ccm4WA
AUDI 100 (43, C2) 2.110.19771152144 ccm5WE
AUDI 100 (C1) 1.601.1975851588 ccm4YM
AUDI 100 (C1) 1.811.1968801716 ccm4ZV
AUDI 100 (C1) 1.809.1971851760 ccm4ZU
AUDI 100 (C1) 1.811.1968901760 ccm4ZX
AUDI 100 (C1) 1.810.19701001760 ccm4ZZ
AUDI 100 (C1) 1.909.19711121871 ccm4ZJ
AUDI 100 Avant (43, C2) 1.607.1977851588 ccm4YV
AUDI 100 Avant (43, C2) 2.008.19771151984 ccm4WA
AUDI 100 Avant (43, C2) 2.107.19771152144 ccm5WE
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 1.808.1982751781 ccm4RS
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 1.802.1986881781 ccm4SH
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 1.808.1983901781 ccm4DS
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 1.8 Cat03.1985901781 ccm44B
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 1.8 Cat quattro08.1985901781 ccm44B
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 1.8 quattro08.1986881781 ccm4SH
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 1.8 quattro10.1984901781 ccm4JW
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 1.902.19831001921 ccm5WH
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.009.19861131994 ccm5SL
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.210.19841152226 ccm5KZ
AUDI 100 Coupé (C1) 1.908.19711121871 ccm4ZJ
AUDI 100 Coupé (C1) 1.907.19701151871 ccm4ZP
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 1.808.1982751781 ccm4RS
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 1.802.1986881781 ccm4SH
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 1.808.1983901781 ccm4DS
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 1.8 Cat03.1985901781 ccm44B
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 1.8 Cat quattro08.1985901781 ccm44B
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 1.8 quattro08.1986881781 ccm4SH
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 1.8 quattro10.1984901781 ccm4JW
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 1.908.19821001921 ccm5WH
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 2.008.19861131994 ccm5SL
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 2.008.19841151994 ccm5KP
AUDI 100 Sedan (44, 44Q, C3) 2.210.19841152226 ccm5KZ
AUDI 50 (86) 1.108.1974501093 ccm4HB
AUDI 50 (86) 1.108.1974601093 ccm4HC
AUDI 50 (86) 1.308.1977601272 ccm4HH
AUDI 60 Sedan 1.509.1968551496 ccm48910
AUDI 60 Sedan 1.509.1968651496 ccm48910
AUDI 60 Variant 1.509.1968551496 ccm48910
AUDI 60 Variant 1.509.1968651496 ccm48910
AUDI 75 Sedan 1.709.1968751697 ccm4ZG
AUDI 75 Variant 1.709.1968751697 ccm4ZG
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.305.1972551297 ccm4ZA
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.305.1972601297 ccm4ZF
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.505.1972751471 ccm4ZB
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.505.1972851471 ccm4ZC
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.609.1975751588 ccm4YN
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.609.1975851588 ccm4YP
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.6 GT09.19731001584 ccm4XX
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.6 GTE01.19761101588 ccm4YS
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.309.1978551272 ccm4FY
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.309.1978601297 ccm4EP
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.309.1978601272 ccm4FZ
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.608.1978701588 ccm4YY
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.602.1986731595 ccm4SA
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.608.1978751595 ccm4DT
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.608.1978751588 ccm4WY
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.608.1978851588 ccm4YP
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.802.1986881781 ccm4SF
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.801.1983901781 ccm4DS
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.8 CC quattro (85Q)08.1984901781 ccm4JV
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.9 CD-5S09.19811151921 ccm5WN
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.408.1986651400 ccm4SE
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.608.1987701595 ccm4PP
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.609.1986751595 ccm4RN
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.810.1986751781 ccm4RU
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.8 S08.1986881781 ccm4SF
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.8 S09.1986901781 ccm4JV
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.8 S quattro09.1986881781 ccm4SF
AUDI COUPE (81, 85) 1.8 GT04.1986881781 ccm4SF
AUDI COUPE (81, 85) 1.8 GT09.1982901781 ccm4DS
AUDI COUPE (81, 85) 1.908.19801151921 ccm5WN
AUDI SUPER 90 1.809.1966901770 ccm421
AUTOBIANCHI A 112 Hatchback 0.901.197645903 ccm4A112A 5.000
AUTOBIANCHI A 112 Hatchback 0.9 E01.197347903 ccm4A112A 5.000
AUTOBIANCHI A 112 Hatchback 1.0 Abarth01.1974701050 ccm4A112A2.000
LANCIA A 112 Hatchback 1.0 Abarth (A112B2/5)03.1978691050 ccm4A112 A2.000
LANCIA A 112 Hatchback 1.0 LX03.198448965 ccm4A112 B1.000
AUTOBIANCHI A111 Sedan 1.408.1969701438 ccm4124 BLC.000
AUTOBIANCHI Y10 Hatchback 1.003.1985561049 ccm4156A.000
BMW 02 (E10) 150201.1975751573 ccm4M10 B16
BMW 02 (E10) 1600 Ti09.19671051573 ccm4M10 B16
BMW 02 (E10) 1600/212.1967851573 ccm4M10 B16
BMW 02 (E10) 160204.1971851573 ccm4M10 B16
BMW 02 (E10) 180205.1971901766 ccm4M10 B18
BMW 02 (E10) 200202.19681001990 ccm4M10 B20 A
BMW 02 (E10) 2002 Ti06.19681201990 ccm4M10 B20
BMW 02 Cabriolet (E10) 1600-212.1967861573 ccm4M10 B16
BMW 02 Cabriolet (E10) 200205.19711001990 ccm4M10 B20
BMW 02 Touring (E6) 160005.1971851573 ccm4M10 B16
BMW 02 Touring (E6) 180205.1971901766 ccm4M10 B18
BMW 02 Touring (E6) 200205.19711001990 ccm4M10 B20
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 150010.1962801499 ccm4M10 B15
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 150009.1963801573 ccm4M10 B16
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 160004.1964831573 ccm4M10 B16
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 180008.1963901773 ccm4M118
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 180007.1969901766 ccm4M10 B18
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 1800 Ti10.19631101773 ccm4M118
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 200001.1970901766 ccm4M10 B18
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 200009.19681001990 ccm4M10 B20
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 2000 Ti / Tilux01.19661201990 ccm4M10 B20
BMW 1600 GT Coupé 1.610.19671051573 ccm4M10 B16
BMW 2000-3200 (E9) Coupe 2000 C/CA10.19651011990 ccm4M10 B20
BMW 2000-3200 (E9) Coupe 2000 CS10.19651201990 ccm4M10 B20
BMW 3 Sedan (E21) 31503.1981751573 ccm4M10 B16 (164VB)
BMW 3 Sedan (E21) 31608.1975901573 ccm4M10 B16 (164VA)
BMW 3 Sedan (E21) 31609.1980901766 ccm4M10 B18 (184VC)
BMW 3 Sedan (E21) 31808.1975981766 ccm4M10 B18 (184VA)
BMW 3 Sedan (E21) 32008.19751091990 ccm4M10 B20
BMW 3 Sedan (E21) 320/609.19771221990 ccm6M20 B20 (206VA)
BMW 3 Sedan (E30) 31509.1982751573 ccm4M10 B16
BMW 3 Sedan (E30) 31609.1982901766 ccm4M10 B18 (184VD)
BMW 3 Sedan (E30) 316 (Ecotronic)09.1983901766 ccm4M10 B18 (184VD)
BMW 5 Sedan (E12) 51807.1974901766 ccm4M10 B18 (184VB)
BMW 5 Sedan (E12) 52008.19721151990 ccm4M10 B20
BMW 5 Sedan (E12) 52506.19731462494 ccm6M30 B25 A
BMW 5 Sedan (E12) 52508.19761502494 ccm6M30 B25 (256VA)
BMW 5 Sedan (E12) 52801.19751652788 ccm6M30 B28
BMW 5 Sedan (E12) 52801.19751702788 ccm6M30 B28
BMW 5 Sedan (E28) 51806.1981901766 ccm4M10 B18 (184VD)
CITROËN Acadiane Van 608.197830602 ccm2M28 (AM2)
CITROËN Acadiane Van 608.197831602 ccm2M28 (AM2)
CITROËN AX (ZA-_) 1.3 Sport04.1987951294 ccm4M4A
CITROËN AX (ZA-_) 1009.198644954 ccm4C1A
CITROËN AX (ZA-_) 10 E12.198641954 ccm4C3A
CITROËN AX (ZA-_) 1112.1986541124 ccm4H1A
CITROËN AX (ZA-_) 11 4x406.1991541124 ccm4H1A
CITROËN AX (ZA-_) 11 Cat09.1988541124 ccm4HAZ (TU1CP)
CITROËN AX (ZA-_) 1412.1986601360 ccm4KAY (TU3CP)
CITROËN AX (ZA-_) 1406.1988671360 ccm4K1F
CITROËN AX (ZA-_) 1401.1988841360 ccm4K2A
CITROËN AX (ZA-_) 1401.1988851360 ccm4K2B
CITROËN BX (XB-_) 1110.1986571124 ccm4H1A
CITROËN BX (XB-_) 1401.1989641360 ccm4K1H (TU3A)
CITROËN BX (XB-_) 14 E10.1982611360 ccm4150A
CITROËN BX (XB-_) 14 E09.1985671360 ccm4150F
CITROËN BX (XB-_) 14 E04.1983711360 ccm4K1G
CITROËN BX (XB-_) 14 E04.1983721360 ccm4150C
CITROËN BX (XB-_) 1510.1987801580 ccm4B1E (XU51C)
CITROËN BX (XB-_) 1601.1987721580 ccm4B1E (XU51C)
CITROËN BX (XB-_) 1609.1987791580 ccm4B1A (XU51C/K)
CITROËN BX (XB-_) 1607.1985871580 ccm4171D
CITROËN BX (XB-_) 1610.1982901580 ccm4171A
CITROËN BX (XB-_) 1610.1982921580 ccm4XU52C
CITROËN BX (XB-_) 1909.1986951905 ccm4D2C (XU92C)
CITROËN BX (XB-_) 1907.19861021905 ccm4159A
CITROËN BX (XB-_) 1907.19861051905 ccm4D2A (XU92C)
CITROËN BX Break (XB-_) 1.401.1987601360 ccm4K1F
CITROËN BX Break (XB-_) 1.401.1987711360 ccm4150C
CITROËN BX Break (XB-_) 1401.1989641360 ccm4K1H (TU3A)
CITROËN BX Break (XB-_) 1401.1986721360 ccm4150C
CITROËN BX Break (XB-_) 1510.1987801580 ccm4B1E (XU51C)
CITROËN BX Break (XB-_) 1609.1988721580 ccm4B1E (XU51C)
CITROËN BX Break (XB-_) 1607.1985871580 ccm4171D
CITROËN BX Break (XB-_) 1606.1985901580 ccm4171A
CITROËN BX Break (XB-_) 1604.1983921580 ccm4171C
CITROËN BX Break (XB-_) 1907.19861021905 ccm4D2A (XU92C)
CITROËN BX Break (XB-_) 19 Cat (AZE151)07.19861021905 ccm4DFZ (XU9J1)
CITROËN C15 (VD-_) 1.010.198445954 ccm4C1A (TU9/K)
CITROËN C15 (VD-_) 1.307.1987641294 ccm4G1A
CITROËN C15 (VD-_) 1.407.1987671360 ccm4K1H (TU3A)
CITROËN C15 Stationwagen 1.405.1987671360 ccm4KAZ
CITROËN CX I (MA) 200009.19741021985 ccm4M20-616
CITROËN CX I (MA) 200006.19791061995 ccm4829 A5
CITROËN CX I (MA) 220009.19741122175 ccm4M22-617
CITROËN CX I (MA) 240008.19761162347 ccm4M23-623
CITROËN CX I Break (MA) 200009.19751021985 ccm4M20-616
CITROËN CX I Break (MA) 200006.19791061995 ccm4829 A5
CITROËN CX I Break (MA) 240008.19761162347 ccm4M23-623
CITROËN CX II 20 RE08.19851061995 ccm4829 A5
CITROËN CX II 22 TRS07.19851132165 ccm4J6T A500
CITROËN CX II 22 TRS07.19851152165 ccm4J6T A500
CITROËN CX II Break 2008.19851061995 ccm4829 A5
CITROËN CX II Break 22 TRS07.19851132165 ccm4J6T A500
CITROËN CX II Break 22TRS07.19851152165 ccm4J6T A500
CITROËN GS Break 1.007.1971541015 ccm4G10
CITROËN GS Break 1.109.1977541129 ccm4G11/631
CITROËN GS Break A 1.204.1973581222 ccm4G12/611
CITROËN GS Break A 1.309.1979651299 ccm4G13/646
CITROËN GS Break A Spezial07.1980571129 ccm4G11/631
CITROËN GS Hatchback 1.009.1970541015 ccm4G10/612
CITROËN GS Hatchback 1.109.1977541129 ccm4G11/631
CITROËN GS Hatchback 1.109.1977571129 ccm4G11/631
CITROËN GS Hatchback 1.204.1973581222 ccm4G12/611
CITROËN GS Hatchback A 1.309.1979651299 ccm4G13/646
CITROËN GS Hatchback X 209.1975631222 ccm4G12/619
CITROËN LNA Hatchback 0.611.197633602 ccm2R06 627
CITROËN LNA Hatchback 0.607.198234652 ccm2V06 644
CITROËN LNA Hatchback 0.611.197835652 ccm2V06 644
CITROËN LNA Hatchback 1.007.198445954 ccm4108C
CITROËN LNA Hatchback 1.107.1982501124 ccm4109/5E
CITROËN Méhari Cabrio 0.605.196826602 ccm2M28/1 (AK2)
CITROËN Méhari Cabrio 0.610.197929602 ccm2A06/635
CITROËN Méhari Cabrio 4x410.197929602 ccm2A06/635
CITROËN OLTCIT 0.710.198134652 ccm2V06 644
CITROËN OLTCIT 1101.1984571129 ccm4G11/631
CITROËN OLTCIT 1101.198461 ccm
CITROËN VISA Cabriolet 11 RE03.1983501124 ccm4109/5F
CITROËN Visa Hatchback 0.607.198233652 ccm2V06/665
CITROËN Visa Hatchback 0.609.197834652 ccm2V06 644
CITROËN Visa Hatchback 1.009.198445954 ccm4XV8
CITROËN Visa Hatchback 11 E09.1978481124 ccm4109K
CITROËN Visa Hatchback 11 E07.1982501124 ccm4109/5F
CITROËN Visa Hatchback 11 E09.1978571124 ccm4109/5
CITROËN Visa Hatchback 1407.1984601360 ccm4150D (XY7)
CITROËN Visa Hatchback 14 GT03.1982751360 ccm4150B (XY8)
CITROËN Visa Hatchback 14 GT03.1982791360 ccm4150B (XY8)
CITROËN Visa Hatchback II Super X07.1980641219 ccm4129/5
CITROËN ZX (N2) 1,103.1991541124 ccm4H1A
CITROËN ZX (N2) 1.103.1991601124 ccm4HDZ (TU1M)
FIAT 124 Familiare (124_) 120004.1967601197 ccm4124 A.000
FIAT 124 Familiare (124_) 120005.1973651197 ccm4124 A.000
FIAT 124 Sedan (124_) 120002.1973651197 ccm4124 A.000
FIAT 124 Sedan (124_) 1200 (TA)07.1966601197 ccm4124 A.000
SEAT 124 Sedan 143001.1970751438 ccm4FA14
SEAT 124 Sedan 1430 Especial01.1970951592 ccm4124 A9.000
SEAT 124 Sedan D120001.1968601197 ccm4124 A.000
SEAT 124 Sedan LS120001.1968651197 ccm4FA12
SEAT 124 Stationwagen D120001.1970601197 ccm4124 A.000
SEAT 124 Stationwagen LS120001.1970651197 ccm4124 A.000
FIAT 126 (126_) 60009.197223594 ccm2126 A.000
FIAT 126 (126_) 65007.197723652 ccm2126 A1.000
FIAT 126 (126_) 65007.198124652 ccm2126 A1.048
FIAT 126 (126_) 70009.198726704 ccm2126 A2.048
FIAT 127 Hatchback (127_) 0.906.197140903 ccm4100 GL.048
FIAT 127 Hatchback (127_) 0.906.197145903 ccm4100 GL.000
FIAT 127 Hatchback (127_) 1.004.1977501049 ccm4127 A.000
FIAT 127 Hatchback (127_) 1.0 Sport07.1978701049 ccm4127 A1.000
FIAT 127 Hatchback (127_) 1.3 Sport12.1981751301 ccm4127 A3.000
FIAT 127 Panorama (127_) 1.001.1977501049 ccm4127 A.000
SEAT 127 (127A) 0.904.197245903 ccm4A112 A5.000
SEAT 127 (127A) 1.004.1972521010 ccm4110F00
FIAT 128 Coupe (128_) 1.1 (AC 5)03.1972641116 ccm4128 AC5.000
FIAT 128 Coupe (128_) 1.3 (AC)03.1972751290 ccm4128 AC.000
FIAT 128 Coupe (128_) 1.3 Berlinetta (AC)06.1975731290 ccm4128 AC.000
FIAT 128 Familiare (128_) 1.1 (AF)02.1975451116 ccm4128 A.048
FIAT 128 Sedan (128_) 1.102.1975451116 ccm4128 A.048
SEAT 128 Sedan 1.201.1976671197 ccm4124 A.000
SEAT 128 Sedan 1.401.1976771438 ccm4124 B2.000
FIAT 130 Coupé 3.2 (BC)10.19711653235 ccm6130 B.000
FIAT 130 Sedan (130_) 3.2 (B)12.19711653235 ccm6130 B.000
FIAT 131 Familiare / Panorama (131_) 1.3 Mirafiori (AF)03.1975541297 ccm4131 A6.000
FIAT 131 Familiare / Panorama (131_) 1.3 Mirafiori (AF)03.1975651297 ccm4131 A.000
FIAT 131 Familiare / Panorama (131_) 1.4 Mirafiori11.1981701367 ccm4131 C1.000
FIAT 131 Familiare / Panorama (131_) 1.611.1980851585 ccm4131 C2.000
FIAT 131 Familiare / Panorama (131_) 1.6 CL (AF1)03.1975751585 ccm4131 A1.000
FIAT 131 Sedan (131_) 1.3 Mirafiori10.1974541297 ccm4131 A6.000
FIAT 131 Sedan (131_) 1.3 Mirafiori10.1974651297 ccm4131 A.000
FIAT 131 Sedan (131_) 1.3 Super Mirafiori03.1978781297 ccm4131 B.000
FIAT 131 Sedan (131_) 1.4 Mirafiori11.1980701367 ccm4131 C1.000
FIAT 131 Sedan (131_) 1.4 Super Mirafiori04.1981751367 ccm4131 C1.000
FIAT 131 Sedan (131_) 1.611.1976851585 ccm4131 C2.000
FIAT 131 Sedan (131_) 1.6 (S)10.1974751585 ccm4131 A1.000
FIAT 131 Sedan (131_) 1.6 Super03.1978971585 ccm4131 C3.000
FIAT 131 Sedan (131_) 1.6 Super Mirafiori (A)03.1979981585 ccm4131 B1.000
FIAT 131 Sedan (131_) 2.0 Abarth Rally01.19761401995 ccm4131 B2.000
FIAT 131 Sedan (131_) 2.0 Racing06.19781151995 ccm4131 B2.000
FIAT 131 Sedan (131_) 2.0 Super01.19811131995 ccm4131 C4.000
SEAT 131 1.503.1982751438 ccm4138 A00
SEAT 131 1.603.1982971592 ccm4132 BB OA O
SEAT 131 2.006.19781161995 ccm4131 C4.000
FIAT 132 (132_) 2.001.19761121995 ccm4132 C2.000
SEAT 132 Sedan 1.605.1973981592 ccm4132B0000
SEAT 132 Sedan 1.805.1973105 ccm
FIAT 147 1.010.1976501049 ccm4127 A.000
FIAT 500 Sedan 0.501.195715 ccm
FIAT 500 Stationwagen 0.501.196015499 ccm2120.000
FIAT 600 Sedan 0.603.195520 ccm
FIAT 600 Sedan 0.8 (D)10.196023767 ccm4100DF0
FIAT Argenta (132_) 160004.1981981585 ccm4132 D.000
FIAT Argenta (132_) 1600 i.e04.1981901585 ccm4132 D.000
FIAT Argenta (132_) 200006.19781131995 ccm4132 C2.000
FIAT Argenta (132_) 2000 Volumex06.19841351995 ccm4132 C3.000
FIAT CAMPAGNOLA 2.006.1974801995 ccm46132 AZ 2.000
FIAT CINQUECENTO (170) 0.7 (170AA)12.199131704 ccm2170 A.000
FIAT CINQUECENTO (170) 0.7 i (170AD)07.199430704 ccm2170 A.046
FIAT CROMA (154) 160012.1985831585 ccm4154 A.048
FIAT CROMA (154) 2000 CHT (154.AC)12.1985901995 ccm4154 A1.000
FIAT DUCATO Bestelwagen (280) 2.007.1985751971 ccm4170 B
FIAT DUCATO Bestelwagen (290) 2.006.1990861971 ccm4170 D
FIAT DUCATO Open laadbak/ Chassis (280) 2.007.1985751971 ccm4XN 1T
FIAT DUCATO Open laadbak/ Chassis (290) 2.0 4x406.1990861971 ccm4170 D
FIAT DUCATO Panorama (280) 2.001.1986751971 ccm4170 B
FIAT DUCATO Panorama (290) 2.0 4x406.1990861971 ccm4170 D
FIAT Duna Sedan (146_) 60 1.101.1987581116 ccm4146 A6.000
FIAT Duna Sedan (146_) 70 1.301.1987671301 ccm4146 A5.000
FIAT Duna Weekend (146_) 70 1.301.1987671301 ccm4146 A5.000
FIAT ELBA (146_) 1.304.1986581297 ccm4127 A2.011
INNOCENTI ELBA (146) 1.3 (146CW)08.1991671301 ccm4146 A5.000
FIAT FIORINO (147) 1.001.1980501049 ccm4127 A.000
FIAT FIORINO (147) 1.012.1986561049 ccm4156 A.000
FIAT FIORINO (147) 1.1 6011.1986551116 ccm4146 A9.000
FIAT FIORINO (147) 1.312.1987671301 ccm4146 A5.000
FIAT FIORINO Bestelwagen (146) 60 1.105.1988541116 ccm4146 A9.000
FIAT FIORINO Bestelwagen (146) 70 1.301.1988671301 ccm4146 A5.000
FIAT FIORINO Pick up (146) 1.301.1988671301 ccm4146 A5.000
FIAT Fiorino Pick-up (147_) 1.006.1982501049 ccm4127A.046
FIAT Fiorino Pick-up (147_) 1.012.1986561049 ccm4156 A.000
FIAT Fiorino Van (127_) 105001.1980501049 ccm4127 A.000
FIAT Panda Hatchback (141_) 100001.198644999 ccm4156 A2.100
FIAT Panda Hatchback (141_) 75001.198634770 ccm4156 A4.000
FIAT Panda Hatchback (141_) 95009.198248965 ccm4A 112 B1.054
FIAT Panda Hatchback (141_) 950 4x409.198348965 ccm4A 112 B1.054
FIAT PANDA Van (141_) 75001.198634769 ccm4141 B.000
SEAT Panda (141A) 0.910.198042903 ccm4100 GL 3000
FIAT REGATA (138) 70 1.309.1983651302 ccm4149 A7.000
FIAT REGATA (138) 70 1.309.1983681302 ccm4138 B2.000
FIAT REGATA (138) 85 1.505.1985791498 ccm4149 A5.000
FIAT REGATA (138) 85 1.610.1983821585 ccm4149 A.000
FIAT REGATA (138) 85 Super 1.509.1983821498 ccm4138 B3.000
FIAT REGATA Weekend (138) 70 1.301.1984681302 ccm4138 B2.000
FIAT REGATA Weekend (138) 85 1.501.1984821498 ccm4138 B3.000
FIAT TALENTO Bestelwagen (290) 2.0 (290U4)03.1989751971 ccm4170 B
FIAT TALENTO Bus (290) 2.0 (290UEH4)03.1989751971 ccm4170 B
FIAT TALENTO Open laadbak/ Chassis (290) 2.0 (290UA4)03.1989751971 ccm4170 B
FIAT TEMPRA (159) 1.6 (159.AD)03.1990861581 ccm4159 A3.000
FIAT TEMPRA (159) 1.6 i.e. (159.AJ)06.1994871581 ccm4159 B9.000
FIAT TEMPRA S.W. (159) 1.612.1990861581 ccm4159 A3.000
FIAT TIPO (160) 1.1 (160.AA)01.1988561108 ccm4160 A3.000
FIAT Uno Hatchback (146_) 45 0.903.198345903 ccm4146 A1.000
FIAT Uno Hatchback (146_) 55 1.101.1983541116 ccm4138 B.000
FIAT Uno Hatchback (146_) 60 1.104.1989571108 ccm4160 A3.000
FIAT Uno Hatchback (146_) 60 1.1 (146A.EG)05.1985581116 ccm4146 A4.048
FIAT Uno Hatchback (146_) 70 1.305.1985651302 ccm4149 A7.000
FIAT Uno Hatchback (146_) 70 1.301.1983681302 ccm4138 B2.000
FIAT X 1/9 (128_) 1.511.1978851498 ccm4138 AS.000
FORD Capri (ECJ) 130012.1968501305 ccm4EV 13 L
FORD Capri (ECJ) 130001.1969521298 ccm4KL 13 L
FORD Capri (ECJ) 130001.1971531305 ccm4EV 13 H
FORD Capri (ECJ) 130001.1971541298 ccm4KL 13 L
FORD Capri (ECJ) 130010.1972551297 ccm4JA
FORD Capri (ECJ) 130001.1971571298 ccm4KL 13 L
FORD Capri (ECJ) 130001.1973591297 ccm4JA
FORD Capri (ECJ) 130001.1972721298 ccm4KL 13 HC
FORD Capri (ECJ) 150012.1968601498 ccm4EX
FORD Capri (ECJ) 150012.1968651488 ccm4EV 15 H
FORD Capri (ECJ) 160008.1972721593 ccm4OHC TL 16 H
FORD Capri (ECJ) 160008.1972881593 ccm4LE
FORD Capri (ECJ) 1600 GT01.196982 ccm
FORD Capri (ECJ) 170012.1968751699 ccm4TV 17 H
FORD Capri (ECJ) 200002.1969861998 ccm6NX
FORD Capri (ECJ) 200002.1969901998 ccm6NY
FORD Capri (ECJ) 230002.19691082293 ccm6TV 23 H
FORD Capri (ECJ) 230008.19691252294 ccm6YY
FORD Capri (ECJ) 260008.19701252550 ccm6UY
FORD Capri (ECJ) 2600 RS08.19701502638 ccm6OZ
FORD Capri (ECJ) 300001.19701282994 ccm6TV30LY
FORD Capri (ECJ) 300001.1972138 ccm
FORD Capri (ECJ) 300008.19721402993 ccm6HY
FORD CAPRI II (GECP) 1.302.1974541298 ccm4J1E
FORD CAPRI II (GECP) 1.302.1974571298 ccm4J1E
FORD CAPRI II (GECP) 1.609.1974681593 ccm4LAC
FORD CAPRI II (GECP) 1.602.1974721593 ccm4LCE
FORD CAPRI II (GECP) 1.602.1974881593 ccm4LEC
FORD CAPRI II (GECP) 2.004.1976901999 ccm6NWN
FORD CAPRI II (GECP) 2.004.1974981993 ccm4OHC TL 20 H
FORD CAPRI II (GECP) 2.302.19741082294 ccm6YYE
FORD CAPRI II (GECP) 3.002.19741382993 ccm6HYF
FORD CAPRI III (GECP) 1.301.1978541298 ccm4J1E
FORD CAPRI III (GECP) 1.601.1978731593 ccm4LCN
FORD CAPRI III (GECP) 2.001.197887 ccm
FORD CAPRI III (GECP) 2.001.1978901999 ccm6NYL
FORD CAPRI III (GECP) 2.001.19781011993 ccm4OHC TL 20 H
FORD CAPRI III (GECP) 2.3 Super06.19791142294 ccm6YYN
FORD CAPRI III (GECP) 3.001.19781382993 ccm6HYF
FORD ESCORT '81 Express (AVA) 1.103.1981501117 ccm4GLB
FORD ESCORT '81 Express (AVA) 1.303.1981691296 ccm4JPA
FORD ESCORT '81 Express (AVA) 1.603.198184 ccm
FORD ESCORT '86 Express (AVF) 1.105.1986501117 ccm4GSG
FORD ESCORT '86 Express (AVF) 1.302.1986601297 ccm4JBB
FORD ESCORT '86 Express (AVF) 1.307.1988631297 ccm4JBA
FORD ESCORT '86 Express (AVF) 1.602.1986811597 ccm4LUC
FORD ESCORT I (AFH, ATH) 110006.1968401098 ccm4KL11
FORD ESCORT I (AFH, ATH) 110001.1968451098 ccm4G1
FORD ESCORT I (AFH, ATH) 110006.1968451098 ccm4G1
FORD ESCORT I (AFH, ATH) 110006.1970481098 ccm4G2
FORD ESCORT I (AFH, ATH) 130006.1968481298 ccm4KL 13 L
FORD ESCORT I (AFH, ATH) 130006.1968521298 ccm4J2
FORD ESCORT I (AFH, ATH) 130009.1973541298 ccm4J1F
FORD ESCORT I (AFH, ATH) 130006.1970571298 ccm4J2
FORD ESCORT I (AFH, ATH) 130006.1970721298 ccm4J3D
FORD ESCORT I (AFH, ATH) 1300 GT06.1968641298 ccm4KL 13 H
FORD ESCORT I (AFH, ATH) 95008.196834 ccm
FORD ESCORT I (AFH, ATH) 95008.196836 ccm
FORD ESCORT I Break (ADH) 110006.1968401098 ccm4KL11
FORD ESCORT I Break (ADH) 110006.1970441098 ccm4G1
FORD ESCORT I Break (ADH) 110006.1970481098 ccm4G2
FORD ESCORT I Break (ADH) 130006.1970571298 ccm4J2
FORD ESCORT II (ATH) 1.112.1974451098 ccm4G1
FORD ESCORT II (ATH) 1.106.1975461098 ccm4G1
FORD ESCORT II (ATH) 1.112.1974481098 ccm4G2
FORD ESCORT II (ATH) 1.312.1974541298 ccm4J1F
FORD ESCORT II (ATH) 1.312.1974571298 ccm4J2
FORD ESCORT II (ATH) 1.303.1979601298 ccm4J2
FORD ESCORT II (ATH) 1.312.1974701298 ccm4J3
FORD ESCORT II Break 1.104.1975441098 ccm4G1
FORD ESCORT II Break 1.104.1975481098 ccm4G2
FORD ESCORT II Break 1.304.1975571298 ccm4J2
FORD ESCORT II Break 1.3 (BADR)08.197654 ccm
FORD ESCORT II Break 1.3 (CADR)04.1975541298 ccm4KL 13 H
FORD ESCORT III (GAA) 1.108.1983501117 ccm4GSE
FORD ESCORT III (GAA) 1.109.1980551117 ccm4GLB
FORD ESCORT III (GAA) 1.109.1980591117 ccm4GPA
FORD ESCORT III (GAA) 1.309.1980691296 ccm4JPA
FORD ESCORT III (GAA) 1.609.1980791597 ccm4LPA
FORD ESCORT III (GAA) 1.609.1980971597 ccm4LUA
FORD ESCORT III Break (AWA) 1.108.1983501117 ccm4GSE
FORD ESCORT III Break (AWA) 1.109.1980541117 ccm4GLB
FORD ESCORT III Break (AWA) 1.303.1981691296 ccm4JPA
FORD ESCORT III Break (AWA) 1.609.1980791597 ccm4LPA
FORD ESCORT III Cabriolet (ALD) 1.309.1983691296 ccm4JPA
FORD ESCORT III Cabriolet (ALD) 1.609.1983791597 ccm4LPA
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.112.1985501117 ccm4GSG
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.301.1986601297 ccm4JBB
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.311.1986691296 ccm4JPA
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.3 (GAF)07.1988631297 ccm4JBA
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.410.1985701392 ccm4FUAA
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.401.1986731392 ccm4F6D
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.401.1986751392 ccm4FUA
FORD ESCORT IV Break (AWF, AVF) 1.110.1985501117 ccm4GSG
FORD ESCORT IV Break (AWF, AVF) 1.301.1986601297 ccm4JBB
FORD ESCORT IV Break (AWF, AVF) 1.311.1986691296 ccm4JPA
FORD ESCORT IV Break (AWF, AVF) 1.410.1985701392 ccm4FUAA
FORD ESCORT IV Break (AWF, AVF) 1.401.1986731392 ccm4F6D
FORD ESCORT IV Break (AWF, AVF) 1.401.1986751392 ccm4FUA
FORD ESCORT IV Cabriolet (ALF) 1.401.1986751392 ccm4FUA
FORD ESCORT V Cabriolet (ALL) 1.407.1990711392 ccm4F6G
FORD ESCORT V Cabriolet (ALL) 1.607.19901051598 ccm4LJF
FORD Escort V Hatchback (AAL, ABL) 1.407.1990711392 ccm4F6G
FORD Escort V Hatchback (AAL, ABL) 1.607.1990901598 ccm4LUK
FORD Escort V Hatchback (AAL, ABL) 1.607.19901051598 ccm4LJF
FORD Escort V Station wagon (ANL) 1.407.1990711392 ccm4F6G
FORD Escort V Station wagon (ANL) 1.607.1990901598 ccm4LUK
FORD FIESTA Bestelwagen (FVD) 1.008.198345957 ccm4TKB
FORD FIESTA Bestelwagen (WFVT) 1.0 (WFVT)10.197740957 ccm4TKA
FORD FIESTA Bestelwagen (WFVT) 1.1 (WFVT)10.1977531117 ccm4GLA
FORD FIESTA I (GFBT) 0.905.197640957 ccm4TKA
FORD FIESTA I (GFBT) 0.905.197645957 ccm4TLA
FORD FIESTA I (GFBT) 1.105.1976531117 ccm4GLA
FORD FIESTA I (GFBT) 1.1 (WFBT)02.1981551117 ccm4GLW
FORD FIESTA I (GFBT) 1.308.1977661297 ccm4J3E
FORD FIESTA II (FBD) 1.009.198345999 ccm4TLB
FORD FIESTA II (FBD) 1.0 (FBD)09.198345957 ccm4TKB
FORD FIESTA II (FBD) 1.1 (FBD)05.1986491117 ccm4GSH
FORD FIESTA II (FBD) 1.1 (FBD)09.1983501117 ccm4GLC
FORD FIESTA II (FBD) 1.3 (FBD)09.1983691297 ccm4JPC
FORD FIESTA II (FBD) 1.4 (FBD)10.1985751392 ccm4FUB
FORD FIESTA III (GFJ) 1.103.1989501119 ccm4G6A
FORD FIESTA III (GFJ) 1.103.1989551119 ccm4GUE
FORD GRANADA (GGTL, GGFL) 1.703.1972651699 ccm4TV 17 HC
FORD GRANADA (GGTL, GGFL) 1.712.1974701699 ccm4MWB
FORD GRANADA (GGTL, GGFL) 1.703.1972751699 ccm4TV 17 H
FORD GRANADA (GGTL, GGFL) 2.001.1976871994 ccm4OHC LC
FORD GRANADA (GGTL, GGFL) 2.001.1975901998 ccm6NY
FORD GRANADA (GGTL, GGFL) 2.001.1976951994 ccm4TL 20 LC
FORD GRANADA (GGTL, GGFL) 2.001.1975991994 ccm4TL 20 LC
FORD GRANADA (GGTL, GGFL) 2.301.19751082294 ccm6YYH
FORD GRANADA (GGTL, GGFL) 2.301.19721082294 ccm6YY
FORD GRANADA (GGTL, GGFL) 2.612.19751072551 ccm6TV 26 L
FORD GRANADA (GGTL, GGFL) 2.601.19721252550 ccm6UY
FORD GRANADA (GGTL, GGFL) 3.001.19721382994 ccm6EV 30 H
FORD GRANADA (GU) 1.607.1981751593 ccm4LCK
FORD GRANADA (GU) 1.708.1977701699 ccm4TV 17 LC
FORD GRANADA (GU) 1.708.1977731699 ccm4MY
FORD GRANADA (GU) 2.008.1977871994 ccm4TL 20 LC
FORD GRANADA (GU) 2.008.1977901998 ccm6NYP
FORD GRANADA (GU) 2.008.19791011993 ccm4NEP
FORD GRANADA (GU) 2.008.19811051993 ccm4NEK
FORD GRANADA (GU) 2.308.19771072294 ccm6YYH
FORD GRANADA (GU) 2.306.19811122294 ccm6YYU
FORD GRANADA (GU) 2.806.19811322792 ccm6PYU
FORD GRANADA (GU) 2.808.19771352792 ccm6PYA
FORD GRANADA Coupé (GGCL) 2.301.19721082294 ccm6YY
FORD Granada Station wagon (GGNL) 1.703.1972651699 ccm4TV 17 HC
FORD Granada Station wagon (GGNL) 1.712.1974701699 ccm4MWB
FORD Granada Station wagon (GGNL) 2.001.1975901998 ccm6NY
FORD Granada Station wagon (GGNL) 2.001.1976951994 ccm4TL 20 LC
FORD Granada Station wagon (GGNL) 2.001.1975991994 ccm4TL 20 LC
FORD Granada Station wagon (GGNL) 2.301.19721082294 ccm6YY
FORD Granada Station wagon (GGNL) 2.601.19761072551 ccm6TV 26 L
FORD Granada Station wagon (GGNL) 2.601.19721252550 ccm6UY
FORD Granada Station wagon (GGNL) 3.001.19721382994 ccm6EV 30 H
FORD Granada Station wagon (GNU) 1.708.1977741699 ccm4MYE
FORD Granada Station wagon (GNU) 2.008.1977871994 ccm4OHC LC
FORD Granada Station wagon (GNU) 2.008.1977901998 ccm6NYP
FORD Granada Station wagon (GNU) 2.008.19791011993 ccm4NEP
FORD Granada Station wagon (GNU) 2.008.19811051993 ccm4NEK
FORD Granada Station wagon (GNU) 2.308.19771072294 ccm6YYH
FORD Granada Station wagon (GNU) 2.306.19811112294 ccm6YYU
FORD Granada Station wagon (GNU) 2.306.19791142294 ccm6YYP
FORD Granada Station wagon (GNU) 2.806.19811322792 ccm6PYU
FORD Granada Station wagon (GNU) 2.808.19771352792 ccm6PYA
FORD ORION I (AFD) 1.307.1983691296 ccm4JPA
FORD ORION I (AFD) 1.607.1983791597 ccm4LPA
FORD ORION II (AFF) 1.312.1985601297 ccm4JBB
FORD ORION II (AFF) 1.311.1986691296 ccm4JPA
FORD ORION II (AFF) 1.401.1986731392 ccm4FUC
FORD ORION II (AFF) 1.412.1985751392 ccm4FUA
FORD ORION II (AFF) 1.612.1985901597 ccm4LUC
FORD ORION III (GAL) 1.307.1990601299 ccm4J4B
FORD ORION III (GAL) 1.407.1990731392 ccm4FUH
FORD SCORPIO I (GAE, GGE) 1.804.1985901796 ccm4REC
FORD SIERRA (GBG, GB4) 1.601.1988721597 ccm4LSF
FORD SIERRA (GBG, GB4) 1.601.1987751597 ccm4LSE
FORD SIERRA (GBG, GB4) 1.810.1987801796 ccm4RED
FORD SIERRA (GBG, GB4) 1.805.1988871769 ccm4R6A
FORD SIERRA (GBG, GB4) 1.801.1987901796 ccm4RED
FORD SIERRA (GBG, GB4) 2.001.19871051993 ccm4N8C
FORD SIERRA Break (BNC) 1.608.1982751597 ccm4LSD
FORD SIERRA Break (BNC) 1.810.1984901796 ccm4REB
FORD SIERRA Break (BNC) 2.008.1982901999 ccm6NYT
FORD SIERRA Break (BNC) 2.010.19851001993 ccm4NRD
FORD SIERRA Break (BNC) 2.008.19821051993 ccm4NET
FORD SIERRA Hatchback (GBC) 1.308.1982601294 ccm4JCT
FORD SIERRA Hatchback (GBC) 1.608.1982751597 ccm4LSD
FORD SIERRA Hatchback (GBC) 1.608.1984791597 ccm4LSD
FORD SIERRA Hatchback (GBC) 1.810.1984901796 ccm4REB
FORD SIERRA Hatchback (GBC) 2.008.1982901999 ccm6NYT
FORD SIERRA Hatchback (GBC) 2.010.19851001993 ccm4NRD
FORD SIERRA Hatchback (GBC) 2.008.19821051993 ccm4NET
FORD SIERRA Hatchback (GBC, GBG) 1.601.1988721597 ccm4LSF
FORD SIERRA Hatchback (GBC, GBG) 1.601.1987751597 ccm4LSE
FORD SIERRA Hatchback (GBC, GBG) 1.810.1987801796 ccm4RED
FORD SIERRA Hatchback (GBC, GBG) 1.805.1988871769 ccm4R6A
FORD SIERRA Hatchback (GBC, GBG) 1.801.1987901796 ccm4RED
FORD SIERRA Hatchback (GBC, GBG) 2.001.19871051993 ccm4N8C
FORD SIERRA Hatchback (GBC, GBG) 2.0 i01.19871001993 ccm4NEJ
FORD SIERRA Stationwagen (BNG) 1.601.1988721597 ccm4LSF
FORD SIERRA Stationwagen (BNG) 1.601.1987751597 ccm4LSE
FORD SIERRA Stationwagen (BNG) 1.805.1988871769 ccm4R6A
FORD SIERRA Stationwagen (BNG) 1.801.1987901796 ccm4RED
FORD SIERRA Stationwagen (BNG) 2.001.19871051993 ccm4N8C
FORD Taunus '80 (GBS, GBNS) 1.307.1979581294 ccm4JCC
FORD Taunus '80 (GBS, GBNS) 1.607.1979691593 ccm4LAR
FORD Taunus '80 (GBS, GBNS) 1.607.1979731593 ccm4LCJ
FORD Taunus '80 (GBS, GBNS) 1.607.1979881593 ccm4LE
FORD Taunus '80 (GBS, GBNS) 2.007.1979901999 ccm6NWR
FORD Taunus '80 (GBS, GBNS) 2.007.19791001993 ccm4NER
FORD Taunus '80 (GBS, GBNS) 2.307.19791142294 ccm6YYR
FORD Taunus (GBFK) 130008.1970541297 ccm4JA
FORD Taunus (GBFK) 160001.1974681593 ccm4LAD
FORD Taunus (GBFK) 160008.1970721593 ccm4LCJ
FORD Taunus (GBFK) 160008.1970881593 ccm4LE
FORD Taunus (GBFK) 2000 V608.1970901998 ccm6NY
FORD Taunus (GBTK) 130001.1970551297 ccm4JAC
FORD Taunus (GBTK) 160001.1974681593 ccm4LAD
FORD Taunus (GBTK) 160001.1970721593 ccm4LCJ
FORD Taunus (GBTK) 200008.1973981993 ccm4NEG
FORD Taunus (GBTS, GBFS, CBTS) 1.305.1975551297 ccm4JAC
FORD Taunus (GBTS, GBFS, CBTS) 1.3 (CBTS)09.1976541297 ccm4JAC
FORD Taunus (GBTS, GBFS, CBTS) 1.605.1975681593 ccm4LAD
FORD Taunus (GBTS, GBFS, CBTS) 1.605.1975721593 ccm4LCJ
FORD Taunus (GBTS, GBFS, CBTS) 1.608.1976881593 ccm4LE
FORD Taunus (GBTS, GBFS, CBTS) 2.012.1975871994 ccm4OHC LC
FORD Taunus (GBTS, GBFS, CBTS) 2.005.1975901999 ccm6NYR
FORD Taunus (GBTS, GBFS, CBTS) 2.305.19751072294 ccm6YYF
FORD TAUNUS 12M (11G) 1.308.1966501305 ccm4TV 13 L
FORD TAUNUS 12M (12G) 1.308.1966501298 ccm4KL 13 L
FORD TAUNUS 20M (41F) 2.007.1967901998 ccm6NY
FORD TAUNUS 20M (42F) 2.007.1967901998 ccm6NY
FORD TAUNUS 20M Turnier (46F) 2.007.1967901998 ccm6NY
FORD TAUNUS 20M XL (51F) 2.007.1967901998 ccm6NY
FORD TAUNUS 20M XL (52F) 2.007.1967901998 ccm6NY
FORD TAUNUS 20M XL Coupé (53F) 2.007.1967901998 ccm6NY
FORD Taunus Coupe (GBCK) 130008.1970541297 ccm4JA
FORD Taunus Coupe (GBCK) 160008.1970721593 ccm4LA
FORD Taunus Coupe (GBCK) 160008.1970881593 ccm4LE
FORD Taunus Coupe (GBCK) 200008.1973981993 ccm4NEE
FORD Taunus Coupe (GBCK) 2000 V608.1970901998 ccm6NY
FORD Taunus Coupe (GBCK) 2300 V608.19711072294 ccm6YY
FORD Taunus Turnier (GBNK) 130008.1970541297 ccm4JA
FORD Taunus Turnier (GBNK) 160001.1974681593 ccm4LAD
FORD Taunus Turnier (GBNK) 160008.1970721593 ccm4LCJ
FORD Taunus Turnier (GBNS) 1.312.1975541297 ccm4JAC
FORD Taunus Turnier (GBNS) 1.305.1975581297 ccm4JAC
FORD Taunus Turnier (GBNS) 1.605.1975681593 ccm4LAD
FORD Taunus Turnier (GBNS) 1.605.1975721593 ccm4LCJ
FORD Taunus Turnier (GBNS) 2.012.1975871994 ccm4OHC LC
FORD Taunus Turnier (GBNS) 2.005.1975901999 ccm6NYR
FORD Taunus Turnier (GBNS) 2.008.1976951993 ccm4OHC TL 20 H
FORD Taunus Turnier (GBNS) 2.305.19751072294 ccm6YYF
FORD Taunus ´80 Turnier (GBNS) 1.307.197963 ccm
FORD Taunus ´80 Turnier (GBNS) 1.607.1979691593 ccm4LAR
FORD Taunus ´80 Turnier (GBNS) 1.607.1979731593 ccm4LCJ
FORD Taunus ´80 Turnier (GBNS) 2.007.1979901999 ccm6NWR
FORD Taunus ´80 Turnier (GBNS) 2.007.19791001993 ccm4NER
FORD Taunus ´80 Turnier (GBNS) 2.307.19791142294 ccm6YYR
FORD OTOSAN Taunus Sedan 1.601.198970 ccm
FORD TRANSIT Bestelwagen (T_ _) 1.6 (TAS)09.1985631593 ccm4LAT
FORD TRANSIT Bestelwagen (T_ _) 2.0 (TAL, TAS, TGL, TWS)09.1985781994 ccm4NAT
FORD TRANSIT Bestelwagen (V_ _) 1.6 (WS)11.1977651593 ccm44RB
FORD TRANSIT Bestelwagen (V_ _) 2.0 (VHL, VVS)11.1977781993 ccm44RC
FORD TRANSIT Bestelwagen (V_ _) 2.0 (VVL)11.1977751993 ccm44RC
FORD TRANSIT Bestelwagen (V_ _) 2.0 (VVS)11.1977591993 ccm44RC
FORD TRANSIT Bus (T_ _) 1.6 (TBL, TES)12.1985631593 ccm4LAT
FORD TRANSIT Bus (T_ _) 2.0 (TBS, TCL, TCS, TEL, TES)11.1985781994 ccm4NAT
FORD TRANSIT Bus (T_ _) 2.0 Cat (TBS, TCL, TCS)12.1985781993 ccm4N6T
FORD TRANSIT Bus (V_ _) 1.6 (VAS, VLS, VZS)12.1977651593 ccm44RB
FORD TRANSIT Bus (V_ _) 2.0 (VAS, VBLVIL, VLS, VUL, VZS)12.1977591993 ccm44RC
FORD TRANSIT Bus (V_ _) 2.0 (VAS, VIL, VLS, VUL, VZS)11.1977781993 ccm44RC
FORD TRANSIT Bus (V_ _) 2.0 (VAS, VLS, VZS)11.1977751993 ccm44RC
FORD TRANSIT Open laadbak/ Chassis (T_ _) 2.0 Cat (TUL)11.1985781993 ccm4N6T
FORD TRANSIT Open laadbak/ Chassis (V_ _) 1.6 (VCS, VDS)11.1977651593 ccm4B
FORD TRANSIT Open laadbak/ Chassis (V_ _) 2.0 (VGL, VSL, VTL)11.1977591993 ccm44RC
FORD TRANSIT Open laadbak/ Chassis (V_ _) 2.0 (VGL, VSL, VTL, VCS, VDS)11.1977781993 ccm44RC
FSO 125P Sedan 1.3 130010.1967641295 ccm4116 C 076
FSO 125P Sedan 1.5 150010.1967751481 ccm4115 C 076
FSO 125P Station wagon 1.510.1967751481 ccm4115 C 076
FSO Polonez I 1.510.1977751481 ccm4AA
FSO Polonez I 1.501.1978821481 ccm4115 C.074
HONDA ACCORD I (SJ, SY) 1.6 L/EX (SY)01.1978801602 ccm4EG
HONDA ACCORD I Hatchback (SJ, SY) 1.6 L/EX (SJ, SY)01.1979801602 ccm4EL
HONDA PRELUDE I Coupé (SN) 1.611.1978801602 ccm4EL14
HONDA QUINTET (SU) 1.6 EX02.1980801602 ccm4EL
INNOCENTI Mini Hatchback 0.5501.198733548 ccm3Daihatsu-EB
INNOCENTI Mini Hatchback 0.601.198431617 ccm2AD
INNOCENTI Mini Hatchback 1.005.197453998 ccm499 H
ISUZU CAMPO (KB) 2.0 (KB28)06.1985791950 ccm4G200Z
ISUZU CAMPO (KB) 2.0 4WD (KB48)06.1985791950 ccm4G200Z
ISUZU CAMPO (KB) 2.2 (TFS)01.1989902254 ccm44ZD1
ISUZU TROOPER APV open (UBS) 2.0 (UBS13)01.1983791950 ccm4G200Z
LADA 110 (2110) 1.501.1995711499 ccm42110
LADA 1200-1500 Stationwagen 1500 (VAZ2102)09.1973731452 ccm4BA3 2103
LADA 1200-1600 Sedan 1200 L/S (VAZ, WAS2101)01.1970601198 ccm42101
LADA 1200-1600 Sedan 1500 (WAS2103, WAS2106)09.1972751452 ccm4BA3 2103
LADA 1200-1600 Sedan 1500 N/S (VAZ2103)11.1975751452 ccm4BA3 2103
LADA 1200-1600 Sedan 1600 (2106)01.1984761569 ccm4BA3 2106
LADA 1200-1600 Sedan 1600 (2106)09.1972791569 ccm4BA3 2106
LADA 1200-1600 Sedan 1600 N/L (VAZ2106, VAZ2103)03.1979781569 ccm4BA3 2106
LADA Niva (2121, 2131) 160004.1980761569 ccm4BA3 2121
LADA Niva (2121, 2131) 160012.1976761569 ccm42121
LADA Niva (2121, 2131) 1600 4x401.1987731569 ccm42121
LADA Niva (2121, 2131) 1700 i06.1996801690 ccm421214
LADA NOVA (2105) 1200 Junior/L (VAZ, WAS2105)09.1981601198 ccm42101
LADA NOVA (2105) 1300 Spezial/L (VAZ, WAS2105)05.1981651294 ccm4BA3 2105
LADA NOVA (2105) 150005.1993671452 ccm4BA3 2103
LADA NOVA (2105) 1500 S (WAS21093)06.1989711499 ccm421083
LADA NOVA (2105) 1500 Special (VAZ2105, WAS21053)03.1985751452 ccm4BA3 2103
LADA NOVA (2105) 1600 (WAS21074)01.1988761569 ccm4BA3 2106
LADA NOVA (2105) 1700 i Classic (VAZ2107)06.1996841690 ccm4B032123
LADA NOVA Stationwagen (2104) 130009.1985651294 ccm4BA3 2105
LADA NOVA Stationwagen (2104) 150008.1994671452 ccm4BA3 2103
LADA NOVA Stationwagen (2104) 150009.1985751452 ccm4BA3 2103
LADA NOVA Stationwagen (2104) 170008.1994841690 ccm4B032123
LIGIER Nova Hatchback 40008.20027 ccm
LADA SAMARA (2108, 2109, 2115, 2113, 2114) 110002.1988531099 ccm4BA3 21081
LADA SAMARA (2108, 2109, 2115, 2113, 2114) 110002.1996581099 ccm4BA3 21081
LADA SAMARA (2108, 2109, 2115, 2113, 2114) 130006.1987631288 ccm4BA3 2108
LADA SAMARA (2108, 2109, 2115, 2113, 2114) 130001.1986651288 ccm4BA3 2108
LADA SAMARA (2108, 2109, 2115, 2113, 2114) 150009.1987721499 ccm421083
LADA Samara Sedan (21099, 2115) 110007.1991531099 ccm4BA3 21081
LADA Samara Sedan (21099, 2115) 130007.1991611288 ccm4BA3 2108
LADA Samara Sedan (21099, 2115) 130005.1989651288 ccm4BA3 2108
LADA Samara Sedan (21099, 2115) 130006.1995681288 ccm4BA3 21115
LADA Samara Sedan (21099, 2115) 150011.1994711499 ccm42111
LADA Samara Sedan (21099, 2115) 150009.1991721499 ccm421083
LADA Toscana (2107) 130012.1985651294 ccm4BA3 2105
LADA Toscana (2107) 150009.1983751452 ccm4BA3 2103
LANCIA DELTA I (831AB0) 1.5 (831AB.025)09.1979861498 ccm4831 A1.000
LANCIA Prisma (831_) 1.501.1983861498 ccm4831 A1.000
LANCIA Prisma (831_) 1.601.19831051585 ccm4831 A4.000
LANCIA Y10 (156) 1.0 (156C)03.1985561049 ccm4156 A.000
LAND ROVER Freelander SUV (L314) 2.0 Td4 4x403.20011091951 ccm4204D3
LAND ROVER Freelander SUV (L314) 2.0 Td4 4x411.20001121951 ccm4204D3
LAND ROVER Range Rover III (L322) 3.0 D 4x403.20021772926 ccm6306D1
LIGIER Be Up Hatchback 0.508.200219505 ccm2LGW523
MAZDA 1000 1.001.197545985 ccm4PC
MAZDA 1300 Sedan 1.302.1971601272 ccm4TC
MAZDA 1300 Sedan 1.301.1975671272 ccm4TC
MAZDA 323 I (FA) 1.006.197745985 ccm4PC
MAZDA 323 I (FA) 1.301.1977601272 ccm4T
MAZDA 323 I (FA) 1.405.1978691415 ccm4U
MAZDA 323 I Station Wagon (FA) 1.305.1978601272 ccm4TC
MAZDA 323 I Station Wagon (FA) 1.405.1978691415 ccm4UC
MAZDA 323 I Station Wagon (FA) 1.504.1982701490 ccm4D5
MAZDA 323 II (BD) 1.111.1980541071 ccm4E1
MAZDA 323 II (BD) 1.311.1980681296 ccm4E3
MAZDA 323 II (BD) 1.505.1981751490 ccm4E5
MAZDA 323 II (BD) 1.511.1980801490 ccm4E5
MAZDA 323 II Hatchback (BD) 1.111.1980541071 ccm4E1
MAZDA 323 II Hatchback (BD) 1.311.1980601296 ccm4E3
MAZDA 323 II Hatchback (BD) 1.311.1980681296 ccm4E3
MAZDA 323 II Hatchback (BD) 1.511.1980861490 ccm4E5
MAZDA 323 III Station Wagon (BW) 1.501.1987731498 ccm4B5
MAZDA 616 Sedan 1.606.1973751586 ccm4NA
MAZDA 626 I (CB) 1.605.1979751586 ccm4H6
MAZDA 626 I (CB) 2.005.1979901970 ccm4M
MAZDA 626 I Coupé 2.010.1978901970 ccm4MA
MAZDA 818 Station wagon 1.301.1974601272 ccm4TC
MAZDA 818 Station wagon 1.601.1977751586 ccm4NA
MAZDA 929 I (LA) 2.005.1979901970 ccm4M
MAZDA 929 II (HB) 2.005.1982901970 ccm4HEE
MAZDA 929 II Break (HV) 2.001.1983901970 ccm4HEE
MAZDA 929 II Coupé (HB) 2.005.1982901970 ccm4HEE
MAZDA B-serie Pick-up (PE) 1.602.1977751586 ccm4NA
MAZDA B-serie Pick-up (PE) 1.802.1977821769 ccm4VC
MAZDA E-serie Van E160008.1980691586 ccm4NA
MAZDA RX 7 I (SA) 1.005.19791051146 ccm212AN2
MAZDA RX 7 I (SA) 1.103.19841131146 ccm212AN2
MERCEDES-BENZ /8 (W114) Coupé 250 C (114.021)04.19691302496 ccm6M 114.920
MERCEDES-BENZ /8 (W114) Coupé 250 C 2.8 (114.023)06.19721302778 ccm6M 130.923
MERCEDES-BENZ /8 (W114) Sedan 25007.19681302496 ccm6M 114.920
MERCEDES-BENZ /8 (W114) Sedan 250 (114.010)01.19681162496 ccm6M 114.920
MERCEDES-BENZ /8 (W114) Sedan 250 2.8 (114.011)06.19721302778 ccm6M 130.923
RENAULT 8 (113_) 1.011.196239980 ccm4689 70
RENAULT 8 (113_) 1.111.1962451108 ccm4688.01
MERCEDES-BENZ S-Klasse Sedan (W108, W109) 250 S (108.012)01.19661302496 ccm6M 108.920
MERCEDES-BENZ Saloon (W123) 20002.1976841988 ccm4M 115.939
MERCEDES-BENZ Saloon (W123) 20006.19801011997 ccm4M 102.939
MOSKVICH 2140 Sedan 1.507.197875 ccm
MOSKVICH ASLK 2140 Sedan 1.503.197675 ccm
MOSKVICH 2141 Hatchback 1.505.198969 ccm
MOSKVICH 412 Sedan 1.503.197175 ccm
MOSKVICH 427 Station wagon 1.501.197575 ccm
MOSKVICH ASLK 2137 Station wagon 1.507.197675 ccm
NSU Prinz Sedan 600 4L (47)08.196130 ccm
NSU Ro 80 Sedan 1.010.1967115995 ccm2KKM
OPEL ASCONA A (81_, 86_, 87_, 88_) 1.2 S04.1972601196 ccm412 S
OPEL ASCONA A (81_, 86_, 87_, 88_) 1.6 N03.1975601584 ccm416 N
OPEL ASCONA A (81_, 86_, 87_, 88_) 1.6 N10.1970681584 ccm416 N
OPEL ASCONA A (81_, 86_, 87_, 88_) 1.6 S03.1975751584 ccm416 S
OPEL ASCONA A (81_, 86_, 87_, 88_) 1.6 S10.1970801584 ccm416 S
OPEL ASCONA A (81_, 86_, 87_, 88_) 1.9 SR03.1975881897 ccm419 S
OPEL ASCONA A (81_, 86_, 87_, 88_) 1.9 SR03.1971901897 ccm419 S
OPEL Ascona A Caravan (84_, 89_) 1.6 N10.1970681584 ccm416 N
OPEL Ascona A Caravan (84_, 89_) 1.6 S03.1975751584 ccm416 S
OPEL Ascona A Caravan (84_, 89_) 1.6 S10.1970801584 ccm416 S
OPEL Ascona A Caravan (84_, 89_) 1.9 SR03.1975881897 ccm419 S
OPEL Ascona A Caravan (84_, 89_) 1.9 SR10.1970901897 ccm419 S
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.208.1976551196 ccm412 N
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.2 S09.1975601196 ccm412 S
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.3 N03.1979601297 ccm413 N
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.3 S08.1979751297 ccm413 S
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.6 N09.1975601584 ccm416 N
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.6 S09.1975751584 ccm416 S
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.9 N08.1976751897 ccm419 N
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 1.9 S09.1975901897 ccm419 S
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 2.0 N08.1977901979 ccm420 N
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 2.0 S08.19771001979 ccm420 S
OPEL Ascona C CC (J82) 1.3 N (F68, M68)09.1981601297 ccm413 N
OPEL Ascona C CC (J82) 1.3 S (F68, M68)09.1981751297 ccm413 S
OPEL Ascona C CC (J82) 1.6 (F68, M68)09.1981751598 ccm416 N
OPEL Ascona C CC (J82) 1.6 (F68, M68)09.1986821598 ccm416 SV
OPEL Ascona C CC (J82) 1.6 S (F68, M68)09.1981901598 ccm416 SH
OPEL Ascona C Sedan (J82) 1.3 N (F11, M11, F69, M69)09.1981601297 ccm413 N
OPEL Ascona C Sedan (J82) 1.3 S (F11, M11, F68, M68)09.1981751297 ccm413 S
OPEL Ascona C Sedan (J82) 1.6 (F11, F68, M11, M68)09.1986821598 ccm416 SV
OPEL Ascona C Sedan (J82) 1.6 (F11, M11, F68, M68)09.1981751598 ccm416 N
OPEL Ascona C Sedan (J82) 1.6 i (F11, M11, F68, M68)09.1987751598 ccm4E 16 NZ
OPEL Ascona C Sedan (J82) 1.6 S (F11, M11, F68, M68)09.1981901598 ccm416 SH
OPEL COMMODORE A 2.5 GS/E08.19691502490 ccm625 E
OPEL COMMODORE A Coupé 2.5 GS/E08.19691502490 ccm625 E
OPEL Corsa A CC (S83) 1.0 (F08, M08, F68, M68)09.198245993 ccm410 S
OPEL Corsa A CC (S83) 1.2 (F08, M08, F68, M68)09.1982451196 ccm412 NC
OPEL Corsa A CC (S83) 1.2 (F08, M08, F68, M68)09.1982601196 ccm412 S
OPEL Corsa A CC (S83) 1.2 S (F08, M08, F68, M68)09.1982551196 ccm412 ST
OPEL Corsa A CC (S83) 1.3 (F08, M08, F68, M68)09.1985601297 ccm413 NB
OPEL Corsa A CC (S83) 1.3 S (F08, M08, F68, M68)09.1982701297 ccm413 SB
OPEL Corsa A TR (S83) 1.0 (F11, M11, F19, M19)09.198245993 ccm410 S
OPEL Corsa A TR (S83) 1.2 N (F11, M11, F19, M19)01.1985451196 ccm412 NC
OPEL Corsa A TR (S83) 1.2 S (F11, M11, F19, M19)09.1982581196 ccm412 S
OPEL Corsa A TR (S83) 1.2 S (F11, M11, M19, F19)09.1982551196 ccm412 ST
OPEL Corsa A TR (S83) 1.3 (F11, F19, M11, M19)09.1985601297 ccm4C 13 N
OPEL Corsa A TR (S83) 1.3 S (F11, M11, F19, M19)09.1982701297 ccm413 SB
OPEL Corsa A Van (S83) 1.0 (F08, W5L)02.198645993 ccm410 S
OPEL Corsa A Van (S83) 1.2 (F08, W5L)02.1986451196 ccm412 NC
OPEL Corsa A Van (S83) 1.2 (F08, W5L)02.1986541196 ccm412 ST
OPEL Corsa A Van (S83) 1.2 (F08, W5L)02.1986601196 ccm412 S
OPEL Corsa A Van (S83) 1.3 (F08, W5L)02.1986601297 ccm413 NB
OPEL Corsa A Van (S83) 1.3 (F08, W5L)02.1986691297 ccm413 SB
OPEL KADETT B 1.109.1965451078 ccm411 N
OPEL KADETT B 1.108.1971501078 ccm411 N
OPEL KADETT B 1.1 S09.1965551078 ccm411 S
OPEL KADETT B 1.1 SR11.1966601078 ccm411 SR
OPEL KADETT B 1.2 S08.1971601196 ccm412 S
OPEL KADETT B 1.708.1967751698 ccm417 S
OPEL KADETT B Coupé 1.109.1965451078 ccm411 N
OPEL KADETT B Coupé 1.108.1971501078 ccm411 N
OPEL KADETT B Coupé 1.109.1965551078 ccm411 S
OPEL KADETT B Coupé 1.111.1966601078 ccm411 SR
OPEL KADETT B Coupé 1.208.1971601196 ccm412 S
OPEL KADETT B Coupé 1.908.1967901897 ccm419 S
OPEL KADETT B Stationwagen 1.109.1965451078 ccm411 N
OPEL KADETT B Stationwagen 1.108.1971501078 ccm411 N
OPEL KADETT B Stationwagen 1.109.1965551078 ccm411 S
OPEL KADETT B Stationwagen 1.208.1971601196 ccm412 S
OPEL KADETT C 1.001.197440993 ccm410 N
OPEL KADETT C 1.208.1973521196 ccm412 N
OPEL KADETT C 1.208.1973551196 ccm412 N
OPEL KADETT C 1.2 S08.1973601196 ccm412 S
OPEL KADETT C 1.6 S09.1976751584 ccm416 S
OPEL Kadett C CC 1.005.197540993 ccm410 N
OPEL Kadett C CC 1.205.1975521196 ccm412 N
OPEL Kadett C CC 1.207.1976541196 ccm412 N
OPEL Kadett C CC 1.2 S08.1973601196 ccm412 S
OPEL Kadett C CC 1.6 S05.1977751584 ccm416 S
OPEL KADETT C Coupé 1.001.197440993 ccm410 N
OPEL KADETT C Coupé 1.208.1973521196 ccm412 N
OPEL KADETT C Coupé 1.208.1973541196 ccm412 N
OPEL KADETT C Coupé 1.2 S08.1973601196 ccm412 S
OPEL KADETT C Coupé 1.6 S05.1977751584 ccm416 S
OPEL KADETT C Stationwagen 1.001.197440993 ccm410 N
OPEL KADETT C Stationwagen 1.208.1973521196 ccm412 N
OPEL KADETT C Stationwagen 1.208.1973541196 ccm412 N
OPEL KADETT C Stationwagen 1.2 S08.1973601196 ccm412 S
OPEL KADETT C Stationwagen 1.6 S05.1977751584 ccm416 S
OPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.208.1979531196 ccm412 N
OPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.208.1982551196 ccm412 ST
OPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.2 S08.1979601196 ccm412 S
OPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.3 N08.1979601297 ccm413 N
OPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.3 S08.1979751297 ccm413 S
OPEL KADETT D (31_-34_, 41_-44_) 1.6 S09.1981901598 ccm416 SH
OPEL KADETT D (32_,37_,39, _42) 1.2 S08.1979601196 ccm412 S
OPEL KADETT D (32_,37_,39, _42) 1.3 N08.1979601297 ccm4C 13 N
OPEL KADETT D (32_,37_,39, _42) 1.3 S08.1979751297 ccm413 S
OPEL KADETT D Stationwagen (35_, 36_, 45_, 46_) 1.208.1979531196 ccm412 N
OPEL KADETT D Stationwagen (35_, 36_, 45_, 46_) 1.2 S08.1979601196 ccm412 S
OPEL KADETT D Stationwagen (35_, 36_, 45_, 46_) 1.3 N08.1979601297 ccm413 N
OPEL KADETT D Stationwagen (35_, 36_, 45_, 46_) 1.3 S08.1979751297 ccm413 S
OPEL KADETT D Stationwagen (35_, 36_, 45_, 46_) 1.6 S09.1981901598 ccm416 SH
OPEL Kadett E Cabrio (T85) 1.3 S03.1987751297 ccm413 S
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.2 (C15, C35, D15, D35)09.1984551196 ccm412 SC
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.3 N (C15, C35, D15, D35)09.1984601297 ccm413 N
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.3 S (C15, C35, D15, D35)09.1984751297 ccm413 S
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.6 (C15, C35, D15, D35)09.1986821598 ccm416 SV
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.6 S (C15, C35, D35, D15)09.1984901598 ccm416 SH
OPEL Kadett E Caravan (T85) 1.8 S (C15, C35, D15, D35)09.1987841796 ccm4E 18 NV
OPEL Kadett E CC (T85) 1.2 (C08, C48, D08, D48)09.1984551196 ccm412 SC
OPEL Kadett E CC (T85) 1.3 N (C08, C48, D08, D48)09.1984601297 ccm413 NB
OPEL Kadett E CC (T85) 1.3 S (C08, C48, D08, D48)09.1984751297 ccm413 S
OPEL Kadett E CC (T85) 1.6 S (C08, C48, D08, D48)09.1986821598 ccm416 SV
OPEL Kadett E CC (T85) 1.6 S (C08, D08, C48, D48)09.1984901598 ccm416 SH
OPEL Kadett E CC (T85) 1.8 S (C08, C48, D08, D48)09.1987841796 ccm4E 18 NV
OPEL Kadett E Combo (T85) 1.3 N (C25, D25)01.1986601297 ccm413 N
OPEL Kadett E Combo (T85) 1.6 (C25, D25)09.1986821598 ccm416 SV
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.2 (C19, D19)09.1984551196 ccm412 SC
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.3 N (C19, D19)09.1984601297 ccm413 NB
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.3 S (C19, D19)09.1984751297 ccm413 S
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.6 S (C19, D19)09.1986821598 ccm416 SV
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.6 S (C19, D19)09.1984901598 ccm416 SH
OPEL Kadett E Sedan (T85) 1.8 S (C19, D19)09.1987841796 ccm4E 18 NV
OPEL Kadett E Van (T85) 1.2 (C70, D70)09.1984551196 ccm412 SC
OPEL Kadett E Van (T85) 1.3 N (C70, D70)09.1984601297 ccm413 NB
OPEL MANTA A (58_, 59_) 1.204.1972601196 ccm412 S
OPEL MANTA A (58_, 59_) 1.602.1975601584 ccm416 N
OPEL MANTA A (58_, 59_) 1.609.1970681584 ccm416 N
OPEL MANTA A (58_, 59_) 1.602.1975751584 ccm416 S
OPEL MANTA A (58_, 59_) 1.6 S09.1970801584 ccm416 S
OPEL MANTA A (58_, 59_) 1.9 S09.1970881897 ccm419 S
OPEL MANTA A (58_, 59_) 1.9 S09.1970901897 ccm419 S
OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.2 N08.1976551196 ccm412 N
OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.2 S09.1975601196 ccm412 S
OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.3 N03.1979601297 ccm413 N
OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.3 S08.1981751297 ccm413 S
OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.6 N09.1975601584 ccm416 N
OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.6 S09.1975751584 ccm416 S
OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.8 S07.1982901796 ccm418 S
OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.9 N08.1976751897 ccm419 N
OPEL MANTA B (58_, 59_) 1.9 S09.1975901897 ccm419 S
OPEL MANTA B (58_, 59_) 2.008.1977901979 ccm420 N
OPEL MANTA B (58_, 59_) 2.0 S08.19771001979 ccm420 S
OPEL MANTA B CC (53_, 55_) 1.3 N03.1979601297 ccm413 N
OPEL MANTA B CC (53_, 55_) 1.3 S08.1979751297 ccm413 S
OPEL MANTA B CC (53_, 55_) 1.6 N09.1975601584 ccm416 N
OPEL MANTA B CC (53_, 55_) 1.8 S07.1982901796 ccm418 S
OPEL MANTA B CC (53_, 55_) 1.9 N08.1976751897 ccm419 N
OPEL MANTA B CC (53_, 55_) 2.008.1977901979 ccm420 N
OPEL MANTA B CC (53_, 55_) 2.0 S08.19771001979 ccm420 S
OPEL OLYMPIA A 1.708.1967751698 ccm417 S
OPEL OLYMPIA A Coupé 1.008.1967601078 ccm411 SR
OPEL OLYMPIA A Coupé 1.908.1967901897 ccm419 S
OPEL Omega A Caravan (V87) 1.8 (F35, M35)09.1987881796 ccm4E 18 NVR
OPEL Omega A Caravan (V87) 1.8 N (F35, M35)09.1986821796 ccm418 NV
OPEL Omega A Caravan (V87) 1.8 S (F35, M35)09.1986901796 ccm418 SV
OPEL Omega A Sedan (V87) 1.8 (F19, M19, N19)09.1987881796 ccm4E 18 NVR
OPEL Omega A Sedan (V87) 1.8 N (F19, M19, N19)09.1986821796 ccm418 NV
OPEL Omega A Sedan (V87) 1.8 S (F19, M19, N19)09.1986901796 ccm418 NV
OPEL OPEL 1.109.1968601078 ccm411 SR
OPEL OPEL 1.909.1968901897 ccm419 S
OPEL REKORD A 1500 (R3)02.1963541488 ccm415 B
OPEL REKORD A 1700 (R3)02.1963601668 ccm417 A
OPEL REKORD A 1700 (R3)02.1963671668 ccm417 NA
OPEL REKORD A Coupé 170001.1963671668 ccm417 NA
OPEL REKORD B 1.708.1965751698 ccm417 S
OPEL REKORD B 1.908.1965901897 ccm419 S
OPEL REKORD B Coupé 1.908.1965901897 ccm419 S
OPEL REKORD B Stationwagen 1.508.1965601492 ccm415 NB
OPEL REKORD B Stationwagen 1.708.1965751698 ccm417 N
OPEL REKORD C 1.508.1966581492 ccm415 NB
OPEL REKORD C 1.502.1968601492 ccm415 NB
OPEL REKORD C 1.708.1966601698 ccm417 N
OPEL REKORD C 1.702.1968661698 ccm417 N
OPEL REKORD C 1.7 S08.1966751698 ccm417 S
OPEL REKORD C 1.908.1966901897 ccm419 S
OPEL REKORD C 1.9 Sprint08.19671061897 ccm419 SH
OPEL REKORD C Coupé 1.7 S08.1966751698 ccm417 S
OPEL REKORD C Coupé 1.908.1966901897 ccm419 S
OPEL REKORD C Coupé 1.9 Sprint08.19671061897 ccm419 SH
OPEL REKORD C Coupé 2.208.1966952239 ccm622 N
OPEL REKORD C Stationwagen 1.508.1966581492 ccm415 NB
OPEL REKORD C Stationwagen 1.708.1966601698 ccm417 N
OPEL REKORD C Stationwagen 1.702.1968661698 ccm417 N
OPEL REKORD C Stationwagen 1.7 S08.1966751698 ccm417 S
OPEL REKORD C Stationwagen 1.908.1966901897 ccm419 S
OPEL REKORD D 1.703.1975601698 ccm417 N
OPEL REKORD D 1.701.1972661698 ccm417 N
OPEL REKORD D 1.7 S01.1972831698 ccm417 S
OPEL REKORD D 1.903.1975751897 ccm419 N
OPEL REKORD D 1.903.1975901897 ccm419 SH
OPEL REKORD D 1.9 S01.1972971897 ccm419 SH
OPEL REKORD D 2.009.19751001979 ccm420 S
OPEL REKORD D Coupé 1.7 S01.1972831698 ccm417 S
OPEL REKORD D Coupé 1.903.1975751897 ccm419 N
OPEL REKORD D Coupé 1.903.1975901897 ccm419 SH
OPEL REKORD D Coupé 1.9 S01.1972971897 ccm419 SH
OPEL REKORD D Coupé 2.009.19751001979 ccm420 S
OPEL REKORD D Stationwagen 1.701.1972671698 ccm417 N
OPEL REKORD D Stationwagen 1.903.1975901897 ccm419 SH
OPEL REKORD D Stationwagen 1.9 S01.1972971897 ccm419 SH
OPEL REKORD D Stationwagen 2.0 S09.19751001979 ccm420 S
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 1.709.1977601698 ccm417 N
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 1.811.1982751796 ccm418 N
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 1.8 S11.1982901796 ccm418 S
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 2.009.1977901979 ccm420 N
OPEL REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) 2.0 S08.19771001979 ccm420 S
OPEL REKORD E Stationwagen (61_, 66_, 67_) 1.709.1977601698 ccm417 N
OPEL REKORD E Stationwagen (61_, 66_, 67_) 1.8 S11.1982901796 ccm418 S
OPEL REKORD E Stationwagen (61_, 66_, 67_) 1.909.1977751897 ccm419 N
OPEL REKORD E Stationwagen (61_, 66_, 67_) 2.009.1977901979 ccm420 N
OPEL REKORD E Stationwagen (61_, 66_, 67_) 2.0 S08.19771001979 ccm420 S
OPEL Vectra A CC (J89) 1.4 S (F68, M68)04.1988751389 ccm414 NV
OPEL Vectra A CC (J89) 1.6 S09.1988821598 ccm416 SV
OPEL Vectra A CC (J89) 1.8 S (F68, M68)09.1988881796 ccm4E 18 NVR
OPEL Vectra A CC (J89) 2.0 (F68, M68)04.19881001998 ccm4C 20 NEF
OPEL Vectra A Sedan (J89) 1.4 S (F19, M19)09.1988751389 ccm414 NV
OPEL Vectra A Sedan (J89) 1.6 (F19, M19)09.1988821598 ccm416 SV
OPEL Vectra A Sedan (J89) 1.8 S (F19, M19)09.1988881796 ccm4E 18 NVR
OPEL Vectra A Sedan (J89) 1.8 S (F19, M19)09.1989901796 ccm418 SV
OPEL Vectra A Sedan (J89) 2.0 (F19, M19)09.19881001998 ccm4C 20 NEF
PEUGEOT 104 0.910.197945954 ccm4108 (XV5)
PEUGEOT 104 0.910.197246954 ccm4108 (XV3)
PEUGEOT 104 1.009.198344954 ccm4108C (XV8)
PEUGEOT 104 1.108.1980501124 ccm4109F (XW7)
PEUGEOT 104 1.107.1976571124 ccm4109 (XW3)
PEUGEOT 104 1.208.1979571219 ccm4129 (XZ5)
PEUGEOT 104 1.408.1979721360 ccm4150 (XY6B)
PEUGEOT 104 Coupé 0.909.197345954 ccm4108 (XV5)
PEUGEOT 104 Coupé 1.108.1979501124 ccm4109F (XW7)
PEUGEOT 104 Coupé 1.108.1979571124 ccm4109 (XW3)
PEUGEOT 104 Coupé 1.108.1975671124 ccm4121 (XW3S)
PEUGEOT 104 Coupé 1.408.1979721360 ccm4150 (XY6B)
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.009.199145954 ccm4TU9
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.009.199150954 ccm4CDZ (TU9M)
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.109.1991601124 ccm4HDZ (TU1M)
PEUGEOT 204 1.110.1965531130 ccm4XK
PEUGEOT 204 1.107.1969551130 ccm4XK4
PEUGEOT 204 1.109.1975581127 ccm4XK5
PEUGEOT 204 Break 1.1 Grand Luxe05.1969541130 ccm4XK4
PEUGEOT 204 Cabriolet 1.101.1967531130 ccm4XK
PEUGEOT 204 Cabriolet 1.105.1969541130 ccm4XK4
PEUGEOT 204 Coupé 1.105.1969541130 ccm4XK4
PEUGEOT 205 Bestelwagen 1.108.1987541124 ccm4H1B (TU1)
PEUGEOT 205 Bestelwagen 1.402.1983601360 ccm4150G (XY7)
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.002.198345954 ccm4108C (XV8)
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.102.1983491124 ccm4109N (XW7)
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.102.1983501124 ccm4109F (XW7)
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.302.1984621294 ccm4G1A
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.402.1983601360 ccm4150G (XY7)
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.402.1983721360 ccm4150 (XY6B)
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.410.1985791360 ccm4150H (XY8)
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.402.1983801360 ccm4150B (XY8)
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.502.1984861442 ccm4Y2/K
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.603.1987721580 ccm4B1E (XU51C)
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.608.1986751580 ccm4BAZ (XU5CP)
PEUGEOT 205 I (741A/C) 1.608.1986751580 ccm4BAZ (XU5CP)
PEUGEOT 205 I Cabriolet (741B, 20D) 1.4 CJ03.1988601360 ccm4150G (XY7)
PEUGEOT 205 I Cabriolet (741B, 20D) 1.4 CJ03.1989671361 ccm4K1D (TU3A)
PEUGEOT 205 I Cabriolet (741B, 20D) 1.4 CJ Cat01.1989601361 ccm4KAY (TU3CP)
PEUGEOT 205 I Cabriolet (741B, 20D) 1.4 CT04.1986791360 ccm4150B (XY8)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.110.1987491124 ccm4109N (XW7)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.110.1987541124 ccm4H1B (TU1)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.201.1987641204 ccm4F1
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.410.1987601360 ccm4150G (XY7)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.410.1987671361 ccm4K1D (TU3A)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.401.1987721360 ccm4150 (XY6B)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.407.1988791360 ccm4150B (XY8)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.406.1987841360 ccm4K2B (TU3S)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.406.1987861442 ccm4Y2/K
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.4 Cat08.1987601361 ccm4KAY (TU3CP)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.610.1987721580 ccm4B1E (XU51C)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.610.1987751580 ccm4BAZ (XU5CP)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.608.1990901580 ccm4171 (XU5S)
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.6 Aut.10.1987791580 ccm4B1E (XU51C)
PEUGEOT 304 (_04M_) 1.3 (M02)08.1972751290 ccm4XL5S
PEUGEOT 304 (_04M_) 1.3 GL (M01)09.1972651290 ccm4XL5
PEUGEOT 304 (_04M_) 1.3 GT (A01)10.1969651290 ccm4XL3
PEUGEOT 304 Break (_04D_) 1.1 (D11)10.1976581127 ccm4XK5
PEUGEOT 304 Break (_04D_) 1.3 (D01)09.1970651290 ccm4XL5
PEUGEOT 304 Cabriolet (_04B_) 1.3 (B01)03.1970651290 ccm4XL3
PEUGEOT 304 Cabriolet (_04B_) 1.3 (B02)09.1972751290 ccm4XL3S
PEUGEOT 304 Coupé (_04C_) 1.3 (CO1)03.1970651290 ccm4XL3
PEUGEOT 304 Coupé (_04C_) 1.3 (CO2)03.1972751290 ccm4XL3S
PEUGEOT 305 I (581A) 1.311.1977601290 ccm4118 (XL5)
PEUGEOT 305 I (581A) 1.311.1977651290 ccm4XL5
PEUGEOT 305 I (581A) 1.511.1979731472 ccm4142 (XR5)
PEUGEOT 305 I (581A) 1.505.1980881472 ccm4117 (XR5S)
PEUGEOT 305 I Break (581D) 1.308.1980601290 ccm4118 (XL5)
PEUGEOT 305 I Break (581D) 1.508.1980731472 ccm4142 (XR5)
PEUGEOT 305 II (581M) 1.111.1982581127 ccm4XK5
PEUGEOT 305 II (581M) 1.310.1982601290 ccm4118 (XL5)
PEUGEOT 305 II (581M) 1.509.1985681472 ccm4142 (XR5A)
PEUGEOT 305 II (581M) 1.510.1982731472 ccm4142 (XR5)
PEUGEOT 305 II (581M) 1.611.1986731580 ccm4BAZ (XU5CP)
PEUGEOT 305 II (581M) 1.610.1982751580 ccm4B1A (XU51C)
PEUGEOT 305 II (581M) 1.607.1984901580 ccm4171 (XU5S)
PEUGEOT 305 II (581M) 1.610.1982941580 ccm4171 (XU5S)
PEUGEOT 305 II (581M) 1.610.1982971580 ccm4171 (XU5S)
PEUGEOT 305 II (581M) 1.911.1986981905 ccm4DFZ (XU9J1)
PEUGEOT 305 II (581M) 1.910.19821021905 ccm4159 (XU9S)
PEUGEOT 305 II Break (581E) 1.310.1982601290 ccm4118 (XL5)
PEUGEOT 305 II Break (581E) 1.509.1985681472 ccm4142 (XR5A)
PEUGEOT 305 II Break (581E) 1.510.1982731472 ccm4142 (XR5)
PEUGEOT 305 II Break (581E) 1.611.1986731580 ccm4BAZ (XU5CP)
PEUGEOT 305 II Break (581E) 1.602.1986751580 ccm4B1A (XU51C)
PEUGEOT 305 II Break (581E) 1.611.1982791580 ccm4B1A (XU51C)
PEUGEOT 305 II Break (581E) 1.607.1984901580 ccm4171 (XU5S)
PEUGEOT 305 II Break (581E) 1.609.1983971580 ccm4171 (XU5S)
PEUGEOT 305 II Break (581E) 1.911.1986981905 ccm4DFZ (XU9J1)
PEUGEOT 305 II Break (581E) 1.909.19841021905 ccm4159 (XU9S)
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.110.1985541118 ccm4E1
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.310.1985641294 ccm4G1A
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.403.1989671361 ccm4K1D (TU3A)
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.403.1989841360 ccm4K2B (TU3S)
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.506.1987861442 ccm4Y2/K
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.608.1987721580 ccm4B1E (XU51C)
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.610.1985751580 ccm4B1A (XU51C)
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.610.1985801580 ccm4B1D (XU51C)
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.910.19851021905 ccm4D2B (XU9S)
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.607.1989881580 ccm4BDY (XU5M2Z)
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.607.1989921580 ccm4B2A (XU52C/K)
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.607.1989941580 ccm4B2A (XU52C/K)
PEUGEOT 404 1.604.1963651618 ccm4XC6
PEUGEOT 404 1.611.1967731618 ccm4XC6
PEUGEOT 405 I (15B) 1.401.1987641360 ccm4K5A (TU3)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.607.1987721580 ccm4B1E (XU51C)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.610.1989901580 ccm4BDZ (XU5M)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.601.1987941580 ccm4B2A (XU52C/K)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.907.1987951905 ccm4D2C (XU92C)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.907.19881091905 ccm4DDZ (XU9M)
PEUGEOT 405 I (15B) 1.9 4x407.19881091905 ccm4DDZ (XU9M)
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.405.1988641360 ccm4K5A (TU3)
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.610.1988721580 ccm4B1E (XU51C)
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.610.1988901580 ccm4BDZ (XU5M)
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.605.1988921580 ccm4B2A (XU52C/K)
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.610.1988941580 ccm4BDZ (XU5M)
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.910.1988951905 ccm4D2C (XU92C)
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.910.19881091905 ccm4DDZ (XU9M)
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.9 4x410.19881091905 ccm4DDZ (XU9M)
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.9 Vierwielaandrijving06.19871581905 ccm4D6C (XU9J4)
PEUGEOT 405 II Break (4E) 1.407.199379 ccm
PEUGEOT 504 (A_, M_) 1.8 (M03)01.1971791796 ccm4XM7
PEUGEOT 504 (A_, M_) 2.0 (A1, A13, MY1, MY3)03.1971971971 ccm4106 (XN1)
PEUGEOT 504 Break (D_, F_) 1.8 (F01, E01)04.1971731796 ccm4XM7
PEUGEOT 504 Break (D_, F_) 2.0 (D11, F11)04.1971921971 ccm4XN1
PEUGEOT 504 Pick-up (E_) 1.601.1980631618 ccm4XC7P
PEUGEOT 504 Pick-up (E_) 1.807.1987721796 ccm4XM7
PEUGEOT 505 (551A) 1.806.1981751796 ccm4105 (XM7)
PEUGEOT 505 (551A) 1.801.1982821796 ccm4105 (XM7)
PEUGEOT 505 (551A) 1.809.1985841796 ccm4105C (XM7A)
PEUGEOT 505 (551A) 2.009.1983941971 ccm4XN1
PEUGEOT 505 (551A) 2.002.1983961971 ccm4106 (XN1)
PEUGEOT 505 (551A) 2.011.1980971971 ccm4106 (XN1)
PEUGEOT 505 (551A) 2.009.1985981971 ccm4106E (XN1A)
PEUGEOT 505 (551A) 2.009.19801071971 ccm4XN1
PEUGEOT 505 Break (551D) 1.804.1982751796 ccm4XM7
PEUGEOT 505 Break (551D) 2.004.198282 ccm
PEUGEOT 505 Break (551D) 2.008.1983941971 ccm4106 (XN1)
PEUGEOT 505 Break (551D) 2.009.1985981971 ccm4106E (XN1A)
PEUGEOT 604 (561A_) 2.7 SL08.19771362664 ccm6112 (ZM)
PEUGEOT J5 Bestelwagen (280L) 1.801.1983691796 ccm4169B (XM7T)
PEUGEOT J5 Bus (280P) 2.009.1981751971 ccm4170B (XN1T)
PEUGEOT J5 Bus (280P) 2.001.1983791971 ccm4170 (XN1T)
PEUGEOT J5 Bus (290P) 2.010.1990841971 ccm4170D (XN1TACP)
PEUGEOT J5 Open laadbak/ Chassis (280L) 2.001.1986751971 ccm4170B (XN1T)
PEUGEOT J5 Open laadbak/ Chassis (280L) 2.001.1983791971 ccm4170 (XN1T)
PEUGEOT J5 Open laadbak/ Chassis (290L) 2.010.1990841971 ccm4170D (XN1TACP)
PEUGEOT J7 Bestelwagen 1.508.1968831468 ccm4XB5P
PEUGEOT J7 Bestelwagen 1.608.1968601618 ccm4XC7P
PEUGEOT J7 Bestelwagen 1.608.1968681618 ccm4XC5P
PEUGEOT J7 Bestelwagen 1.807.1970651796 ccm4XM7P
PEUGEOT J7 Bus 1.607.1970601618 ccm4XC7P
PEUGEOT J7 Bus 1.608.1968681618 ccm4XC5P
PEUGEOT J7 Bus 1.807.1970651796 ccm4XM7P
PEUGEOT J7 Open laadbak/ Chassis 1.607.1970601618 ccm4XC7P
PEUGEOT J7 Open laadbak/ Chassis 1.608.1968681618 ccm4XC5P
PEUGEOT J7 Open laadbak/ Chassis 1.807.1970651796 ccm4XM7P
PEUGEOT J9 Bestelwagen 1.603.1980601618 ccm4XC7P
PEUGEOT J9 Bestelwagen 2.003.1980781971 ccm4XN1P
PEUGEOT J9 Bus 2.003.1980781971 ccm4XN1P
PEUGEOT J9 Open laadbak/ Chassis 2.003.1980781971 ccm4XN1P
RENAULT 10 (119_) 1.105.1966451108 ccm4688.01
RENAULT 10 (119_) 1.307.1969481289 ccm4810.03
RENAULT 11 (B/C37_) 1.1 (B/C371)03.1983481108 ccm4C1E 715
RENAULT 11 (B/C37_) 1.2 (B/C37S)10.1984551237 ccm4C1G 710
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 (B/C372, B/C37C)03.1983601397 ccm4C2J 730
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 (B/C373)03.1983681397 ccm4C2J 757
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 (B/C373)05.1983721397 ccm4C2J 755
RENAULT 11 (B/C37_) 1.4 (B/C373, B/C37R)03.1983671397 ccm4C2J 767
RENAULT 11 (B/C37_) 1.7 (B/C376)10.1983801721 ccm4F2N 704
RENAULT 11 (B/C37_) 1.7 (B/C37D)06.1987871721 ccm4F2N 742
RENAULT 11 (B/C37_) 1.7 (B/C37L)10.1986731721 ccm4F2N 730
RENAULT 11 (B/C37_) 1.7 (B/C37N)10.1986881721 ccm4F2N 798
RENAULT 11 Bestelwagen (S37_) 1.1 (S371)03.1983481108 ccm4C1E 715
RENAULT 11 Bestelwagen (S37_) 1.2 (S37S)10.1984551237 ccm4C1G 710
RENAULT 11 Bestelwagen (S37_) 1.4 (S372)03.1983601397 ccm4C2J 730
RENAULT 11 Bestelwagen (S37_) 1.4 (S373)03.1983681397 ccm4C2J 768
RENAULT 12 1.3 (1170)07.1975501289 ccm4810.02
RENAULT 12 1.3 (1170)10.1969541289 ccm4810-02/97
RENAULT 12 1.3 TS (1177, 1337)08.1972601289 ccm4810.05
RENAULT 12 1.408.1976671397 ccm4C1J 791
RENAULT 12 1.6 Gordini (1173)08.19701131565 ccm4807.20
RENAULT 12 Bestelwagen 1.307.1975501289 ccm4810.02
RENAULT 12 Variable (117_) 1.3 (1170)07.1975501289 ccm4810.02
RENAULT 12 Variable (117_) 1.3 (1170)10.1970541289 ccm4810-02/97
RENAULT 12 Variable (117_) 1.3 (1177)08.1973601289 ccm4810.05
RENAULT 12 Variable (117_) 1.408.1976671397 ccm4C1J 791
RENAULT 14 (121_) 1.2 (1210)05.1976571218 ccm4129
RENAULT 14 (121_) 1.2 (1210)01.1980581218 ccm4129
RENAULT 14 (121_) 1.4 (1212)09.1979711360 ccm4150
RENAULT 14 (121_) 1.4 (1213)12.1981601360 ccm4X5J
RENAULT 15 (130_) 1.3 (1300)03.1972601289 ccm4810.05
RENAULT 15 (130_) 1.6 (1302)03.1972901565 ccm4807.10
RENAULT 16 (115_) 1.6 TA01.196971 ccm
RENAULT 16 (115_) 1.6 TL07.1975541565 ccm4821
RENAULT 16 (115_) 1.6 TL (1152, 1153, 1157)01.1971651565 ccm4821.04
RENAULT 16 (115_) 1.6 TS (1151, 1154)09.1968831565 ccm4807.05
RENAULT 16 (115_) 1.6 TX (1156)06.1974931647 ccm4843.01
RENAULT 17 Coupe 1.603.1972901565 ccm4807.10
RENAULT 17 Coupe 1.606.1974921647 ccm4843.05
RENAULT 17 Coupe 1.6 Gordini03.19741081605 ccm4844.12
RENAULT 18 (134_) 1.4 (1340)04.1978641397 ccm4847 720
RENAULT 18 (134_) 1.6 (1341)04.1982731647 ccm4A2M 723
RENAULT 18 (134_) 1.6 (1341)04.1978791647 ccm4841 726
RENAULT 18 (134_) 1.6 TS (1342)05.1982971647 ccm4A6M 726
RENAULT 18 (134_) 2.0 (1343)05.19821051995 ccm4J6R 716
RENAULT 18 Bestelwagen 1.405.1979641397 ccm4847 720
RENAULT 18 Variable (135_) 1.4 (1350)05.1979641397 ccm4847 720
RENAULT 18 Variable (135_) 1.6 (1351)01.1982731647 ccm4A2M 723
RENAULT 18 Variable (135_) 1.6 (1351)05.1979791647 ccm4841 726
RENAULT 18 Variable (135_) 1.6 4x402.1979791647 ccm4841 725
RENAULT 18 Variable (135_) 1.6 TS05.1982971647 ccm4A6M 726
RENAULT 18 Variable (135_) 2.0 (1353)10.19811051995 ccm4J6R 716
RENAULT 18 Variable (135_) 2.0 4x405.19831041995 ccm4J6R 716
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.201.1988541237 ccm4C1G 730
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.401.1988801390 ccm4E6J 700
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.4 (B/C53P)01.1989581397 ccm4C2J 772
RENAULT 19 I Bestelwagen (S53_) 1.201.1988541237 ccm4C1G 730
RENAULT 19 I Bestelwagen (S53_) 1.401.1988801390 ccm4E6J 700
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.201.1988541237 ccm4C1G 730
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.204.1992541237 ccm4C1G 730
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.401.1992801390 ccm4E6J 700
RENAULT 19 II Bestelwagen (S53_) 1.203.1992541237 ccm4C1G 730
RENAULT 19 II Bestelwagen (S53_) 1.403.1992801390 ccm4E6J 700
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.405.1992601397 ccm4C3J 710
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.410.1994781390 ccm4E6J 700
RENAULT 20 (127_) 1.6 (1271)10.1975901647 ccm4843
RENAULT 20 (127_) 1.6 (1271)05.1977971647 ccm4843 721
RENAULT 20 (127_) 2.0 (1272)10.19771091995 ccm4829.01
RENAULT 20 (127_) 2.0 (1277)10.19801031995 ccm4829 702
RENAULT 20 (127_) 2.2 (1279)10.19801162165 ccm4851 700
RENAULT 21 (B48_) 1.4 (B48D)09.1989691397 ccm4C2J 770
RENAULT 21 (B48_) 1.707.1989751721 ccm4F3N 726
RENAULT 21 (B48_) 1.707.1989881721 ccm4F2N 754
RENAULT 21 Bestelwagen (S48_) 1.706.1986881721 ccm4F2N 710
RENAULT 21 Saloon (L48_) 1.4 (L48D)06.1988691397 ccm4C2J 770
RENAULT 21 Saloon (L48_) 1.7 (L481)03.1986751721 ccm4F2N 712
RENAULT 21 Saloon (L48_) 1.7 (L482)03.1986881721 ccm4F2N 710
RENAULT 21 Saloon (L48_) 1.7 (L48M, L48F)07.1986731721 ccm4F3N 726
RENAULT 21 Saloon (L48_) 1.7 (L48N)06.1987871721 ccm4F2N 752
RENAULT 21 Stationwagen (K48_) 1.7 (K/S481)06.1986751721 ccm4F2N 712
RENAULT 21 Stationwagen (K48_) 1.7 (K/S482)10.1986881721 ccm4F2N 710
RENAULT 21 Stationwagen (K48_) 1.7 (K48M)06.1986731721 ccm4F2N 750
RENAULT 21 Stationwagen (K48_) 1.7 (K48N)06.1987871721 ccm4F2N 752
RENAULT 21 Stationwagen (K48_) 2.007.19891171995 ccm4J7R 751
RENAULT 25 (B29_) 2.003.19871201995 ccm4J7R 723
RENAULT 25 (B29_) 2.0 (B297)04.19841011995 ccm4J6R 762
RENAULT 30 (127_) 2.6 (1273)08.19761252664 ccm6112
RENAULT 30 (127_) 2.6 (1273)02.19751312664 ccm6112
RENAULT 30 (127_) 2.6 TS (1275)07.19781282664 ccm6144
RENAULT 30 (127_) 2.6 TX (1278)10.19781432664 ccm6140
RENAULT 4 (112_) 0.801.198127782 ccm4839 706
RENAULT 4 (112_) 0.8 (1123)10.196226845 ccm4800
RENAULT 4 (112_) 0.8 (1123)10.198329845 ccm4B1B 707
RENAULT 4 (112_) 0.8 (1123)09.197134845 ccm4800 01
RENAULT 4 (112_) 1.012.198542956 ccm4689 710
RENAULT 4 (112_) 1.0 (112C)06.198734956 ccm4C1C 708
RENAULT 4 (112_) 1.106.1986441108 ccm4C1E 714
RENAULT 4 (112_) 1.102.1978451108 ccm4688 712
RENAULT 4 (112_) 1.1 (1128, S128)06.1978341108 ccm4C1E 714
RENAULT 4 Bestelwagen (R21_, R23_) 0.809.197126782 ccm4839 706
RENAULT 4 Bestelwagen (R21_, R23_) 0.8 (2106)09.196634845 ccm4800 01
RENAULT 4 Bestelwagen (R21_, R23_) 0.8 (2391)04.198329845 ccm4B1B 707
RENAULT 4 Bestelwagen (R21_, R23_) 1.006.198734956 ccm4C1C 708
RENAULT 4 Bestelwagen (R21_, R23_) 1.1 (2370, 210B)10.1976341108 ccm4C1E 718
RENAULT 4 Bestelwagen (R21_, R23_) 1.1 (239B)07.1982351108 ccm4C1E 718
RENAULT 5 (122_) 0.8 (1221, 1391)01.198237845 ccm4800 710
RENAULT 5 (122_) 0.8 (1221, 1391, 1220)10.197235845 ccm4800 710
RENAULT 5 (122_) 1.0 (1222, 1392)01.197244956 ccm4689 710
RENAULT 5 (122_) 1.1 (1227, 1397)09.1980451108 ccm4688 713
RENAULT 5 (122_) 1.3 (1224, 1394)09.1975641289 ccm4810 725
RENAULT 5 (122_) 1.3 (1225)09.1976421289 ccm4810 726
RENAULT 5 (122_) 1.3 (1225, 1395)06.1979451289 ccm4810 719
RENAULT 5 (122_) 1.3 Automatik (1225, 1395)06.1979541289 ccm4810 729
RENAULT 5 (122_) 1.4 (1229, 1399)01.1982631397 ccm4847 725
RENAULT 5 (122_) 1.4 Alpine A5 (1223)09.1977931397 ccm4840 725
RENAULT 5 (122_) 1.4 Alpine Turbo (122B)10.19811081397 ccm4840 726
RENAULT 5 (122_) 1.4 Automatik (1229, 1399)06.1982591397 ccm4847 712
RENAULT 5 Bestelwagen (238_) 0.8 (2381)10.197235845 ccm4800 710
RENAULT 5 Bestelwagen (238_) 1.0 (2382)01.197244956 ccm4689 710
RENAULT 5 Bestelwagen (238_) 1.109.1980451108 ccm4688 713
RENAULT 5 Bestelwagen (238_) 1.3 (2387)03.1976441289 ccm4810 726
RENAULT 6 (118_) 0.810.196934845 ccm4800.02
RENAULT 6 (118_) 1.108.1970451108 ccm4688.10
RENAULT 6 (118_) 1.107.1971481108 ccm4688.10
RENAULT 9 Sedan (L42_) 1.1 (L421)09.1981481108 ccm4C1E 715
RENAULT 9 Sedan (L42_) 1.2 (L42S)09.1985541237 ccm4C1G 710
RENAULT 9 Sedan (L42_) 1.4 (L422, L42C)12.1981601397 ccm4C1J 792
RENAULT 9 Sedan (L42_) 1.4 (L423)09.1981721397 ccm4C2J 755
RENAULT 9 Sedan (L42_) 1.4 (L423, L42R)09.1985671397 ccm4C2J 767
RENAULT 9 Sedan (L42_) 1.4 Automatik (L423)09.1981681397 ccm4C2J 757
RENAULT 9 Sedan (L42_) 1.7 (L426)09.1984801721 ccm4F2N 704
RENAULT 9 Sedan (L42_) 1.7 (L42N)10.1986881721 ccm4F2N 798
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.101.1991461108 ccm4C1E 700
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.104.1992491108 ccm4C1E 700
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.401.1991801390 ccm4E7J 711
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.4 (B/C57T, B/C57Y)01.1991791390 ccm4E7J 601
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.4 (B57J, C57J)01.1991751390 ccm4E7J 756
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.7 (B/C574)01.1991921721 ccm4F2N 770
RENAULT CLIO I Bestelwagen (S57_) 1.101.1991461108 ccm4C1E 700
RENAULT ESPACE I (J11_) 2.0 (J/S112)01.19881011995 ccm4J6R 734
RENAULT ESPACE I (J11_) 2.0 (J/S112)07.19841091995 ccm4J6R 236
RENAULT ESPACE I (J11_) 2.0 i (J116)01.19891181995 ccm4J7R 760
RENAULT ESPACE I (J11_) 2.0 i Quadra (J116)03.19881181995 ccm4J7R 760
RENAULT ESPACE I (J11_) 2.2 (J117)07.19861082165 ccm4J7T 770
RENAULT ESPACE I (J11_) 2.2 Quadra (J117)01.19881082165 ccm4J7T 770
RENAULT ESTAFETTE (213_) 1.102.1962391108 ccm4688.01
RENAULT ESTAFETTE (213_) 1.308.1969391289 ccm4810.01
RENAULT FUEGO (136_) 1.4 TL/GTL02.1980641397 ccm4847 720
RENAULT FUEGO (136_) 1.604.1983711647 ccm4A2M 723
RENAULT FUEGO (136_) 1.6 TS/GTS (1362)10.1980971647 ccm4843 724
RENAULT MASTER I Bestelwagen (T__) 28-35 2.010.1986791995 ccm4J5R 718
RENAULT MASTER I Bestelwagen (T__) 28-35 2.008.1980801995 ccm4829 731
RENAULT MASTER I Bus (T__) 2.006.1985821995 ccm4J5R 728
RENAULT MASTER I Bus (T__) 28-35 2.010.1986791995 ccm4J5R 718
RENAULT MASTER I Bus (T__) 28-35 2.008.1980801995 ccm4829 731
RENAULT MASTER I Open laadbak/ Chassis (P__) 2.007.1980801995 ccm4829 731
RENAULT MASTER I Open laadbak/ Chassis (P__) 2.011.1989821995 ccm4J5R 718
RENAULT MASTER I Open laadbak/ Chassis (P__) 28-35 2.010.1986791995 ccm4J5R 728
RENAULT MASTER I Open laadbak/ Chassis (P__) 28-35 2.010.1982801995 ccm4829 730
RENAULT RAPID Bestelwagen (F40_, G40_) 1.002.198637956 ccm4C1C 706
RENAULT RAPID Bestelwagen (F40_, G40_) 1.009.198542956 ccm4C1C 706
RENAULT RAPID Bestelwagen (F40_, G40_) 1.109.1985461108 ccm4C1E 750
RENAULT RAPID Bestelwagen (F40_, G40_) 1.1 (F401)07.1985451108 ccm4C1E 792
RENAULT RAPID Bestelwagen (F40_, G40_) 1.1 (F40H)06.1987451108 ccm4C1E 756
RENAULT RAPID Bestelwagen (F40_, G40_) 1.205.1995651171 ccm4E7F 708
RENAULT RAPID Bestelwagen (F40_, G40_) 1.4 (F402)07.1985581397 ccm4C1J 780
RENAULT RAPID Bestelwagen (F40_, G40_) 1.4 (F40M)03.1986601397 ccm4C2J 784
RENAULT Rodeo 4 (ACL_) 0.808.197134845 ccm4800 01
RENAULT Rodeo 5 (4D_, 5E_) 1.111.1981481108 ccm4688 712
RENAULT Rodeo 6 (ACL_) 0.805.197034845 ccm4800.02
RENAULT Rodeo 6 (ACL_) 1.108.1973481108 ccm4688.10
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.0 (B/C/400)10.198441956 ccm4C1C 700
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.1 (B/C/401)10.1984461108 ccm4C1E 754
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.1 (B/C/401, B/C40H)01.1986451108 ccm4C1E 760
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.2 (B/C40F)01.1987551237 ccm4C1G 722
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 (B/C402)10.1984591397 ccm4C1J 780
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 (B/C403)10.1984711397 ccm4C2J 789
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 (B/C40J)06.1987671397 ccm4C2J 782
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 (B/C40M)06.1987601397 ccm4C2J 784
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 Cat (B/C/407)10.1985581397 ccm4C3J 760
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.4 Turbo (C405)04.19851201397 ccm4C1J 788
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.709.1988901721 ccm4F2N 740
RENAULT SUPER 5 (B/C40_) 1.7 (B/C40K, B/C40G)06.1987871721 ccm4F2N 742
RENAULT SUPER 5 Bestelwagen (S40_) 1.0 (S400)10.198441956 ccm4C1C 700
RENAULT SUPER 5 Bestelwagen (S40_) 1.1 (S401)10.1984461108 ccm4C1E 754
RENAULT SUPER 5 Bestelwagen (S40_) 1.2 (S40F, S407)01.1987601237 ccm4C1G 702
RENAULT SUPER 5 Bestelwagen (S40_) 1.409.1985601397 ccm4C3J 700
RENAULT TRAFIC Bestelwagen (TXX) 1.405.1989481397 ccm4C1J 700
RENAULT TRAFIC Bestelwagen (TXX) 1.708.1992681721 ccm4F1N 720
RENAULT TRAFIC Bestelwagen (TXX) 2.005.1989801995 ccm4J5R 716
RENAULT TRAFIC Bus (T5, T6, T7) 1.403.1980481397 ccm4847 700
RENAULT TRAFIC Bus (T5, T6, T7) 1.601.1984651647 ccm4A1M 708
RENAULT TRAFIC Bus (T5, T6, T7) 1.6 4x403.1980651647 ccm4A1M 707
RENAULT TRAFIC Bus (T5, T6, T7) 1.706.1986681721 ccm4F1N 724
RENAULT TRAFIC Bus (T5, T6, T7) 2.006.1986801995 ccm4J5R 726
RENAULT TRAFIC Bus (T5, T6, T7) 2.0 4x406.1986801995 ccm4J5R 726
RENAULT TRAFIC Bus (TXW) 1.708.1992681721 ccm4F1N 724
RENAULT TRAFIC Bus (TXW) 2.005.1989801995 ccm4J5R 726
RENAULT TRAFIC Open laadbak/ Chassis (P6) 1.403.1980481397 ccm4847 700
RENAULT TRAFIC Open laadbak/ Chassis (P6) 1.603.1980651647 ccm4A1M 705
RENAULT TRAFIC Open laadbak/ Chassis (P6) 1.706.1986681721 ccm4F1N 722
RENAULT TRAFIC Open laadbak/ Chassis (P6) 2.003.1980801995 ccm4J5R 726
RENAULT TRAFIC Open laadbak/ Chassis (P6) 2.003.1980861995 ccm4829 721
RENAULT TRAFIC Open laadbak/ Chassis (P6) 2.0 4x405.1985821995 ccm4J5R 716
RENAULT TRAFIC Open laadbak/ Chassis (PXX) 1.705.1989681721 ccm4F1N 722
RENAULT TRAFIC Open laadbak/ Chassis (PXX) 2.0 RWD05.1989801995 ccm4J5R 726
RENAULT Trafic Van (T1, T3, T4, T2) 1.403.1980481397 ccm4847 700
RENAULT Trafic Van (T1, T3, T4, T2) 1.601.1983651647 ccm4A1M 708
RENAULT Trafic Van (T1, T3, T4, T2) 1.6 4x408.1985651647 ccm4A1M 707
RENAULT Trafic Van (T1, T3, T4, T2) 1.706.1986681721 ccm4F1N 724
RENAULT Trafic Van (T1, T3, T4, T2) 2.007.1980791995 ccm4829 720
RENAULT Trafic Van (T1, T3, T4, T2) 2.006.1986801995 ccm4J5R 726
RENAULT Trafic Van (T1, T3, T4, T2) 2.005.1985821995 ccm4J5R 716
RENAULT Trafic Van (T1, T3, T4, T2) 2.0 4x406.1986801995 ccm4J5R 726
ROVER 2000-3500 (P6) 350004.1968141 ccm
ROVER 2000-3500 (P6) 350004.1968150 ccm
ROVER 2000-3500 Hatchback (SD1) 3500 Vitesse10.19821933528 ccm830 A
SAAB 95 Station Wagon 1.5 V401.1976631498 ccm4Ford V4
SAAB 95 Station Wagon 1.5 V410.1965651498 ccm4Ford V4
SAAB 95 Station Wagon 1.5 V409.1977681498 ccm4Ford V4
SAAB 96 1.5 V411.1975631498 ccm4Ford V4
SAAB 96 1.5 V410.1965651498 ccm4Ford V4
SAAB 99 Combi Coupe 1.708.1968801709 ccm4B170
SAAB 99 Combi Coupe 1.8510.1970881854 ccm4WF
SAAB 99 Combi Coupe 1.85 i10.1971971854 ccm4B180
SEAT 133 Hatchback 0.805.197434837 ccm4DG
SEAT 600 D Sedan 0.809.196323767 ccm4126G106
SEAT 850 Sedan 0.902.197234843 ccm4100 GL 6000
SEAT 850 Sedan 0.901.196637843 ccm4120G100
SEAT 850 Sedan 0.901.196647843 ccm4126G100
SEAT Fura (025A) 0.903.198440903 ccm4100 GL 7000
SEAT Fura (025A) 0.901.198243903 ccm4HB 90
SEAT Fura (025A) 0.901.198245903 ccm4100 GL 3000
SEAT Fura (025A) 1.401.1982751438 ccm4127 B.7000
SEAT IBIZA I (021A) 0.908.199040903 ccm409 NCA
SEAT IBIZA I (021A) 0.908.198644903 ccm4146 A 000
SEAT IBIZA I (021A) 1.211.1984601193 ccm4021 A 1000
SEAT IBIZA I (021A) 1.211.1984641193 ccm4021 A 1000
SEAT IBIZA I (021A) 1.511.1984851461 ccm4021 A 2000
SEAT IBIZA I (021A) 1.5 i10.1986891461 ccm4021 D.2000
SEAT IBIZA I (021A) 1.5 i Cat10.1986901461 ccm4021 C.2000
SEAT MALAGA (023A) 1.205.1985601193 ccm4021 A 1000
SEAT MALAGA (023A) 1.211.1984641193 ccm4021 A 1000
SEAT MALAGA (023A) 1.505.1985851461 ccm4021 A 2000
SEAT MALAGA (023A) 1.5 i Cat10.1986901461 ccm4021 D.2000
SEAT MARBELLA (28) 0.808.198634843 ccm408 NCA
SEAT MARBELLA (28) 0.901.198740903 ccm4100 GL 7000
SEAT MARBELLA (28) 0.907.199744899 ccm408 NCB
SEAT MARBELLA (28) 0.9 Cat01.199040903 ccm4100 GL 7000
SEAT MARBELLA (28) 0.9 Cat11.199641899 ccm408 NCB
SEAT MARBELLA Bestelwagen (028A) 0.801.198734843 ccm408 NCA
SEAT MARBELLA Bestelwagen (028A) 0.901.198740903 ccm409 NCA
SEAT MARBELLA Bestelwagen (028A) 0.9 Cat01.198740903 ccm409 NCB
SEAT Ronda (022A) 1.210.1984601193 ccm4021 A 1000
SEAT Ronda (022A) 1.208.1983641197 ccm4124 B6.000
SEAT Ronda (022A) 1.406.1982731438 ccm4124 B7.000
SEAT Ronda (022A) 1.509.1984851461 ccm4021 A 2000
SEAT Ronda (022A) 1.608.1983921592 ccm4022 A 000
SEAT TERRA Bestelwagen (024A) 0.901.198740903 ccm409 NCA
SEAT TERRA Bestelwagen (024A) 0.9 Cat01.199040903 ccm409 NCB
SEAT Terra Station wagon (24) 0.902.198740903 ccm409 NCA
SEAT Terra Station wagon (24) 0.9 Cat02.199240903 ccm409 NCB
SEAT TOLEDO I (1L) 1.6 i05.1991711595 ccm41F
SEAT TOLEDO I (1L) 1.6 i05.1991731595 ccm41F
SEAT TOLEDO I (1L) 1.6 i01.1993751595 ccm41F
SKODA FAVORIT (781) 1.3 135 (781)12.1991571289 ccm4781.135
SKODA FAVORIT (781) 1.3 135 (781)12.1991581289 ccm4781.135
SKODA FAVORIT (781) 1.3 135 (781)10.1990601289 ccm4781.135
SKODA FAVORIT (781) 1.3 135 X,LX,GLX (781)01.1990541289 ccm4781.135E
SKODA FAVORIT (781) 1.3 135L (781)05.1989581289 ccm4781.135
SKODA FAVORIT (781) 1.3 136 (781)10.1990611289 ccm4136 L
SKODA FAVORIT Forman (785) 1.3 (135 E)09.1991541289 ccm4781.135I40
SKODA FAVORIT Forman (785) 1.3 (135)12.1991601289 ccm4781.135
SKODA FAVORIT Forman (785) 1.3 (136)08.1991611289 ccm4781.136
SKODA FAVORIT Pick-up (787) 1.312.1992571289 ccm4781.13540
SUBARU Brat / MV Pick-up 1.805.1981821781 ccm4EA81
SUBARU LEONE I (AB) 1800 4WD09.1980801781 ccm4EA81
SUBARU LEONE I (AB) 1800 4WD09.1980821781 ccm4EA81
SUBARU LEONE I Hatchback 1800 4WD09.1980801781 ccm4EA81
SUBARU LEONE I Hatchback 1800 Turismo 4WD09.1980821781 ccm4EA81
SUBARU LEONE I Stationwagen 130003.1979611299 ccm4EA65
SUBARU LEONE I Stationwagen 1800 4WD (AM)09.1980801781 ccm4EA81
SUBARU LEONE I Stationwagen 1800 Super 4WD (AM, AJ)09.1980821781 ccm4EA81
TALBOT 1307-1510 Hatchback Simca 1307 1.301.1978541294 ccm46G1D
TALBOT 1307-1510 Hatchback Simca 1307 1.309.197560 ccm
TALBOT 1307-1510 Hatchback Simca 1307 1.307.197568 ccm
TALBOT 1307-1510 Hatchback Simca 1307 1.3S07.197582 ccm
TALBOT 1307-1510 Hatchback Simca 1308 1.411.1978751424 ccm46Y2D
TALBOT 1307-1510 Hatchback Simca 1308 1.411.1978861424 ccm46Y2
TALBOT 1307-1510 Hatchback Simca 1510 1.401.1980751424 ccm46Y2D
TALBOT 1307-1510 Hatchback Simca 1510 1.401.1980861424 ccm46Y2
TALBOT 1307-1510 Hatchback Simca 1510 1.4 (6G1)01.1980691424 ccm46G1
TALBOT 1307-1510 Hatchback Simca 1510 1.611.1980731592 ccm46J1
TALBOT 1307-1510 Hatchback Simca 1510 1.610.1978881577 ccm46J2
TALBOT 180 Sedan 1.801.19821011800 ccm47S2
TALBOT Horizon Hatchback 1.101.1979541118 ccm4E1B
TALBOT Horizon Hatchback 1.101.1979581118 ccm42E1A
TALBOT Horizon Hatchback 1.309.1981541294 ccm42G1-BTC
TALBOT Horizon Hatchback 1.309.1978581294 ccm42G1-BTC
TALBOT Horizon Hatchback 1.302.1978681294 ccm42G1
TALBOT Horizon Hatchback 1.402.1982651424 ccm42Y1B
TALBOT Horizon Hatchback 1.407.1979691442 ccm42Y1
TALBOT Horizon Hatchback 1.407.1979831424 ccm42Y2
TALBOT Horizon Hatchback 1.607.1982901592 ccm4J2A
TALBOT Matra Bagheera (X) 1.3 (X3550)01.1974841294 ccm43G4
TALBOT Matra Bagheera (X) 1.4 (X6)11.1979841442 ccm4Y2
TALBOT Matra Bagheera (X) 1.4 (X6)11.1979901442 ccm46Y4
TALBOT Matra Bagheera (X) 1.4 (X6550)12.1975901442 ccm46Y4
TALBOT Murena Coupe 2.1 S04.19831402128 ccm4X5N2
TALBOT Rancho SUV 1.401.1977801442 ccm4X3Y2
TALBOT SAMBA (51A) 0.901.198142947 ccm45C1(XV8)
TALBOT SAMBA (51A) 1.101.1981501124 ccm4XW7
TALBOT SAMBA (51A) 1.2 Rallye01.1983881210 ccm4129 D
TALBOT SAMBA (51A) 1.406.1983601351 ccm4150 D
TALBOT SAMBA (51A) 1.401.1981721361 ccm4XY8
TALBOT SAMBA (51A) 1.4 Rallye01.1983791361 ccm4XY8
TALBOT SAMBA Cabriolet (51E) 1.401.1981791361 ccm4XY8
TALBOT Simca 1000 0.910.196139944 ccm41D1
TALBOT Simca 1000 0.9 GL,GLS10.196144944 ccm4349/S
TALBOT Simca 1000 0.9 LS,GL10.197044944 ccm4349/S
TALBOT Simca 1000 1.1 Rallye10.1970531118 ccm4351
TALBOT Simca 1000 1.1 Spezial10.196853 ccm
TALBOT Simca 1000 1.3 Rallye 110.1972601294 ccm41G1
TALBOT Simca 1000 1.3 Rallye 209.1972821294 ccm41G4
TALBOT Simca 1000 1.3 Rallye 210.1976861294 ccm41G4
TALBOT Simca 1000 1.3 Spezial08.1974601294 ccm41G1
TALBOT Simca 1000 1005 LS,GLS10.197639944 ccm41D1
TALBOT Simca 1000 1006 SR,GLS10.1976541118 ccm43E1
TALBOT Simca 1100 Hatchback 1.1 LE,LX,GLS,ES10.1976501118 ccm43E1
TALBOT Simca 1100 Hatchback 1.1 LE,LX,GLS,ES10.1976581118 ccm43E1A
TALBOT Simca 1100 Hatchback 1.1 LS,GLS11.1973541118 ccm4E1/BTC
TALBOT Simca 1100 Hatchback 1.1 LS,GLS10.196856 ccm
TALBOT Simca 1100 Hatchback 1.1 LS,GLS10.196860 ccm
TALBOT Simca 1100 Hatchback 1.3 Spezial TI10.1972821294 ccm43G4
TALBOT Simca 1100 Station wagon / Tourisme 1.110.1976501118 ccm4E1/BTC
TALBOT Simca 1100 Station wagon / Tourisme 1.110.197060 ccm
TALBOT Simca 1100 Station wagon / Tourisme 1.110.1976601118 ccm43E1A
TALBOT Simca 1100 Station wagon / Tourisme 1.3 Spezial07.197475 ccm
TRABANT 1.1 Sedan 1.105.1990411043 ccm44VO5,9 / 7,5GRF
TRABANT 1.1 Tramp 1.105.1990411043 ccm44VO5,9 / 7,5GRF
TRABANT 1.1 Universal 1.112.1990411043 ccm44VO5,9 / 7,5GRF
TRABANT P 601 Bestelwagen 0.607.196626594 ccm2P63/64
TRABANT P 601 Sedan 0.607.196623 ccm
TRABANT P 601 Sedan 0.603.197026594 ccm2P63/64
TRABANT P 601 Tramp 0.610.196626594 ccm2P63/64
TRABANT P 601 Universal 0.601.196626594 ccm2P63/64
VOLVO 240 (P242, P244) 2.108.1974972127 ccm4B 21 A
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.108.1974972127 ccm4B 21 A
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.108.19801072127 ccm4B 21 A
VOLVO 340-360 (343, 345) 1.408.1975701397 ccm4B 14.4 S
VOLVO 340-360 (343, 345) 1.408.1987701397 ccm4B 14.4 S
VOLVO 340-360 (343, 345) 1.708.1985801721 ccm4B 17 2 K
VOLVO 340-360 (343, 345) 2.008.1980881986 ccm4B 19 A
VOLVO 340-360 (343, 345) 2.008.1983921986 ccm4B 19 A
VOLVO 340-360 (343, 345) 2.008.1980951986 ccm4B 19 A
VOLVO 340-360 (343, 345) 2.008.19841051986 ccm4B 200 K
VOLVO 340-360 Saloon (344) 1.408.1987691397 ccm4B 14.4 S
VOLVO 340-360 Saloon (344) 1.408.1983721397 ccm4B 14.4 S
VOLVO 340-360 Saloon (344) 1.708.1985801721 ccm4B 17 2 K
VOLVO 340-360 Saloon (344) 2.008.1982901986 ccm4B 19 A
VOLVO 340-360 Saloon (344) 2.008.1983921986 ccm4B 19 A
VOLVO 340-360 Saloon (344) 2.008.19841021986 ccm4B 200 K
VOLVO 340-360 Saloon (344) 2.008.19841051986 ccm4B 200 K
VOLVO P 210 Duett 1.808.1961681780 ccm4B 18 A
VW 1500,1600 (31) 1.504.1961451493 ccm4K
VW 1500,1600 (31) 1.5 S08.196354 ccm
VW 1500,1600 (31) 1.608.1965541584 ccm4U
VW 1500,1600 (31) 1.6 TL08.1965541584 ccm4U
VW 1500,1600 Hatchback (31) 1.5 L07.1968451493 ccm4K
VW 1500,1600 Hatchback (31) 1.6 TL08.1965541584 ccm4U
VW 1500,1600 Variant (36) 1.504.1961451493 ccm4K
VW 1500,1600 Variant (36) 1.5 S08.196354 ccm
VW 1500,1600 Variant (36) 1.6 L08.1965541584 ccm4U
VW 411,412 1.707.1968681679 ccm4Z
VW 411,412 1.709.1969801679 ccm4W
VW 411,412 1.807.1973751795 ccm4AT
VW 411,412 1.807.1973861795 ccm4AN
VW 412 Variant 1.701.1972801679 ccm4W
VW 412 Variant 1.8 E,LE07.1973751795 ccm4AT
VW 412 Variant 1.8 E,LE07.1973861795 ccm4AN
VW Caddy I Pick-up (14) 1.508.1982701457 ccm4JB
VW Caddy I Pick-up (14) 1.601.1983751595 ccm4EW
VW Caddy I Pick-up (14) 1.610.1982751588 ccm4EM
VW DERBY (86) 0.902.197740895 ccm4HA
VW DERBY (86) 1.102.1977501093 ccm4HB
VW DERBY (86) 1.302.1977581272 ccm4HJ
VW DERBY (86) 1.302.1977601272 ccm4HH
VW Derby (86C, 80) 1.010.1981401043 ccm4GL
VW Derby (86C, 80) 1.110.1981501093 ccm4HB
VW Derby (86C, 80) 1.308.1983551272 ccm4HK
VW Derby (86C, 80) 1.308.1981601272 ccm4HH
VW Derby (86C, 80) 1.309.1982751272 ccm4GK
VW GOLF I (17) 1.104.1974501093 ccm4GG
VW GOLF I (17) 1.108.1976521093 ccm4FJ
VW GOLF I (17) 1.308.1982581272 ccm4GS
VW GOLF I (17) 1.308.1979601272 ccm4GF
VW GOLF I (17) 1.508.1977701457 ccm4JB
VW GOLF I (17) 1.504.1974701471 ccm4FH
VW GOLF I (17) 1.608.1975701588 ccm4FT
VW GOLF I (17) 1.608.1975751588 ccm4FP
VW GOLF I (17) 1.601.1983751595 ccm4HN
VW GOLF I (17) 1.6 GTI08.19761101588 ccm4EG
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.308.1983541272 ccm4HK
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.501.1979701457 ccm4JB
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.604.1986721595 ccm4RE
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.608.1983751595 ccm4HN
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.608.1979751588 ccm4EM
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.808.1983901781 ccm4EX
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.011.1983451043 ccm4GN
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.008.1985501043 ccm4HZ
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.308.1985501272 ccm4NU
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.308.1983551272 ccm4HK
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.308.1983581272 ccm4GT
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.3 Cat06.1986551272 ccm4NZ
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.608.1986691595 ccm4PN
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.610.1986701595 ccm4PN
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.602.1986721595 ccm4RF
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.608.1983751595 ccm4ABN
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.808.1986841781 ccm4RH
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.808.1984901781 ccm4GU
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 i Cat08.1987901781 ccm4GX
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 Syncro08.1987841781 ccm4RH
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 Syncro02.1986901781 ccm4GU
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 Syncro08.1988981781 ccm41P
VW ILTIS (183) 1.703.1979751714 ccm4YX
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.301.1984551272 ccm4HK
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.301.1984581272 ccm4GT
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.3 Cat06.1987551272 ccm4NZ
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.610.1986701595 ccm4PN
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.603.1986721595 ccm4RF
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.601.1984751595 ccm4ABN
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.808.1986841781 ccm4RH
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.808.1984901781 ccm4GU
VW Jetta II (19E, 1G2, 165) 1.8 Cat08.1987901781 ccm4GX
VW Jetta Mk1 (16) 1.108.1979501093 ccm4GG
VW Jetta Mk1 (16) 1.308.1982581272 ccm4GS
VW Jetta Mk1 (16) 1.308.1979601272 ccm4GF
VW Jetta Mk1 (16) 1.508.1978701457 ccm4JB
VW Jetta Mk1 (16) 1.608.1981751588 ccm4EM
VW Jetta Mk1 (16) 1.608.1982751595 ccm4EW
VW Jetta Mk1 (16) 1.608.1978851588 ccm4FR
VW K70 (48) 1.608.1970751605 ccm4DB
VW K70 (48) 1.608.1970901605 ccm4DA
VW K70 (48) 1.808.19731001807 ccm4DC
VW KAEFER 1.1 (Brezel)12.1947241131 ccm4M5
VW KAEFER 1.2 (42005)01.1954301192 ccm4M51
VW KAEFER 120004.1960351192 ccm4D
VW KAEFER 1200 1.2 (11)01.1960341192 ccm4D
VW KAEFER 1300 1.308.1965371285 ccm4E
VW KAEFER 1300 1.3 (11)01.1965401285 ccm4F
VW KAEFER 1300 1.3 (11)01.1970441285 ccm4AB
VW KAEFER 1302 1.2 (11)08.1969341192 ccm4D
VW KAEFER 1302 1.308.1970391285 ccm4AC
VW KAEFER 1302 1.3 (11)08.1970441285 ccm4AB
VW KAEFER 1302 1.607.1971481584 ccm4AK
VW KAEFER 1302 1.6 (11)01.1970501584 ccm4AD
VW KAEFER 1303 1.2 (13)07.1972341192 ccm4D
VW KAEFER 1303 1.3 (13)08.1972441285 ccm4AR
VW KAEFER 1303 1.6 (13)08.1972481584 ccm4AD
VW KAEFER 1303 LS,S 1.6 (13)08.1972501584 ccm4AS
VW KAEFER 1500 1.5 (11)08.1966441493 ccm4H
VW KAEFER 1500 1.607.1970501584 ccm4AD
VW KAEFER 1600 (Mexico)05.1973461584 ccm4AF
VW Kaefer Cabrio (15) 1302 1.308.1970391285 ccm4AC
VW Kaefer Cabrio (15) 1302 1.608.1970461584 ccm4AF
VW Kaefer Cabrio (15) 1302,1303 1.607.1970501584 ccm4AD
VW Kaefer Cabrio (15) 1303 1.204.1975341192 ccm4D
VW Kaefer Cabrio (15) 1303 1.307.1970441285 ccm4AB
VW Kaefer Cabrio (15) 1303 1.608.1970481584 ccm4AK
VW Kaefer Cabrio (15) 1500 1.501.1966441493 ccm4H
VW Kaefer Cabrio (15) 1500 1.607.1969481584 ccm4B
VW Kaefer Cabrio (15) Karmann 1.307.1964401285 ccm4F
VW KARMANN GHIA Cabriolet (14, 34) 120009.1957341192 ccm4D
VW KARMANN GHIA Cabriolet (14, 34) 150007.1964391285 ccm4F
VW KARMANN GHIA Cabriolet (14, 34) 150001.1966451493 ccm4H
VW KARMANN GHIA Coupé (14, 34) 120008.1955341192 ccm4D
VW KARMANN GHIA Coupé (14, 34) 130007.1970441285 ccm4AB
VW KARMANN GHIA Coupé (14, 34) 150001.1966441493 ccm4H
VW KARMANN GHIA Coupé (14, 34) 150008.196154 ccm
VW KARMANN GHIA Coupé (14, 34) 160007.1971481584 ccm4AL
VW KARMANN GHIA Coupé (14, 34) 160001.1970501584 ccm4AD
VW LT 28-35 I Bus (281-363) 2.004.1975751984 ccm4CH
VW LT 28-35 I Bus (281-363) 2.412.1982902383 ccm6DL
VW LT 28-35 I Bus (281-363) 2.4 D08.1989702383 ccm61S
VW LT 28-35 I Bus (281-363) 2.4 D01.1979752383 ccm6CP
VW LT 28-35 I Bus (281-363) 2.4 i08.1989942383 ccm61E
VW LT 28-35 I Bus (281-363) 2.4 TD09.1992952383 ccm6ACL
VW LT 28-35 I Bus (281-363) 2.4 TD12.19821022383 ccm6DV
VW LT 28-35 I Flatbed Vrachtwagen / Chassis (281-363) 2.004.1975751984 ccm4CH
VW LT 28-35 I Flatbed Vrachtwagen / Chassis (281-363) 2.412.1982902383 ccm6DL
VW LT 28-35 I Flatbed Vrachtwagen / Chassis (281-363) 2.4 D08.1990692383 ccm61S
VW LT 28-35 I Flatbed Vrachtwagen / Chassis (281-363) 2.4 D12.1978752383 ccm6CP
VW LT 28-35 I Flatbed Vrachtwagen / Chassis (281-363) 2.4 D Syncro08.1991692383 ccm61S
VW LT 28-35 I Flatbed Vrachtwagen / Chassis (281-363) 2.4 i03.1994942383 ccm61E
VW LT 28-35 I Flatbed Vrachtwagen / Chassis (281-363) 2.4 Syncro08.1991902383 ccm6DL
VW LT 28-35 I Flatbed Vrachtwagen / Chassis (281-363) 2.4 Syncro08.1992952383 ccm61E
VW LT 28-35 I Flatbed Vrachtwagen / Chassis (281-363) 2.4 TD08.1992952383 ccm6ACL
VW LT 28-35 I Flatbed Vrachtwagen / Chassis (281-363) 2.4 TD12.19821022383 ccm6DV
VW LT 28-35 I Van (281-363) 2.004.1975751984 ccm4CH
VW LT 28-35 I Van (281-363) 2.412.1982902383 ccm6DL
VW LT 28-35 I Van (281-363) 2.4 D07.1990692383 ccm61S
VW LT 28-35 I Van (281-363) 2.4 D01.1979752383 ccm6CP
VW LT 28-35 I Van (281-363) 2.4 i03.1994942383 ccm61E
VW LT 28-35 I Van (281-363) 2.4 TD06.1992952383 ccm6ACL
VW LT 28-35 I Van (281-363) 2.4 TD02.19861022383 ccm6DV
VW LT 40-55 I Flatbed Vrachtwagen / Chassis (293-909) 2.004.1975751984 ccm4CH
VW LT 40-55 I Flatbed Vrachtwagen / Chassis (293-909) 2.408.1985902383 ccm6DL
VW LT 40-55 I Flatbed Vrachtwagen / Chassis (293-909) 2.408.1988952383 ccm61E
VW LT 40-55 I Van (291-512) 2.004.1975751984 ccm4CH
VW LT 40-55 I Van (291-512) 2.412.1982902383 ccm6DL
VW LT 40-55 I Van (291-512) 2.4 4WD12.1982902383 ccm6DL
VW PASSAT (32) 1.305.1973551272 ccm4FY
VW PASSAT (32) 1.305.1973551297 ccm4ZA
VW PASSAT (32) 1.305.1973601297 ccm4ZF
VW PASSAT (32) 1.507.1973751471 ccm4ZB
VW PASSAT (32) 1.505.1973861471 ccm4ZC
VW PASSAT (32) 1.608.1975721588 ccm4FS
VW PASSAT (32) 1.608.1975851588 ccm4YP
VW PASSAT (32B) 1.308.1980551272 ccm4FY
VW PASSAT (32B) 1.308.1980601272 ccm4FZ
VW PASSAT (32B) 1.308.1980601297 ccm4EU
VW PASSAT (32B) 1.608.1987701595 ccm4PP
VW PASSAT (32B) 1.602.1986721595 ccm4RL
VW PASSAT (32B) 1.608.1980751588 ccm4YN
VW PASSAT (32B) 1.608.1980751595 ccm4DT
VW PASSAT (32B) 1.601.1981851588 ccm4YP
VW PASSAT (32B) 1.805.1986871781 ccm4RM
VW PASSAT (32B) 1.801.1983901781 ccm4JV
VW PASSAT (32B) 1.901.19811151921 ccm5WN
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.604.1988721595 ccm41F
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.604.1988751595 ccm4ABN
VW PASSAT Saloon (32B) 1.608.1987691595 ccm4PP
VW PASSAT Saloon (32B) 1.601.1985721595 ccm4RL
VW PASSAT Saloon (32B) 1.601.1985751595 ccm4DT
VW PASSAT Saloon (32B) 1.805.1986871781 ccm4RM
VW PASSAT Saloon (32B) 1.801.1985901781 ccm4JN
VW PASSAT Variant (33) 1.305.1973551272 ccm4FY
VW PASSAT Variant (33) 1.310.1973601297 ccm4ZF
VW PASSAT Variant (33) 1.510.1973751471 ccm4ZB
VW PASSAT Variant (33) 1.510.1973861471 ccm4ZC
VW PASSAT Variant (33) 1.602.1976751588 ccm4YN
VW PASSAT Variant (33) 1.608.1975851588 ccm4YP
VW Passat Variant (33B) 1.308.1980551272 ccm4FY
VW Passat Variant (33B) 1.608.1987701595 ccm4PP
VW Passat Variant (33B) 1.602.1986721595 ccm4RL
VW Passat Variant (33B) 1.608.1980751588 ccm4YN
VW Passat Variant (33B) 1.608.1980751595 ccm4DT
VW Passat Variant (33B) 1.601.1981851588 ccm4YP
VW Passat Variant (33B) 1.805.1986871781 ccm4RM
VW Passat Variant (33B) 1.801.1983901781 ccm4JV
VW Passat Variant (33B) 1.8 Syncro01.1986901781 ccm4JN
VW Passat Variant (33B) 1.901.19811151921 ccm5WN
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.604.1988721595 ccm41F
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.604.1988751595 ccm41F
VW POLO (86) 0.809.197534771 ccm4HE
VW POLO (86) 0.909.197540895 ccm4HA
VW POLO (86) 1.103.1975501093 ccm4HB
VW POLO (86) 1.103.1975601093 ccm4HC
VW POLO (86) 1.312.1976601272 ccm4HH
VW POLO Bestelwagen (86CF) 1.008.1992451043 ccm4AAU
VW Polo Classic (86C, 80) 1.001.1985401043 ccm4GL
VW Polo Classic (86C, 80) 1.001.1985451043 ccm4AAU
VW Polo Classic (86C, 80) 1.301.1985551272 ccm4HK
VW Polo Classic (86C, 80) 1.3 Cat07.1987551272 ccm4NZ
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.005.1982401043 ccm4GL
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.008.1985451043 ccm4HZ
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.0 Cat08.1989451043 ccm4ACM
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.110.1981501093 ccm4HB
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.308.1983551272 ccm4HK
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.310.1981601272 ccm4HH
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.309.1982751272 ccm4GK
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.3 Cat07.1987551272 ccm4NZ
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.3 Cat10.1989751272 ccm43F
VW Polo Coupe (86C, 80) 1.3 G4001.19871151272 ccm4PY
VW Polo Hatchback (86C, 80) 0.910.198139895 ccm4HA
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.010.1981401043 ccm4GL
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.008.1985451043 ccm4HZ
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.0 Cat08.1989451043 ccm4ACM
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.110.1981501093 ccm4HB
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.308.1983501272 ccm4HW
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.308.1983551272 ccm4HK
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.308.1982581272 ccm4HJ
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.310.1981601272 ccm4HH
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.309.1982751272 ccm4GK
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.3 Cat07.1987551272 ccm4NZ
VW Polo Hatchback (86C, 80) 1.3 Cat10.1989751272 ccm43F
VW SAFARI 1.509.1969441493 ccm4H
VW SAFARI 1.608.1970441584 ccm4AG
VW SAFARI 1.603.1973481584 ccm4AM
VW SANTANA (32B) 1.308.1981601272 ccm4FZ
VW SANTANA (32B) 1.608.1981751588 ccm4WV
VW SANTANA (32B) 1.608.1981751595 ccm4DT
VW SANTANA (32B) 1.608.1981851588 ccm4YP
VW SANTANA (32B) 1.801.1983901781 ccm4DS
VW SANTANA (32B) 1.908.19811151921 ccm5WN
VW SCIROCCO (53) 1.104.1974501093 ccm4FA
VW SCIROCCO (53) 1.308.1979601272 ccm4GF
VW SCIROCCO (53) 1.508.1977701457 ccm4JB
VW SCIROCCO (53) 1.502.1974701471 ccm4FH
VW SCIROCCO (53) 1.502.1974751471 ccm4ZB
VW SCIROCCO (53) 1.502.1974861471 ccm4FD
VW SCIROCCO (53) 1.608.1975701588 ccm4FT
VW SCIROCCO (53) 1.608.1975751588 ccm4FP
VW SCIROCCO (53) 1.608.1975851588 ccm4FR
VW SCIROCCO (53) 1.606.19761101588 ccm4EG
VW SCIROCCO (53B) 1.308.1980601272 ccm4GF
VW SCIROCCO (53B) 1.508.1980701457 ccm4JB
VW SCIROCCO (53B) 1.608.1983701595 ccm4EWA
VW SCIROCCO (53B) 1.604.1986721595 ccm4RE
VW SCIROCCO (53B) 1.601.1983751595 ccm4EW
VW SCIROCCO (53B) 1.608.1980851588 ccm4FR
VW SCIROCCO (53B) 1.608.19801101588 ccm4EG
VW SCIROCCO (53B) 1.808.1983901781 ccm4EX
VW TRANSPORTER II Bestelwagen 1.608.1970501584 ccm4AS
VW TRANSPORTER II Bestelwagen 1.708.1971671679 ccm4CB
VW TRANSPORTER II Bestelwagen 1.811.1973681795 ccm4AP
VW TRANSPORTER II Bestelwagen 2.008.1976691970 ccm4GE
VW TRANSPORTER II Bus 1.608.1967471584 ccm4AF
VW TRANSPORTER II Bus 1.608.1970501584 ccm4AS
VW TRANSPORTER II Bus 1.708.1971661679 ccm4CB
VW TRANSPORTER II Bus 1.811.1973681795 ccm4AP
VW TRANSPORTER II Bus 2.008.1975701970 ccm4GE
VW TRANSPORTER II Open laadbak/ Chassis 1.608.1968501584 ccm4AS
VW TRANSPORTER III Bestelwagen 1.605.1979501584 ccm4CT
VW TRANSPORTER III Bestelwagen 1.910.1982601913 ccm4DF
VW TRANSPORTER III Bestelwagen 1.910.1982781913 ccm4DG
VW TRANSPORTER III Bestelwagen 1.910.1984831913 ccm4DH
VW TRANSPORTER III Bestelwagen 1.9 Syncro11.1984781913 ccm4DG
VW TRANSPORTER III Bestelwagen 2.005.1979691970 ccm4CU
VW TRANSPORTER III Bus 1.605.1979501584 ccm4CT
VW TRANSPORTER III Bus 1.908.1982601913 ccm4DF
VW TRANSPORTER III Bus 1.908.1982781913 ccm4DG
VW TRANSPORTER III Bus 1.901.1983831913 ccm4DH
VW TRANSPORTER III Bus 1.9 Syncro02.1985781913 ccm4DG
VW TRANSPORTER III Bus 2.005.1979701970 ccm4CV
VW TRANSPORTER III Open laadbak/ Chassis 1.909.1982601913 ccm4DF
VW TRANSPORTER III Open laadbak/ Chassis 1.908.1982781913 ccm4DG
VW TRANSPORTER III Open laadbak/ Chassis 1.910.1984831913 ccm4DH
VW TRANSPORTER III Open laadbak/ Chassis 1.9 Syncro12.1984781913 ccm4DG
VW TRANSPORTER III Open laadbak/ Chassis 2.005.1979691970 ccm4CU
VW Transporter IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 1.812.1990671781 ccm4PD
VW Transporter IV Flatbed Vrachtwagen / Chassis (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL) 1.812.1990671781 ccm4PD
WARTBURG 353 Sedan 1.006.196645993 ccm3353,18
WARTBURG 353 Sedan 1.004.196950993 ccm3353,18
WARTBURG 353 Sedan 1.0 (353 W 000)02.197550993 ccm3353,18
WARTBURG 353 Tourist 1.010.196745992 ccm31A
WARTBURG 353 Tourist 1.002.197550993 ccm3353,18
WARTBURG 353 Tourist 1.004.196950993 ccm3353,18
ZASTAVA Yugo Florida 1.410.1988711372 ccm4160 A1.000
Mensen die dit kochten, kochten ook:
Productbeoordeling

STARK Brandstoffilter



Beoordeel nu

STARK Brandstoffilter.

infobox

Gratis bezorging

voor bestellingen met een totale waarde van minimaal 120 € aan artikelen.
  • Brandstoffilter (SKFF-0870013 Hoogte (mm): 108) levering met POSTNORD
  • Brandstoffilter (Buitendiameter [mm]: 36 SKFF-0870013) levering met GLS
  • SKFF-0870013 Brandstoffilter (Filter type: 10) levering met DHL
:

Beveiligde verbinding

Betaalwijzen
  • SKFF-0870013 Brandstoffilter brandstoftoevoer: Carburateur koop met PayPal als betaalmethoden
  • Brandstoffilter (Filter type: Voorfilter SKFF-0870013) STARK koop met Visa als betaalmethoden
  • Brandstoffilter (Motorcode: ACM + HZ SKFF-0870013) koop met MasterCard als betaalmethoden
  • CB
  • Hypovereins Bank
  • Mister Cash
Maandag – vrijdag
8.00 – 23.00

Klantenhotline

+31 85 8884 515

Adres

Josef-Orlopp-Straße 55
10365 Berlin Duitsland
Op de kaart tonen